infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

2. test her zman yanıltır canım ilki 5 dk da pozitifse sen hamilesinnnnn ama bu testler 2 günde bi tekrarlanıyo sabah ilk idrarla yap sonuc alırsın bitanem inşallah bebeğin seninledir :KK68:
testleri ne arayla yaptın canım

O zaman bekleyim ben dün akşam yaptım aslında silik gibiydi sabah 11:30 da yaptım birde şimdi yaptım canım. Amin inşAllah benimledir :KK43:

merhaba kızlar siz bi sorum olacaktı eşim semen analızı yaptırdı sayı 57 milyon morfoloji %5 toplam hareketli %55 ama ileri hareketli %5 yorumlayabilir misinz acaba normalsperm yazıo kagıtta dr 6 ay deneyin oyle gelin demiş kafam çok karışti bilgi verebilir misinz bana

Birsenimmm sadece pro üyeler mi değişebiliyor?

esocanım nasılsın kuzum..
bı bak profıl ayarlarından bence herkes değişebilir

Güzelmiş anlamı canım m :KK19: iyiymiş senin is canım çokta değiştirme kaybederiz seni sonra bulamayiz:KK48: haklısın cnm bende o yüzden çok almadım zaten bide :) Ayy öyle doğru söyledin ki kuzum bu bebis bu göbüşe girdi ya gerisi kolay allahın izniyle :KK23: öyle zevkli güzel telaslar ki bunlar Rabbim size de yasatsin inşallah en kisa zamanda :KK37:

hahahha doğru dıyosun tatlım:KK45::KK45::KK45: inşallah tatlım dualarnızda bızıde unutmayın

Hoşbuldum canim. bati karadenizliyim( zonguldak):KK39:
sen neresindensin?:KK25:

61 kuzum trabzonluyum ama istanbulda yaşıyorum :KK66:

Kızlar test yaptım bakın bakalım hamılemıyım ?

cnm test bozuk gıbı geldı bana dağılmış ıkıncı çizgi bidaha yap yada kan testı yaptır

selam kızlarr :KK54:
bu ay tüp bebeğe başlıycaktım ama prolaktınım 77 çıktığı için başlayamadım dostınex kullandım yarın tekrar prolaktınıme baktırıcam dua edın benım ıcın düşsünde tüp bebeğe başlayabıleyımmmm :KK17::KK17::KK17:

hoşbulduk cnm. Benim De 15. Deneme oldu. 2 Yıl olacak evleneli. Hsg çektirdm. Klomen kullandım. Her şey normal ama bebiş yok. Bnm de bi kaybım var. Ve ilk defa klomen bnde çok sncı yaptı. Resmen kıvranıyorum
su anda kullanıyomusun peki ben her kullandığımda kıvranıyodum şu an iğneli tedaviye gecicem aşılama öncesi tabi diyetede :-) dk kontrolünde.. yarın doktorumla görüşcem yeni bi tedavi serüveni başlıyo arada devlet hastanesinde rahim filmi cektiricem bakalım hayırlısı olsun hakkımızda :KK69:

selam kızlarr :KK54:
bu ay tüp bebeğe başlıycaktım ama prolaktınım 77 çıktığı için başlayamadım dostınex kullandım yarın tekrar prolaktınıme baktırıcam dua edın benım ıcın düşsünde tüp bebeğe başlayabıleyımmmm :KK17::KK17::KK17:
birsenimmmmm nerelerdesin kız hiç selamda yok artıkkkkkk:KK67:

merhaba kızlar siz bi sorum olacaktı eşim semen analızı yaptırdı sayı 57 milyon morfoloji %5 toplam hareketli %55 ama ileri hareketli %5 yorumlayabilir misinz acaba normalsperm yazıo kagıtta dr 6 ay deneyin oyle gelin demiş kafam çok karışti bilgi verebilir misinz bana

Hareketli iyi sayı normal ileri hareket düşük. . Aynı bizim de :/
ilaç içiyor şuanda?

evet çok pahalı bitanem bence bi kez daha aşılama denemelisin aslında senin yaşta tutuyo devlete gitsene tüp için o_O
tabi öncesinde 2 aşılama daha başarısız olması gerekiyo :KK12:
bende yapmayı düşünüyorum ama öncesinde bitane aşılama yapcam 4 bine geliyo bana ama embriyo dondurunca sanırım daha pahalı oluyo o_O:KK51:

Özelde 1 milyar tuttutuyor aşılama. .
şans oranı %10 %20 düşük diye öğrendim. .
olmazsa direk tüp daha iyi. .
yıprandım bende :KK43:

Bayılırıııııııııııııımmm her türüneee insanımızda temizdir yemeklerimizde misssssstir misss :KK37::KK72::KK72::KK72:

Öyle şükürler olsun :KK60:

iyiyim şükürler olsun canim
sen nasilsin ? kaç yillik evlisin ne zamandir çocuk istiyosun canim ?

5.yıldayız artık ..
2 yıldır bebiş olmuyor. .
aşılama yapıldı 1 kere. .

Kızlar 2. Kez yaptım testi yine silik çizgi çıktı. Ama biraz bekledikten sonra bakınca direk görünen silik çizgi iğne tedavisi gördük catlama iğnesi nin 13. Günü bugün adetime 3 gün var umitlenip üzülmek istemiyorum ama mucize olmalı ya artık 2.5 sene geçti

su anda kullanıyomusun peki ben her kullandığımda kıvranıyodum şu an iğneli tedaviye gecicem aşılama öncesi tabi diyetede :-) dk kontrolünde.. yarın doktorumla görüşcem yeni bi tedavi serüveni başlıyo arada devlet hastanesinde rahim filmi cektiricem bakalım hayırlısı olsun hakkımızda :KK69:
Bırakalı 5 gün oldu ama bütün gün kıvrandım. Bnm hsg de çekildi o da temiz şükürler olsun. Bu klomene 3. Defa Başlamam ama ilk defa bu kdr sancı yaptı anlamadım bn de

• Ahh canım benim aynıyız. .
  • Çocuksuz stresli..
Stresi baya attim artk ama acaba eksik bi tedavim mi var diye içim rahat degil. Bi sayfayı takip ediyorum zaten. Bu sayfayı aşağıda reklam olarak verdi. Yanlşlkla tkladım. Bi baktım aynı dertten muzdarip kişiler var. :)

Umutt hamilesin garanti bendede silik cikmisti ama dusuk yapttim
Dün 3 defa test yaptım 3 undede sonradan silik çizgi çıktı. Umitlenmiyelim istedim sanırım ama bacakları m o kadar çok ağrıyor ki sağ kaşık sürekli batıyor. Birde adete 2 3 gun kala kahve lekeler geliyordu 4 5 aydır o da olmayınca umutlandim Bu sabah tekrarladım hiç birşey yok bir umuda tutunmaak istedim ama boşa yine sanırım. 3 gün kaldı adetime. Artık test yapmicam nasip diyorum yine olmazsa 2. Kez tüp bebek denicektik şimdi uzulunce kararsız kaldım

kan testi yaptır canım adet öncese yapılan testlerin bazılarında çıkıyo silik çizgi bebeiş olduğu için...

Y
kan testi yaptır canım adet öncese yapılan testlerin bazılarında çıkıyo silik çizgi bebeiş olduğu için...
Yok canim şubatta erken test yaptım kimyasal gebelikti o yüzden şimdi yine üzülmek istemiyorum adet geçmeden o test kıpkırmızı olmadan test yok. 0 i görünce de düşük bir değer çıkınca da üzülüyoruz çünkü en güzel i adeti beklemek. Birde benim çok sonra çıktı o silik çizgiler ben umutlanmaya ihtiyacım olduğu için umutlandim

X