infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Merhabalar arkadaşlar.. Hepinize hayırlı Ramazan'lar... Ben bu aya şöyle bir giriş Yaptım kan pıhtılaşması sorunum OLDUĞUNU öğrendim.. Anlamadığım ilk Çocuğum sağlıkla Doğdu çok şükür yoksa sonradan mı oldu... Iki düşük sonrası bu durumu öğrenmiş olmanın bana ne gibi etkisi olacağını bilmiyorum benzer durumda olanlar varsa yardımcı olabilir mi farktör 4 ve 5 çıktı yani hemozigot veheterozigot mutasyon çıktı.

Kızlar iyi geceler
Allah'ım bu güzel günler hürmetine hepimize hayırlı evlatlar versin.
Bende evlat hasreti cekenlerdenim hep sizleri uzaktan takip ederdim yazdıklarınızı okur rahatlardım artık doldum bende bugün regl oldum çok üzgünüm. :KK42::KK42: Ama yinede biliyorum Rabbim bizden daha iyi biliyor bizim için hayırlı olanı böyle düşünüp rahatlıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Meryem Suresi ile meryem otu deneyen var mı aranızda? Bu vesileyle hamile kalan çok kişi olmuş, hatta yorumlarına ŞURADAN bakabilirsiniz. Deneyip fayda görenler tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur. Hayırlı ramazanlar..

o_Ogerçekten mi :KK57:
internetten okudum faydasını gördüm yazmışlar. .
aaa şuanda şaşkınlık içerisindeyim. ..
MALESEF CNM 5 YASINDAN 10 YASINA KADAR SUREKLI GOZETIM ALTINDA TEDAVI GORDU.
DIKKAT BOZUKLUGU VE HIPERAKTIF DENILMISTI OKULA ALINMADI ZAVALLIM.
KULLANDIGI ILAC BEYINDE DAMAR TIKANIKLIGI YAPMISTI.COK CEKTIK TEK ERKEK KARDESIM VAR RABBIM BIZE BAGISLADI.BI DAHA GOSTERMESIN UZAK ETSIN.COK DIKKATLI OLMALISIN BASKA UZMANLARADA GIT.
UMARIM KOLAY ATLATIRSIN BU TAKINTILARINI.HERSEY KAFADA BITIYOR BENCE.ILAC BOS IS.

Simetrik takıntı, tırnak yeme şikayeti ile gittim. .
evet doktorum biliyor bebek olmadığını. .
Gebelikte de kullanılabilir. .
CAnım öncelikle geçmiş olsun ilaç bence son çare söylediğin takıntılar az çok herkede olabilir o Yüzden öncelikle beynini arındır kendinle mücadele et ilaçların fayda sağlayacağını sanmıyorum hem çok ağır oluyorlar...annemdede kullandık ama bir hafta dayanabildi...Rabbim şifanı versin beterinden saklasın

Merhaba arkadaşlar, Meryem Suresi ile meryem otu deneyen var mı aranızda? Bu vesileyle hamile kalan çok kişi olmuş, hatta yorumlarına ŞURADAN bakabilirsiniz. Deneyip fayda görenler tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur. Hayırlı ramazanlar..
canım ben meyrem otunu kendim aldım umrede uyguladım ama olmadı. genellikle dogum kolaylığı için kullanılıyor diye biliyorum

Ya bende çok takıntılı biriyim hatta psikiyatr gitmeyi düşünüyordum doktor nasıl teşhis koydu sana

Canım Doktorum çok iyi biri..
takıntılar dan ilaçsız kurtulamazsın dedi..
anlattım o sordu ..
bilmiyorum ki daha evvel hiç gitmedim. .

MALESEF CNM 5 YASINDAN 10 YASINA KADAR SUREKLI GOZETIM ALTINDA TEDAVI GORDU.
DIKKAT BOZUKLUGU VE HIPERAKTIF DENILMISTI OKULA ALINMADI ZAVALLIM.
KULLANDIGI ILAC BEYINDE DAMAR TIKANIKLIGI YAPMISTI.COK CEKTIK TEK ERKEK KARDESIM VAR RABBIM BIZE BAGISLADI.BI DAHA GOSTERMESIN UZAK ETSIN.COK DIKKATLI OLMALISIN BASKA UZMANLARADA GIT.
UMARIM KOLAY ATLATIRSIN BU TAKINTILARINI.HERSEY KAFADA BITIYOR BENCE.ILAC BOS IS.

Canım çok geçmiş olsun o_O

Canım benim geçmiş olsun kendine dikkat et uzulmemeye çalış takmamayi kendine öğret.

Evet doktorum da böyle söyledi. .
ilaç & kendin yeneceksin dedi..

CAnım öncelikle geçmiş olsun ilaç bence son çare söylediğin takıntılar az çok herkede olabilir o Yüzden öncelikle beynini arındır kendinle mücadele et ilaçların fayda sağlayacağını sanmıyorum hem çok ağır oluyorlar...annemdede kullandık ama bir hafta dayanabildi...Rabbim şifanı versin beterinden saklasın

Aminnn canimmm benimm cokkk sagoll

Canım Doktorum çok iyi biri..
takıntılar dan ilaçsız kurtulamazsın dedi..
anlattım o sordu ..
bilmiyorum ki daha evvel hiç gitmedim. .

Canım çok geçmiş olsun o_O

Evet doktorum da böyle söyledi. .
ilaç & kendin yeneceksin dedi..

Aminnn canimmm benimm cokkk sagoll
esracım geçmiş olsun nazar var heralde bu ara üstümüzde :KK43:

Merhaba kızlar.. Bugün kahverengi akıntım geldi, resmen çamur gibi..
Günümün geçmesine üç beş gün var..
Geçen ay negatifi gördüm, inşallah bu ay
pozitifdir....

X