infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kızlar test aldım ama karnım müthiş ağrıyor. Yapmadım adet olacak gibiyim. .
offfff her ay aynı şeyi yaşamak çok kötü :KK43:
Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlı evlat versin. .

kız bende öyleyım adet olcak gııbı heryerım agrıor yapsana su testı..ovulasyon yap barı bugunde ıkı cızgı cıkarsa kesın bebıs varrrrrrrrr

bu mübarek günde RABBİM dualarımızı kabul etsin emeklerimizin karlışılığını bebeklerimize kavuştursun inşallah ... bende yarın gidiyorum hastaneye genetik tahlil kan pıhtılaşması bugün çıktı inşallah temiz çıkart ailede var korkuyorum genetik kromozom tahlilleride 40 güne çıkıyomuş yarın bugüne kadar ki bütün raporlarını topla şimdikilerle birleştir getir dedi bakalım ne olcak nasıl bir tedavi uygulancak bundan sonra :KK42:

canım yrın ıı hberlerını beklıyoruzz :KK68:

Merhaba kizlar bugün adetin 3. Günü testlerim bunlar. Yorumlayabilir misiniz. Bulunduğum yerde kadin dogumcu yok.

Eklentiler

• 20150625_213238.jpg
    20150625_213238.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 53
Kıscelerim günaydınlar. Hayırlı Cumalar Rabbim Mübarek Ramazan Ve Cumanın Hürmetine Hayırlı Zamanda Hayırlısıyla Evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin Rabbim. Ayrıca sizlere sorum olacak bir kaç aydır önce lekelenme oluyor bir yada iki gün sonra tam oluyorum sizce bu durum neyden kaynaklanıyordur ? Daha önceleri hiç böyle olmadım ister istemez aklıma takılıyor bir şey falan var mı diye kendimi huzursuz ediyorum cevaplarinizi bekliyorum sevgilerr :KK68:

Kıscelerim günaydınlar. Hayırlı Cumalar Rabbim Mübarek Ramazan Ve Cumanın Hürmetine Hayırlı Zamanda Hayırlısıyla Evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin Rabbim. Ayrıca sizlere sorum olacak bir kaç aydır önce lekelenme oluyor bir yada iki gün sonra tam oluyorum sizce bu durum neyden kaynaklanıyordur ? Daha önceleri hiç böyle olmadım ister istemez aklıma takılıyor bir şey falan var mı diye kendimi huzursuz ediyorum cevaplarinizi bekliyorum sevgilerr :KK68:
Hayırlı cumalar canım. .

X