infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inadına da bu ay hamiş olursun benim hesap :)
nasılsın cnm nasıl gidiyor? ben grip oluyorum galiba burnum genizim yanıyor ilaçta alamıyorum :eek::KK43:

geçmiş olsun canım iyi çok şükür bakalım ilerleyen günlerde daha iyi olcam kısmetse:)
umutluyum önümdeki aylardan bu hafta doktorada gidicez bakalım ne sorunumuz var inşallah öğreniriz.

Evet canım çünki insan ister istemez kuruyo diyorum eşim hala buraya girmeme kızıyor ama bazen insan burda okudukcada kuruyo farklı topil olsun burası olsun bende aşılamaya karar verdiğimde hamiş Olduğumu öğrendim zaten mucizeler hep böle oluyo ki stres zaten Başımızın belası bi adet olsam zaten bu Ay cok farklı çalışcam romantizim falan bana bi arkadaşım söyledi onun da bi düşüğü vardı ve düşükten 1 sene snra hamile kaldı giyindim süslendim Yaptım dedi bu ay eşimede kendimede iyi bakcam snra inşallah Rabbimin izniyle olur ikinci batım geliyo hala olmadım adet diğer iğnemde hiç gecikmedi of bazen çok düşünüyorum cok kuruyorum
Korkma canim takvime gore yum gunumde cok yorgundum yattim ve umrumda degildi zaten olmuo diye.. esimin israri uzerine kendimi bile hic vermeden bastan sagma bi iliskiydi yastik bile istemedim kalcamin altina dondum uyudum :) hersey gonlune gore olsun

Korkma canim takvime gore yum gunumde cok yorgundum yattim ve umrumda degildi zaten olmuo diye.. esimin israri uzerine kendimi bile hic vermeden bastan sagma bi iliskiydi yastik bile istemedim kalcamin altina dondum uyudum :) hersey gonlune gore olsun
Bende adetimin geciktiğimden beri baştan salma yapıyorum canım :) Hayırlısı olsun Hakkımızda tatlım hepimizin gönlüne göre olsun Rabbim bekletmesin sizin gibi hamiş arkadaşlarımızda hayırlı sağlıklı dogum ve evlat olsun inşlh bizede dua etmeyi unutmayın:KK54:

Ah kurban olurum ayşem bende tam 22 Ağustos'ta 23 olcam evet YAŞ Sınırı var canım 3 yılı bitirmiş ve 23 yaşını doldurmuş olcan am tabi dediğim gibi özelde de para 1200 tl tüp 4000 geliyo aşılamayı düşünüyorum. Ah canım biz resmen kader Arkadaşı olmuşuz benimde ailem Yanımda değil izmire gelin geldim bende buralı olduk artık sen üzülme Kafanı rahat tut biliyorum yürüdüğümüz yol o kadar ağır ve zor ki Ama sabır Rabbim bizide böle sınıyo başarıcazbaşarıcaz..ben hiç rahim filmine gitmedim tam adet bekliyodum 3 klomenimde pas geciçekti .. dk hsg ve aşılama dedi ama ben hamiş kaldım tedavi iptal oldu ama düşük Yaptım şimdi 6. Ayımız bitti ocakta tekrar tedaviye başladım 4 klomenimi içtim ama yum büyümedi ama normal bat tarihimden 1 gün önce adet oldum sonra doz Artı ve 5 klomeni içtim günde 3 defa yum 18 mm oldu iğnemi oldum 21 Şubat'ta ama adet olmadı 10günlük gecikmem de test yaptık Çıkmadı dok pco Yüzünden dedi progestan verdi ama ben içmedim ilaçla adet olmak istemiyorum şu anda ikinci bat tarihime 3 gün kaldı 2gün önce evde idrar testi Yaptım gene yok ama ne gelen var ne giden yani anlayacağın 2 ay olcak adet görmeyeli benim normaldir 1 ay bazen 2 ayd olur ama çatlama iğnesi olup da adet olmamak çok Saçma bebiş olmasa bile adet olmam gerekiyo bekliyorum bakalım :KK43: senin hsg çekildimi ve Tür tahliller Yaptılar sana
HSG CEKILDI TEMIZ CIKTI SUKUR CNM.
HORMONLAR .SPERM TESTI .RAHIM OLCULERI.YUMURTA TAKIBI. HEPSINI YAPTILAR CNM SUKUR BIR SORUN YOK.AMA 2 OLUMSUZ ASILAMAM VAR.NIYE OLMUYOR BENDE ANLAMIYORUM.YAPMADIGIMIZ TEK SEY TUP BEBEK ODA HEP AKLIMIZDA YAPALIM DIYORUZ AMA ISTE BURDA BIRAZ FARKLI ISLIYOR SUREC.BEKLE DUR.
RABBIM INSALLAH BU AY SENI SEVINDIRSIN CNM.BENIM BU AY UMUDUM YOK COK YORULDUM MISAFIRLERIM VARDI YINE BU HAFTA SONU DOLACAK EV.YANI CALISSAMDA BOS GORUNUYOR.NASIP

HSG CEKILDI TEMIZ CIKTI SUKUR CNM.
HORMONLAR .SPERM TESTI .RAHIM OLCULERI.YUMURTA TAKIBI. HEPSINI YAPTILAR CNM SUKUR BIR SORUN YOK.AMA 2 OLUMSUZ ASILAMAM VAR.NIYE OLMUYOR BENDE ANLAMIYORUM.YAPMADIGIMIZ TEK SEY TUP BEBEK ODA HEP AKLIMIZDA YAPALIM DIYORUZ AMA ISTE BURDA BIRAZ FARKLI ISLIYOR SUREC.BEKLE DUR.
RABBIM INSALLAH BU AY SENI SEVINDIRSIN CNM.BENIM BU AY UMUDUM YOK COK YORULDUM MISAFIRLERIM VARDI YINE BU HAFTA SONU DOLACAK EV.YANI CALISSAMDA BOS GORUNUYOR.NASIP
Hiç öyle Düşünme ayşem ikimizde inşallah bu ay seviniriz beraber sen gene Çalışmalara devam et biz elimizden geleni yapalım taktir Allah'ın kan pıhtılaşma testini yaptır canım mutlaka benimde bitek bu test yapılmadı Kafamı karıştırıyor olmamasına sebeb olabilir canım bende yaptırcam müsait bi zamanda .. Benimde bu ay umudum yok çünki testler negatif olsa illaki çıkardı herhalde. 10 nisanda tam 2 ay olcak bakalım ne zman gelecek adet

Allah razi olsun canim.. Rabbim tez zamanda hayirlisi ile saglikli sihatli hayirli evlatlar nasip etsin sizlerede canim dunyanin her yerinde tum isteyenlerede..evlat acisi ile sinamasin .. aratmasin kimseye..

İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin canım benim

Slm kızlar Ben dün çatlatma iğnesi oldum. Ama yumurtam 25mm olmuştu. Fazla büyük değilmi sizce sorun olurmu lütfen cvp :KK43:

Kizlar bir yardim edin ne olur... 2 yillik evliyim. Klomen denefim olmadi. Tum testleri yaptirdim hersey normal. En son 1 nisanda hsg cektirdim. Hsgden sonra hamile kalanlari okumustum. Sonra da ctesi bel agrisi basladi. Hala gecmedi. Ctesi is falan da yapmistim. Acaba hamileligin ilk haftasinda bir belirti olur mu ki ? Yoksa bn kendimi mi kandiriyorum.... doktor asilama yapicaz hastalaninca gel dedi. Asilama yaptiranlar, nerede yaptirdiniz, nasil gecti, onerileriniz var mı???

yasy sen ne kadarlık oldun, nasıl gidiyor?
Inşaallah doktor sorun bulmaz içinizi rahatlatirsiniz giderek. Ben nasıl olsun elhamdulillah iyiyiz canım benim 12 hafta bitti bugün 2li testimizi yaptirdik iyi çıktı sorun yok bin şükür. Biraz soguk alginligi var onunla ugrasiyorum. Rabbim herkese her isteyene nasip etsin evlatlarimizla sınamasın rabbim cnmmm.

Inşaallah doktor sorun bulmaz içinizi rahatlatirsiniz giderek. Ben nasıl olsun elhamdulillah iyiyiz canım benim 12 hafta bitti bugün 2li testimizi yaptirdik iyi çıktı sorun yok bin şükür. Biraz soguk alginligi var onunla ugrasiyorum. Rabbim herkese her isteyene nasip etsin evlatlarimizla sınamasın rabbim cnmmm.

Aminnnnnn inşallah annişimm dua bekleriz. .

Hayır cnm hiç bir sorun yok deniyor ama bi buçuk yıldır Anne olamıyorum :KK43:

Anladım canım hayırlısı ile inşallah bizlerinde olur ..

Kizlar bir yardim edin ne olur... 2 yillik evliyim. Klomen denefim olmadi. Tum testleri yaptirdim hersey normal. En son 1 nisanda hsg cektirdim. Hsgden sonra hamile kalanlari okumustum. Sonra da ctesi bel agrisi basladi. Hala gecmedi. Ctesi is falan da yapmistim. Acaba hamileligin ilk haftasinda bir belirti olur mu ki ? Yoksa bn kendimi mi kandiriyorum.... doktor asilama yapicaz hastalaninca gel dedi. Asilama yaptiranlar, nerede yaptirdiniz, nasil gecti, onerileriniz var mı???

Merhaba cnm ben bir kere asılama oldum tutmadı

Canım adet günü gecti mi.
Bi test yapsana o zmn. .

X