infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

böyle olupta sonradan kan testinde hamile çıkanları okudum buradan.moralini bozma.gününün geçmesi güzel bişey bence.biraz daha bekle dicem ama kendimden biliyorum sabretmek çok zor.bekle bekle nereye kadar.benim bile şimdi çıkıp kan testi yaptırasım var.ama inş.hamilesindir ki ben öyle hissettim sende :)

böyle olupta sonradan kan testinde hamile çıkanları okudum buradan.moralini bozma.gününün geçmesi güzel bişey bence.biraz daha bekle dicem ama kendimden biliyorum sabretmek çok zor.bekle bekle nereye kadar.benim bile şimdi çıkıp kan testi yaptırasım var.ama inş.hamilesindir ki ben öyle hissettim sende :)

Pko canım. .
hamile değilim. .

:
(

Belli mi olur Rabbim belkide nasip etmiştir bir kan ver canım benim kaç gün geçdi . Allahım inşAllah yavrun senınledır ve o testler yanılıyordur Amin.

Canım silik bile yok. .
kan vermek için hamile olduğunu düşünmek gerek. .
hiç hamile gibi değilim. .

AMİNNN canimmm benimm inşallah ♡
tek duâ m bebeğim olsun artık. .
yalnız sıkılıyorum artık ..

bir zaman sonra çekilmiyor ev,iş gezmek,dolaşmak benim de olsun diyorsun onunla gezeyim onunla olayım sırf diyorsun. Arkadaşlarımla hemen hemen aynı evlendık aramızda bir kaç ay farkı var hepsinin çocugu oldu Rabbim bizede nasip etsin. :KK43:

bir zaman sonra çekilmiyor ev,iş gezmek,dolaşmak benim de olsun diyorsun onunla gezeyim onunla olayım sırf diyorsun. Arkadaşlarımla hemen hemen aynı evlendık aramızda bir kaç ay farkı var hepsinin çocugu oldu Rabbim bizede nasip etsin. :KK43:

Evet tatlım. .
bunu yaşayan bilir.
.

sen niye umutsuzluğa düşüp kendini üzüyorsun.ya hamileysen bu bebiş için iyi değil.olmasan bile moralini yüksek tut.mutlaka Allah isteyen herkese verecektir.sadece zaman.sonuç belli değilken üzülme bence.

Rabbim ol derse olur. .

Rabbim hayırlısından evlatlar nasip etsin inşallah bizlere de. .
amin canım.allah insanı en çok sevdiğiyle ve çok istediği bişeyle sınarmış.buda bizim sınavımız.ve allah kulunun isteğini hiçbir zaman geri çevirmezmiş.yüzün gülsün.gün gelecek burada belki şuan bizim halimizde olanlara moral vereceğiz :)

amin canım.allah insanı en çok sevdiğiyle ve çok istediği bişeyle sınarmış.buda bizim sınavımız.ve allah kulunun isteğini hiçbir zaman geri çevirmezmiş.yüzün gülsün.gün gelecek burada belki şuan bizim halimizde olanlara moral vereceğiz :)
Ayy Aminnnnnn inşallah kıscemmm benimmmmm çok sağol. .:KK19::KK60:

X