infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

YASYmerhaba canım nasılsın? ikili testın ii çıkmış çok sevındım.. ben kan verdım ama daha çıkmadı sizin bebişin ense kalınlıgı kaç çıkmıştı kuzum? kan sonuçlarında çıktımı? ben yaşım 29 diye korkuyorum

9 mayıs canımm
yasy dualarını eksik etme tatlım ,testlerin güzel çıktığına sevindim inşallah bizde sorun varsada ufacık bi sorundur korkuyorum galiba.
Korkma kuzum rahat ol inşaallah bir sorun çıkmaz. bende hamile kaldığım ay artık doktora gidicez demiştim eşime kısmet.. ben de diyordum kendi kendime sorun çıkmasa kötü sebepsizi en fena.. sorun çıksa bi dert.. Rabbim hayırlı bir şekilde evlat sevgisini sana da tattırsın burada tüm bekleyen arkadaşlarımıza da kuzucumm
içinde ne varsa yap. ben o ay eşimi ikna etmiştim doktora gideceğimize olmuyo ne de olsa diyodum.
ve yumurtlama testimin pozitif olduğu gün beraber oldum sonrası olamadı iş güç vs.. ve yatamadım ayrıca çişimde gelmişti. komple umutsuz bir aydı. Hakkımızda hayırlısı. duam sizlerle sende eksik etme duandan kuzuumm

merhaba canım çok şükür elhamdülillah iyi diyelim iyi olsun 2 gündür gribim fena.. sen nasılsın nasıl gidiyor?
canım dün yaptırdım bende. inan ölçümü kaçtı hatırlamıyorum ama doktor süper sıkıntı yok dedi not aldı çizelgesine. kan sonuçları benimde çıkmadı 2 hafta sonra çıkıcak internetten baktım bir kısmı çıkmış. korkma rahat ol bende 30 yaşındayım Rabbimin Emaneti, Rabbime Emanet....

evet canım haklısın rabbimin emaneti rabbime emanet... Allah kerimdir.. inşallah çok iyi çıkar sonuçlarımız.. ben internetten bakıncada olmuyo.. 17 si gibi gel çıkar dediler.. korkuyorum ama Allah kerimdir.. sen gripmi oldun? Allahım korusun ikinizi.. bol bol portakal c vit. al canım çok geçmiş olsun .. sonuçlarımız çıkınca paylaşalımmı? ben biraz pimpirikliyimde kanda çıkansonuçların serbest hcg mi?

Allah razı olsun canımm benim, bugün 2 de randevumuz vardı eşimle kararlı bi şekilde gittik ilk adımı attık ama biraz talihsizlik yaşadım eşim için ürolojiye girdik sperm testi ve ultrason istedi eşimden pazartesi ye randevu aldık ,sıra bana kadın doğumcuya geldi girdik kalabalıktı 2 hafta önce hamileliğini ultrasonda görmüşler bebeği karnında ölmüş kürtaj için konuşuyorlardı kötü oldum ,benim içinde hormon testi istedi yarın aç karnına hormonlarıma süt hormonu vs dedi kan vercem birde hazırlıklı gel dedi alttan bakcam dedi adetliyken bakılıyor mu ya heyecenlıyım yarın bakalım sonuçlarım nasıl çıkcak dua edin kızlar ne olur temiz çıksın..birde 2 ay bişey vercekmiş yarın sorcam soramadım bugün 2 ay içinde yine olmazsa hsg ağrılıdır ondan çekilceksiniz dedi oyyy

Müslüman; teslim olmaktır ..
Biz rabbimize teslimiz ..
İnşallah en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eder ..
Ne kadar doğru ve Anlamlı bir söz teslim olduk Elhamdülillah
Benim bu gün iğneden sonraki 13. Günüm ve testim pozitif çıktı yine sabırsızlıkla bekliyorum eğer gebelik yoksa 15. Günde adet olunuyormuş

Sorma ya grip olduk. Aminn kuzum hepimizi korusun bitanem benim. Paylaşalım tabiiki bende çok pimpirikliyim bekLenen ve cok istenen bebis olunca insan havadan nem kapıyor. Evet hcg ve papp a çıkmış ikisini degerleyip bize verecekler inşaallah sorunsuz atlatiriz kuzuumm

Rabbim evlatlarimizin acısını gostermesin yaşayanlara da sabır versin bir daha gostermesinn. Adetken bakılıyor daha detaylı bilgi için. Yumurtana bakıyor. Korkma bence gerek kalmayacak bu ay eşinle gorusemedin test pozitifti buda yumurtlamanin olduğunu gösteriyor. Sen icini ferah tut inşallah eşinde sıkıntı yoksa kendinden kalırsın bence bitanem benim

tekraar cok geçmiş olsun canım.. aynen bnde cok pimpirikbiriyim kuzucumrabbime emanetler senın hcg kac cıkmış cnm belkicnsyet ıcın bır thmnde bulunabilirm

Tatlım senin doktorun nasıl yaptı klomeni sen bu ay kaç gün klomen içmiş oldun?

Kuzum adetliyken bakılıyor bu hormon testleri evet ama doktorunun bi bildiği vardır mutlaka adetliyken Altan muane etmiyorlar canım normal zamanda bakıp adetliyken hormon tahlillerine bakıyorlar işte süt hormonları falan inşlh tedavin hayırlı olur canım stres çok önemli rahat olmaya ve üzülmemeye çalış

tekraar cok geçmiş olsun canım.. aynen bnde cok pimpirikbiriyim kuzucumrabbime emanetler senın hcg kac cıkmış cnm belkicnsyet ıcın bır thmnde bulunabilirm
Papp a 598 hcg 74037 çıkmış cinsiyeti yine unuttum sormayi ahahah bebisi görünce soka giriyorumm ayy bende pimpirik manyagiyiim cinsiyet ne sencee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…