infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar bugün sonucumu aldım kan pıhtılaşması varmış. düşük yapmamın %80 ni bu yüzden olmuş pazartesi taramanın tamanı yapılcak eger ondada aksilik çıkarsa %100 olucakmış hamilelikte iğne ilaç kullancakmışım sanırım bebebğim düşmesin diye bu yüzden yaşatamamışsın dedi moralilim sıfır:KK42: hem üzüldüm hem içim rahatladı neden düşük olduğunu anlamış öğrenmiş olduk en azından dikkat edebilcez bilmiyorum kafam o kadar dolu ki sanırım duygu patlaması yaşıyorum :cry:
ah canımm üzülme düşük ne zaman yaptınki canım ? en azından problem çıkmış ortaya tekrar bebişin olduğnda kaybetmiceksin böyle düşün tatlımmm

kızlar noldu bilseniz adetim gecikti gününü hayatta gecmezdi normalde 3 tane test yaptım üçüde pozitif sonra kan testi yaptırdım bi baktıım negatiffffffff nasıl hayal kırıklıgı anlatamam testlere güvenmeyin sakın...

kızlar noldu bilseniz adetim gecikti gününü hayatta gecmezdi normalde 3 tane test yaptım üçüde pozitif sonra kan testi yaptırdım bi baktıım negatiffffffff nasıl hayal kırıklıgı anlatamam testlere güvenmeyin sakın...
Kan testinde de hata olabilir başka bi yerde tekrar kan testi yaptr istersen

X