infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ah canımm üzülme düşük ne zaman yaptınki canım ? en azından problem çıkmış ortaya tekrar bebişin olduğnda kaybetmiceksin böyle düşün tatlımmm
kızlar noldu bilseniz adetim gecikti gününü hayatta gecmezdi normalde 3 tane test yaptım üçüde pozitif sonra kan testi yaptırdım bi baktıım negatiffffffff nasıl hayal kırıklıgı anlatamam testlere güvenmeyin sakın...
evet canım ne bileyim işte insan ne yapcagını nasıl düşüneceğini bilemiyo ah canım ya çok üzüldüm inana olsun moral bozmak yok inşallah bu ay kavuscaz diye düşünelim güzel düşünelim güzel olsun :KK74:

Ayal38 seni "gebelik belirtileri" den hatirladim. Orda yazismistik. Canim esinde sperm hareketsizligi mi cikti? Doktorlar tedavi icin nasil bir yöntem önerdiler?

Yine adet oldum, bu ay da hamile kalamadım:KK43:

Cilekkavun canim üzülme diyecegim ama biliyorum insan üzülüyor. Biliyormusun Burda olsun, internette olsun o Kadar cok sey okudum ki, olmayanlarin hikayesini vs, ben 3 hafta önce ögrendim hamile oldugumu ama kimseye diyemiyorum. O Kadar hissedebiliyorum ki yasananlari.. Tek diyebilecegim umudunu kaybetme. Mutlaka esinizle beraber tüm tahlilleri yaptirin. Gereken ne varsa. Eger bir sorun yoksa, sadece Zaman meselesidir.

kizlar merhaaba,
bende pko'luyum,
6 aydir yumurta takibi yapiorum bir kere bile yumurtlamadim, bir kere bilede testte o cift cizgiyi goremedim :KK43:
neyse yeni doktorum inofolic verdi,
ve bu ay tam klomen tedavisine basliycakken kontrol icin girdigim ultrasonda doktorum 20 mm'lik bi yumurta gordu.klomen icmmemistim sadece inofolic ile oldu ,
hemen iki doz pregnyl catlatma ignesi yapti
ve iliski gunlerini yazdi
bugun igne olali 4. gunum , iki gundur sık idrara cikma ve meme ucumda agri var

daha igne yapali 4. gun bu yasadigim belirtiler ignedendir heralde, sizce?

umarim bu ay cift cizgiyi gorurum ve bana surpriz yapan yumurtam melegim olur

hepimize allahim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin bu mubarek ramazan ayinda insallah kizlar

X