infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım hayirlı olsun..Allah saglicakla kucağına almak ve mutlu bir omur nasip etsin inşallah..tebrikler

amin cnm çok tesekkur ederım

yerleşme kanamasıdır bitanem gönlünü ferah tut

inşallah nıhalım azaldı çok şükür dua edın

Hiç öyle kötü düşünme noolur.O stres de bebeğe zarar veriyor biliyosun.İnşallah bu sefer seninle olucak miniğin.Dualarımız birbirimiz için zaten.Allah utandırmasın.sağlıkla...

canım gözün aydınlekelenmen için dr ilaç vermedi mi ?Buarada eğer ki pco lu isen mutlaka vermeli .çünkü maalesef onlarda düşük riski daha çok oluyomuş Allah korusun

sağol cnm allah razı olsun ..pcolu degılım ben doktor muhtemel yerleşme kanaması dedı

brsenımmm tatlımm neden adın degstı cok ozledı senı hamıleymssın cok duygulandım agladım bıle rabbım bızede o duyguları yasatr ınş

cnıııımmmmm kuzummm bende senı cok ozledım bıtanem nasılsın gece kuşları
aşkım tüp bebek yaptırttım transferın 9. gunu bugun ıkı embrıo koyulmustu ıkısıde tuttu galıbaaa

İkiz bebek mi maaşalh, mükemmel Sağlıcakla al inşllh kucağına. Tüp bebek aşamaları nasıl oldu merak ettim?
Aşılama falan yaptırdın mı, yoksa ilk tüp bebek de başarılı sonuç mu aldınız?

bitanem birsenim çok duygulandım RABBİM yüzünü güldürsün tutar inşallah ikiside dualarım seninle azalmışta bak hiç bişey olmuycak ALLAHIN izniyle

tatlım adet bitiminin hemen sonunda çekiliyo adetin 1. gününden sayarak 10. güne kadar çekiliyo inşallah hayırlı sonuçlar alırsın
Sağolasın canım inşallah bakalım..

Canım bu pko her ay bunu yaşatmasın artık hayal kırıklığı bıktım
Ya ttlm kac gün geçmiş bi idrarda baksana. Eğer hamişsen ve bi sıkıntı varsa erkenden öğrenmiş olursun. Ben de inanamadığm icin geç gittim doktora. Hamiştim ama bebegimi kaybettim. Belki erken gideydim olmazdı. Bunun pişmanlığını yaşama. Bari idrarda bak lütfen

Günaydın kızlar Eses07 test yaptın mı canım ? Bende yarın günüm bakalım gece nokta şeklinde leke gelmiş olucam herhalde bu ayda hüsran bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…