infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aynenn öyle canımm..
Nasip kısmet bu işler ..
Benimle evlenenler 3.ye geçiyorlar :/

Dost doğru söylüyor
Koyverdum gittim daa

Insanlar kötü canım hepimiz istiyoruz kim istemezdi ki onlar bizim yerimizde olsa ne yaparlardı acaba böyle cins cins konuşuyorlar ya kafalarına patlatasım geliyo

Insanlar kötü canım hepimiz istiyoruz kim istemezdi ki onlar bizim yerimizde olsa ne yaparlardı acaba böyle cins cins konuşuyorlar ya kafalarına patlatasım geliyo

Bunu yaşayan biliyor. .
Yaşamayan anlamaz. .
Kendimden biliyorum. .
Ölüm yok ya derdim. ..

Aynenn öyle canımm..
Nasip kısmet bu işler ..
Benimle evlenenler 3.ye geçiyorlar :/
Geçen gün biri dediki senin kocan var yatakodan var gidin yapın çocuk ne bekliyordunuz . Olayı bilmedikleri için bukadar salakça konuşuyorlar . Sanki biz olmasın diye uğraşıyoruz korunuyoruz sanki . Kırk kere dedim nasip kısmet diye .müjde için herkes ilk beni Arıyor . Herkes düşüncesiz . Kötü kalpli

Hayır anlamıyorum..
Size neeeeeeeeeeee ..

Neyinden utanıyorsun kız benim kurcalanmadık yerim kalmadı bence çok Saçma düşünüyosun evladımız için herşey
Off fobi oldu resmen. .
Her hafta hergün gide gele..
Ağlama krizlerine giriyordum. .
Şükür biraz toparlandım ara vererek. .

Off fobi oldu resmen. .
Her hafta hergün gide gele..
Ağlama krizlerine giriyordum. .
Şükür biraz toparlandım ara vererek. .
Kız Esra benden demi çok gittin cesaretini topla ben neler yaşadım düşük yaptığımda yumurta takiblerinde sen sadece 3 aydan bahsediyorsun hala daha her gittiğimde doktor alttan muane ediyo hiç birimiz için kolay değil ben o masaya her çıkışımda düşük yaparken ki hallerim boğazımda düğümleniyor ama pes etmiyorum etmememiz Lazım bence bi yerlerden başlamalısın.

haklısın canım
Kadın olmak çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…