infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sağsalim al kucağına inşallah kuzum benim. .
akşam gebelik testi yapacağım inşallah. .
Sağsalim al kucağına inşallah kuzum benim ♡ ♡
çok duygulandımm. . :'(

Ovülasyon testi var ki sadece. .
anlamadım zaten adet olacağım.
.
canım benim dediğim gibi o testler insanı umutlandırıp snra hüsran oluyo ben 3 defa aldım tam oluyo derken hüsrannn... doktotora gittiğimde yum 5 mm di o ay yumurtlamamıştım ama testlerim negatiften pozitife dödü ve snra hep pozitif çıktı ama adet oldum sonunda.. ama ben sanki sende var gibi hissediyorum belkide vardır bi test al bak için rahat etsin bişey kaybetmezsin

Amin inşallah kısçem ♡

Evet tatlım Ovülasyon testi şaşırtıcı. .
3tane yaptım pozitif. .

Merhaba kızlar adetimin 2. günü bugün.
Bu ay rahim filmi çektirmeyi planlıyorum.
Adetin kaçıncı günü çekiliyo?
Ve istanbul'da olanlardan memnun kaldığınız yerlerin
isimlerini istiyorum.
tatlım adet bitiminin hemen sonunda çekiliyo adetin 1. gününden sayarak 10. güne kadar çekiliyo inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

Sağsalim al kucağına inşallah kuzum benim. .
akşam gebelik testi yapacağım inşallah. .

Sağsalim al kucağına inşallah kuzum benim ♡ ♡
çok duygulandımm. . :'(

inşallah cnm benım..inan bı rahat nefes alamadım şu lekelenme nerden cıktı sımdı halada devam edıor

Canım hayirlı olsun..Allah saglicakla kucağına almak ve mutlu bir omur nasip etsin inşallah..tebrikler

Hiç öyle kötü düşünme noolur.O stres de bebeğe zarar veriyor biliyosun.İnşallah bu sefer seninle olucak miniğin.Dualarımız birbirimiz için zaten.Allah utandırmasın.sağlıkla...

merhaba kızlar sabah yoğun kahve leke ıle hastahaneye gıttım kan verdım sonuç
316.8 çok şükür
ama lekelenmem devam edıor dua edın benım ıcın kızlr bunuda kaybetmıyım
canım gözün aydınlekelenmen için dr ilaç vermedi mi ?Buarada eğer ki pco lu isen mutlaka vermeli .çünkü maalesef onlarda düşük riski daha çok oluyomuş Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…