infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

burdayımmmmmmm aşkımmmmmm
nbr kuzum
iyimmmmmm bitanemmmmmmm hastane işleriyle ugrasıyorum napayım artık o kadar yoruldum ki maddi manevi çok yıprandık rabbim bize yol göstersin bu çıkmazın içinden bi an önce hayırlara kavuştursun sen nasılsın kuzum ne var ne yok

Özelde 1 milyar tuttutuyor aşılama. .
şans oranı %10 %20 düşük diye öğrendim. .
olmazsa direk tüp daha iyi. .
yıprandım bende
gene iymiş senin
bizim bin ikyüz on lira tutuyo
sanş düşük evet ama iğne ve sperler yıkandığı için evde kendi kendimize yaptıgımızdan iyi en azından
çok yıprandık esesim çok
RABBİM tez zamanda kavustursun yavrularımıza

Eses tesekkur edrm canm cewap verdigin icin insallah bebeklermze kavusuruz sizin kac ileri hareketli

En son ki testte 116 milyonsperm sayısı %20 ileri hareketli..
şuanda ilaç içiyor değişmiş mi bakalım test yaptıracak. .
Amin inşallah kısçem ♡

İnşallah bigün evlatlarimizi kucağımızda buluşuruz

İnşallah bigün evlatlarimizi kucağımızda buluşuruz
amin bitanem bende bi kereye mahsus deniycem aşılama sonra olmazsa tüp bebek bide bu sadece iğneli tedavi varmış aşılama yapmadan oda biraz kafamı karıştırıyo napsam ne karar versem bilmiyorum adetin 1 günü rahim filmi için gitcem muaneye bitincede rahim filmi cekilcek

En son ki testte 116 milyonsperm sayısı %20 ileri hareketli..
şuanda ilaç içiyor değişmiş mi bakalım test yaptıracak. .
Amin inşallah kısçem ♡
bizim 35 milyon % 60 ileri hareketi hızı dk cok iyi demişti su bendeki pco olmasa

eses canım senin ileri hareketli çok iyimiş aslında bende % 5 e umutlanıodum....
Canım Dr olur . demişti..
ben bu kadar bekleyeceğimi bilmiyordum. .
rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin inşallah. .
nasip kısmet. .

Rahim filmi ve o acılaracıları boşuna yaşadım

Bizim bi tanıdık 12 yıl sonra hamile kaldı..
6 tüp bebek tutmadı en en umudumu kaybettim..
rabbim stresli halimi bıraktım tevekkül ettim verdi evladımı diyor..
şimdi minicik bir oğlu oldu..
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın

hımmm canım o zaman bizim %5 de degısır artar belki kürle falan ilaç kullanmıo eşim dr önermedi diye.... canım inşallah olur biraz önce sendede sorun var mı dr banada yumurtalarmı hızlandrmak ıcın bi ilaç verdi hastalıgımn ıkı uc dorduncu gunu ıcecekmişim..... benimde eşim bi arkadasıyla konusmus kecıboynozu kürü sayesinde ben ve bi arkadaş daha bebek sahibi olduk demiş eşime inşallah bizde oluruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…