infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hayırlı kandiller kızlar. Bu mübarek günde Rabbim hepimize hayırlı zamanda hyırlı evlatlar sahip olmayı nasib etsin

Canım naptın
hamile misin
kırmızılar gelmedi mi
yok esracım ya nerdeeee 8 gün oldu gecikti progestan kullanıyorm adet olup tedaviye başlıycam tekrar
onu bekliyorum bu hafta içinde olurum sanırım iğneli tedavi fiyatlara göre belki aşılama da olabilir duruma göre karar vercez arada hsgyide halletcez koşuşturmaca :KK51:

yok esracım ya nerdeeee 8 gün oldu gecikti progestan kullanıyorm adet olup tedaviye başlıycam tekrar
onu bekliyorum bu hafta içinde olurum sanırım iğneli tedavi fiyatlara göre belki aşılama da olabilir duruma göre karar vercez arada hsgyide halletcez koşuşturmaca :KK51:
Hayırlısı olsun canım benim ♡

Mrb. ben de yenı katıldım aranıza. Ben de bu sene bebek sahibi olmayı diliyorum.
Kimyasal gebelik geçirmiştim daha önce.
Dua edelim birbirimize.:anneadayı:

Mrb. ben de yenı katıldım aranıza. Ben de bu sene bebek sahibi olmayı diliyorum.
hoş geldin tatlımm..:anneadayı:
RABBİM DUALARIMIZI kabul etsin inşallah..
du eder dua beklerimmm:KK68:

inşallah canım tek duamız bu..
ne kadardır bebek istiyosun canım :KK69:
2 senedir evliyiz, 7-8 aydır da ya çocuk yapalım artık dedik. Aslında yıllarca uğraşan insanlar var.
İşin kötü tarafı bi işin üzerine ne kadar düşersen o kadar gecikir. Hiç çocuk istemeyen arkadşlarım pıtır pıtır hamile kaldılar. Ben de bu yüzden strese girdim doğrusu :KK53:

2 senedir evliyiz, 7-8 aydır da ya çocuk yapalım artık dedik. Aslında yıllarca uğraşan insanlar var.
İşin kötü tarafı bi işin üzerine ne kadar düşersen o kadar gecikir. Hiç çocuk istemeyen arkadşlarım pıtır pıtır hamile kaldılar. Ben de bu yüzden strese girdim doğrusu :KK53:
ah tatlım ah hiç sorma onları:KK12:
olsun daha yeni başlamışsın olur inşallah testlerini yaptırdın mı canım belki bi yerde bi problem vardır ondan olmuyodur

ah tatlım ah hiç sorma onları:KK12:
olsun daha yeni başlamışsın olur inşallah testlerini yaptırdın mı canım belki bi yerde bi problem vardır ondan olmuyodur
Hormon testlerim ve ultrason muayenem normal. Şu an için sebepsiz görünüyor.
Bu ay ovülasyon testi yaptım ama bir türlü yakalayamadım çift çizgiyi. Artık sizin gibi kıdemlilerin önerilerine açığım.:KK49:

Hormon testlerim ve ultrason muayenem normal. Şu an için sebepsiz görünüyor.
Bu ay ovülasyon testi yaptım ama bir türlü yakalayamadım çift çizgiyi. Artık sizin gibi kıdemlilerin önerilerine açığım.:KK49:
estafurullah tatlımmmm hepimiz evladımız için çaba harcıyoruzzz:KK19:
adetlerin düzenlimi düzenliyse sıkı bi ç alışmayla olabilir bence :oops:

estafurullah tatlımmmm hepimiz evladımız için çaba harcıyoruzzz:KK19:
adetlerin düzenlimi düzenliyse sıkı bi ç alışmayla olabilir bence :oops:

inşallahh evlatlar gelsin :emir_bebek:

Amin inşallah tek duam yavruma kavuşmak..

İnşallah kuzum Aminnnnnn gelsin artık bebişlerimiz..

amin inşallah bi adet olsam sabırsızlanıyorum tedavi için :rolleyes::rolleyes: bi yandanda korkuyorum başıma ne gelcek diye ama olsun :KK73::KK73::KK73::KK73:

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın..

Hoşgeldin aramıza cnm nerden ?
Antalya dan selam olsun :KK47:

X