infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim ben ramazan sonu dusunuyomm bakalimm 1,5yil oldu ama sanki dun gibi hazir degilim gibi yada korkuyorum ya gene olmazssa diyee hayirlisi bakalim bi gic gelir baslarim insallah

cnm benım anlıyabılıyorum senı şuan aynı korkular bende de var ılk denemem pozıtıf dusunuyorum hep kendımı olumlu sonuca hazırlıyorum sende öyle ol cnm pozıtıf düşün allahın ıznıyle hersey guzel olucak..
ewt cnm ozel hastahanede yaptırıyorum hastahane kendısı rapor cıkardı ilaçlar baya uyguna geldı..

eşimde sperm hız düşüklüğü çıktı canım ,sen hamile olduğunu öğrendiğinde hiç belirtilerin yokmuydu?

anladım cnm sperm ıcın bısey kullanıyormu..valla cnm adet oncesı belırtıler vardı karın agrısı bel agrısı karın guruldaması tek fark ıstahım cok acılmıstı sureklı acıkıyordum bıde kabız olmuştum

cnmm gerçekten adetle aynı belirtiler.. sadece göğüs hassasiyetim azalmamıştı ordan anlamıştım bende ki hiç umudum yoktu. Rabbim tez zamanda bekletmeden nasip etsin inşaallah sizlerede

Insallah canim benim hakkimizda hayirlisi sen guzel haberi al bizede umut ol insallah ne guzel raporda cikarmissin daha once asilama denemismiydin senn simdi ne kadar tup ilaclar haric merkeze ne kadar vereceksiniz

Insallah canim benim hakkimizda hayirlisi sen guzel haberi al bizede umut ol insallah ne guzel raporda cikarmissin daha once asilama denemismiydin senn simdi ne kadar tup ilaclar haric merkeze ne kadar vereceksiniz

amin cnm inşallaahhhh....
1 kere aşılama denemiştim 2kerede iğnelı tedavım olduğu ıcın cıkarttı doktorum rapor..
doktora muayene ucretı 150 ödedim ogun tahlıl yapıldı bana ve esıme bır suru onlara 370 verdık..yumurta toplama gunude hastahaneye 3200 odıycez..ılaçlarda 517 tuttu..toplamda 4.500 a mal olcak sanırım

Normall fiyat bence zaten ekstra tahliller pahali oluyorr en iysi tup bebegin sansi daha yuksek cunku hem insallah gerek kalmazda dondurma sansin var kardeside hazir oluyor rapor olmasi cok iyi olmuss bir milyar kurumdan bi kisim ilaclardan indirim oluyorr takipteyim guzel haberini alana kadarr canimm su mubarwk aylar hurmetine

ewt cnm rapor işi ıyı oldu dıger turlu 7 mılyarı gecıyordu...ınsallah yumurtalar olur dollenır de dondurma şansımızda olur..oda 300 dolarmış... yumurtalarım buyumeyecek dıye korkuyorum daha oncekı ıgnelı tedavılere cvb vermemıstı zar zor buyumuştu bakalım görücez..cnm yumurtatoplama nsl oluyor ayılınca ağrın oluyormu...amin cnm hepımıze ınsallah rabbım sanada normal yolla nasıp etsın bu mubarek ayın hurmetıne

böyle şeyler düşünme ama birsenim kendini rahat ve ferah tut hersey çok güzel olucak inşallah

birsenim bu iğneli tedaviyi sen oldun sanırım bana da bilgi versene nasıl oluyo maliyeti ne kadar iğne yaparken agrı oluyo mu o sürec nasıl geciyo

ne olcak bizim bu kilolarla halimizzzz

böyle şeyler düşünme ama birsenim kendini rahat ve ferah tut hersey çok güzel olucak inşallah

birsenim bu iğneli tedaviyi sen oldun sanırım bana da bilgi versene nasıl oluyo maliyeti ne kadar iğne yaparken agrı oluyo mu o sürec nasıl geciyo

ahh bı bılsem yıne başladım ıgnelere bı 10kılo daha alırım artık
sen kaç kılosun cnm boyun kaç
inşallah cnm pozıtıfım hersey guzel olucak sloganımızzz o bebek bu gobege gırıcek
yok cnm hıc olmuyor ben kendım gobegımden vuruyorum ıgnenın kutusu 350 doktor vuracagın doza göre soyluor sana sen aşılamamı olucaksın

benim boy 1.75 kilom 100 ee dayandı piskolojim bozuldu resmen ben hiç 85 üstüne cıkmazdım kilo alsam dahi
duruma göre karar vercem canım ama önce iğneli tedavi olmak istiyorum kutusu 350 peki gene catlama iğnesi yapıyosun ya onada da ayrımı ödüyon detaylı anlatırmısın canım

inşallah arkadaşlar Allah doktor doktor gezdirmeden nasip etsin inşallah,işimden bile ayrıldım hamile kalabilmek için eşim çok yoğun çalışıyor zaten bende çok yoğundum birliktelik haftada 1 anca kurabiliyorduk doktor o zaman ayrıl işinden yoksa çoook zor hamile kalman dedi ,bilseydim aşılama yaptırır işimi bırakmazdım çare varmış bilmiyordum sık ilişkiyle sadece hamile kalabilceğimi düşünüyordum ama eşimin hem sperm sayısı hemde hızı düşük çıktı büyük bir hayal kırıklığı olsada herşeyin çözümü var hayatta diye düşünüyorum yeterki Rabbim istesin ,şimdi part time iş arıyorum hem evime zaman hem işime en güzeli galiba çok kendimi de kaptırmamış olurum avunurum..

boyun uzunmuş senın cnm aynen bende valla moralım bozuluyor eskı resımlerıme bakıyorumda ne hala gelmısım dıyorum..bebısler gelsınde hayırlısı ıle sonra zayıflrız ıns..
cnm ben 2 sene önce aşılama olmuştum aynı tup bebekte kullanılan ıgneyle aynı gonal-f kullanıyorum aşılamaolurken gunde 75 mg doz vuruyodum kendıme 1 kutu 350 ıcınde 600 mg doz var benım yumurtlar gec cvb vermıstı ıkı kutu kullanmıstım aşılamada 750 hastahaneye 750 ılaclara vermiştim..ewt catlatma ıgnesıde ayrı 65 mı oyle bıseydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…