infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Haklısın canım. .:eek:
Tüp bebekte çok pahalı 10 milyar o_O
bilmiyorum böyle ne olacak :KK14:
evet çok pahalı bitanem bence bi kez daha aşılama denemelisin aslında senin yaşta tutuyo devlete gitsene tüp için o_O
tabi öncesinde 2 aşılama daha başarısız olması gerekiyo :KK12:
bende yapmayı düşünüyorum ama öncesinde bitane aşılama yapcam 4 bine geliyo bana ama embriyo dondurunca sanırım daha pahalı oluyo o_O:KK51:

Kızlar merhabalar adetime 4 gün var dün test yaptım silik çizgi çıktı iğne tedavisi olmuştum umitlenmeli miyim? Ya üzülmek istemiyorum ama bu testte bir tek tüp bebek sonrası silik çıkmıştı o da kimyasal gebelikti

Kızlar merhabalar adetime 4 gün var dün test yaptım silik çizgi çıktı iğne tedavisi olmuştum umitlenmeli miyim? Ya üzülmek istemiyorum ama bu testte bir tek tüp bebek sonrası silik çıkmıştı o da kimyasal gebelikti
tatlım tedavi sürecin nasıl gecti yani iğneler catlama iğnesi olduktan 14 gün sonra yap testi çünki aynı şey benimde başıma geldi.. testler 13 14. güne kadar hep pozitif cıkıyo :110:eger 13 günü geçtiğse umutlan bebişin can yavrun seninledir inşallah canım benim :KK68:

Kızlar test yaptım bakın bakalım hamılemıyım ?

Eklentiler

• IMG-20150526-WA0017.jpeg
    IMG-20150526-WA0017.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 34
adetin kaç gün gecti canım evetttt pozitifffff fazlasıylaaaa iğne falan kullanmadıysan hemen kan testi yaptır müjdeli haberlerini getir bize :KK9::rolleyes:

geçmedi günüm bugün olmam lazımdı evlilik yıldonumumuz bir deneyim dedim bu şekılde çıktı ama arkadaşlarım tekrar yap dediler tek çizgi çıktı şimdi sevineyim mi üzüleyim mi anlamadım :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Ben de gebelik tedavisi görüyorum. Ne hsg kaldı ne de klomen. Sizler neler yaptınız ne gibi aşamalardan geçtiniz

geçmedi günüm bugün olmam lazımdı evlilik yıldonumumuz bir deneyim dedim bu şekılde çıktı ama arkadaşlarım tekrar yap dediler tek çizgi çıktı şimdi sevineyim mi üzüleyim mi anlamadım :KK43:
2. test her zman yanıltır canım ilki 5 dk da pozitifse sen hamilesinnnnn ama bu testler 2 günde bi tekrarlanıyo sabah ilk idrarla yap sonuc alırsın bitanem inşallah bebeğin seninledir :KK68:
testleri ne arayla yaptın canım

Merhaba arkadaşlar. Ben de gebelik tedavisi görüyorum. Ne hsg kaldı ne de klomen. Sizler neler yaptınız ne gibi aşamalardan geçtiniz
bende hsg için hastane arastırıyorum canım aramıza hoş geldin
genel klomen yolcugu rahimde kist(su an temiz) ve bir düşüğüm var 2 yıldır bekliyorum ...

bende hsg için hastane arastırıyorum canım aramıza hoş geldin
genel klomen yolcugu rahimde kist(su an temiz) ve bir düşüğüm var 2 yıldır bekliyorum ...
hoşbulduk cnm. Benim De 15. Deneme oldu. 2 Yıl olacak evleneli. Hsg çektirdm. Klomen kullandım. Her şey normal ama bebiş yok. Bnm de bi kaybım var. Ve ilk defa klomen bnde çok sncı yaptı. Resmen kıvranıyorum

X