infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Herkese ediyorum tüm isteyenlere hatta fazla fazla bol sağlıklı . Evlerimiz benek sesleriyle dolsun . Yan komşum yeni doğum yaptı sürekli bebek ağlıyor o ağladıkça bende ağlıyorum . Babası bebeği seviyor benim sinirim bozuluyor ağlıyorum :) bana noldu ya

Bende aynı durumdayım. .
Ağlama krizlerine giriyordum bende. .
Kolay değil gerçekten. .

Yok kilo aldın ..
Kansızsın ya ondan olmaz..
Hastasın ya ondan olmuyor. .

hâlâ kabul etmiyor. .:KK14:
Çünkü hamile kalanlar hep manken hep aşırı sağlıklı hep aşırı hak ediyor Herşeyi doğru yapıyor dimi ? Kaynanam ilk gece hamile kalmış kadına 4 yıl garip geliyor haliyle :) bide şey diyorlar 2 çocuk Arasında zaman koyacaktım ay 2. Yanlışlıkla oldu :KK66:)))) ağlasam mı gülsem mi bayılsam mı kendimi yerleremi atsam .

Yok kaynanamın komşusu dedi.Kaynanamda ilk duyduğunda hep kadınlarda mı olacak kusur erkeklerde olsun biraz da dedi de erkek olan öz oğluValla bizde benim ailem eşimin ailesi birde seçtiğim bir kız arkadaşıma söyledik.Kaynanam saçmasapan tepkiler veriyor ama mecbur paylaşıyoruz herşeyi annesi sonuçta..Herseferinde bana korunmuyosunuz dimi korunmayın diyo:KK53::KK53::KK53:He ben psikopatım korunuyorum normal yolla olmasın tüp benek yapalım diye uğraşıyorum valla delirtirler adamı:KK11:

Cahillikten başka bir şey yok. .:KK67::KK20:

Çünkü hamile kalanlar hep manken hep aşırı sağlıklı hep aşırı hak ediyor Herşeyi doğru yapıyor dimi ? Kaynanam ilk gece hamile kalmış kadına 4 yıl garip geliyor haliyle :) bide şey diyorlar 2 çocuk Arasında zaman koyacaktım ay 2. Yanlışlıkla oldu :KK66:)))) ağlasam mı gülsem mi bayılsam mı kendimi yerleremi atsam .

Offff ..
Kaynana yakınmı?

Hamile görünce cinlerim tepeme çıkıyor , millet Bebeğini sevince aynı şekilde . Üstüme Üstüme geliyor herkesin hareketi aşırı geliyor .Bebek mağazaları bebek arabaları herşey batıyor .

İlk geceden hamile mi kalmış :rolleyes:
Abicim biz bu işi bilmiyoruz bence :KK8:

Hamile görünce cinlerim tepeme çıkıyor , millet Bebeğini sevince aynı şekilde . Üstüme Üstüme geliyor herkesin hareketi aşırı geliyor .Bebek mağazaları bebek arabaları herşey batıyor .

Bende kimseyi görmek dahi istemiyorum artık..
Psikolojik asosyal olmaya yöneltiyor insanlar sorularıyla. .

Yakın
Offff ..
Kaynana yakınmı?
Yakın 10 dk . Ama uzak olsa Nolur kadın sorun bende sanıyor oğlumun soyunu kuruttun modunda :) kadın ne zaman istese çocuğu olmuş nerden anlasın .ben korkumdan kilo almıyorum bide kilodan olmuyor derler diye . Eşimde kilo veriyor . Eşim saunaya giriyordu her gece kavga ediyorum girme bak spermlerine zarar verir diye , bisiklete binme diye beni dinlemedi . Haziranda bir test yaptı aşılama için 51 milyondan 18 milyona düşmüş ozaman dank etti . Korku sardı doktora gitti niye böyle oldum diye . Doktor neo fertil verdi .

Yakın

Yakın 10 dk . Ama uzak olsa Nolur kadın sorun bende sanıyor oğlumun soyunu kuruttun modunda :) kadın ne zaman istese çocuğu olmuş nerden anlasın .ben korkumdan kilo almıyorum bide kilodan olmuyor derler diye . Eşimde kilo veriyor . Eşim saunaya giriyordu her gece kavga ediyorum girme bak spermlerine zarar verir diye , bisiklete binme diye beni dinlemedi . Haziranda bir test yaptı aşılama için 51 milyondan 18 milyona düşmüş ozaman dank etti . Korku sardı doktora gitti niye böyle oldum diye . Doktor neo fertil verdi .

Anlıyorum ..
Bizimde düşük..
Doğuştan dedi Dr ..

İlk geceden hamile mi kalmış :rolleyes:
Abicim biz bu işi bilmiyoruz bence :KK8:
İlk gece hamile kalmış :) oğlunun olmuyor . Bencede biz bir yerde hata yapıyoruz . Benim annemde çok rahat hamile kalmış . Allah ım ben nerde yanlış Yaptım . Çok mu kasıyorum kendimi Kafayı taktığım için

Anlıyorum ..
Bizimde düşük..
Doğuştan dedi Dr ..
Bizim doğuştan olsa kader deriz . Kocam kaşındı resmen çok iyiyim havalarına girdi ilk doktor Yüzünden sürekli Sauna sıcak banyo bisiklet . Sonra aşılama günü doktor dediki bu ne ya bu çok az hani iyiydi değerleriniz dedi . Valla iyiydi eşimin şımarıklığı onun hataları benide dibe çekiyor

X