infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

klomen kullanan varmı bu benım 2.klomen kullanısım bu ay, dun adet olmam gerekıyodu ama 3gundur sadece tek bir damla geldi bazen damla gelıyor ve cok agrım var bu klomen boyle seyler yaparmı adetım zor gelıyor galıba yıne bebegım tutunmadı bır sene oldu

Bende 3 kez klomen kullandım, aynısı bende de olmuştu çok Ağrılı vezor adet olmuştum;(

ama yumurta çatlamasını gecelı çok oldu adet olmam gerek normalde adetım hemen gelır 3gundur tek damla gelıyor ben galıba bırdaha kullanmıycam olacagı varsa olur artık dıyorum

ama yumurta çatlamasını gecelı çok oldu adet olmam gerek normalde adetım hemen gelır 3gundur tek damla gelıyor ben galıba bırdaha kullanmıycam olacagı varsa olur artık dıyorum
Yani bende 3 kez kullanıp sonra bıraktım tedaviyi ki zaten yumurtam oluşuyordu normal şekilde, eğer zor olduysa bencede en güzeli bu,

Yani bende 3 kez kullanıp sonra bıraktım tedaviyi ki zaten yumurtam oluşuyordu normal şekilde, eğer zor olduysa bencede en güzeli bu,
evet benımde zaten olusuyordu sadece bıraz uyarmak ıstedı doktor yumurtaları neden olmuyor anlamıyoruz çok korkuyorum hıc olmayacak dıye ınsallah senın için de hayırlısı olur

evet benımde zaten olusuyordu sadece bıraz uyarmak ıstedı doktor yumurtaları neden olmuyor anlamıyoruz çok korkuyorum hıc olmayacak dıye ınsallah senın için de hayırlısı olur
Hepimiz için benim iki yıl oldu bekliyorum. Bakalım hayırlısı artık..

Hadi kızlar şu mubarek ayda boş durmak yok herkes inna fetahna leke fethan mübina yi çeksin suresini de okusun ...RABBIM inş tez kabul etsin (Amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…