infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Dua eder dua beklerim kuzusummmm duamdasiniz hepiniz hepimiz... rabbim saglikla evlatlarimizi nasip etsin inşallah bitanem beniim
Aminnnnnn Aminnnnnn inşallah annişimm dua ederim hepimizin yardımcısı olsun rabbim inşallahh kuzum benim ♡ ♥ ♡ ♥

Aminnnnnn Aminnnnnn inşallah annişimm dua ederim hepimizin yardımcısı olsun rabbim inşallahh kuzum benim ♡ ♥ ♡ ♥
Amiiiiiinnn aminn bitanemm zor valla Rabbim bekletmesin bir an önce bekleyen tüm anne olmak isteyenlere nasip etsin, amiin ecmainn.. ahh esesim ahh burnum akaaarr durur hapşu hapşu bogazimda yanıyor ilaç yok limon ve limonlu çaylar. Geldi buldu grip bunada şükür baska dert vermesin Rabbim..

Oy oyy Kıyamam annişimm benim. .
Amin cnm, hamişken vücut direnci düşebilir dikkat et kendine balım

Oy oyy Kıyamam annişimm benim. .
Amin cnm, hamişken vücut direnci düşebilir dikkat et kendine balım
Saolasin bitanem benim öpüyorum seni bissürü allaha emanet ol yarına görüşürüz insaallah

Ah ki ne ah kıscem hayretle bekliyorum bakalım kırmızılarmı yoksa bebiş mi galip gelecek
Neyse canını sıkma kıacem ..
vardır Rabbimin bir bildiği. .
Hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin inşallahh kuzum. .
İyi geceler öpüyorum. .

Ne zaman aşılama olacaksın cnm???

Neyse canını sıkma kıacem ..
vardır Rabbimin bir bildiği. .
Hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin inşallahh kuzum. .
İyi geceler öpüyorum. .
Yok sıkmıyorum bitanem
Tabii yüce Rabbimin bi bildiği var..
Bizim sınavımız da bu Rabbim hepimize Hayırlı zaman da hayırlı eli ayağı düz
Sağlıklı evlatlar nasip etsin... Rabbim kimseyi bekletmesin..
Bende gidiyorum yatmaya damada iyi geceler kıscem öptüm..

Aminnnnnn kuzum iyi geceler

Ahahaha yanlış yazdım esesim tlfndan oluyo damat yazmışım kusura bakma bi türlü alışamadım kendiliğinden düzeltiyor kelimeleri ortaya Saçma sapan Şeyler çıkıyo

kızlar kontrolden geldim. gecen hafta günde 2 tane 5 gün klomen içtim bu hafta pzt salı günde 3 tane. yarın yine çağırdı. yum büyümemiş ki niye hala klomen içiyorum anlamıyorum. 10,5 mm solda bi tane 9,5 mm sağda bi tane ( artık iiğneye geçeriz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…