infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inadına da bu ay hamiş olursun benim hesap :)
nasılsın cnm nasıl gidiyor? ben grip oluyorum galiba burnum genizim yanıyor ilaçta alamıyorum

geçmiş olsun canım iyi çok şükür bakalım ilerleyen günlerde daha iyi olcam kısmetse:)
umutluyum önümdeki aylardan bu hafta doktorada gidicez bakalım ne sorunumuz var inşallah öğreniriz.

Korkma canim takvime gore yum gunumde cok yorgundum yattim ve umrumda degildi zaten olmuo diye.. esimin israri uzerine kendimi bile hic vermeden bastan sagma bi iliskiydi yastik bile istemedim kalcamin altina dondum uyudum :) hersey gonlune gore olsun

Bende adetimin geciktiğimden beri baştan salma yapıyorum canım :) Hayırlısı olsun Hakkımızda tatlım hepimizin gönlüne göre olsun Rabbim bekletmesin sizin gibi hamiş arkadaşlarımızda hayırlı sağlıklı dogum ve evlat olsun inşlh bizede dua etmeyi unutmayın

HSG CEKILDI TEMIZ CIKTI SUKUR CNM.
HORMONLAR .SPERM TESTI .RAHIM OLCULERI.YUMURTA TAKIBI. HEPSINI YAPTILAR CNM SUKUR BIR SORUN YOK.AMA 2 OLUMSUZ ASILAMAM VAR.NIYE OLMUYOR BENDE ANLAMIYORUM.YAPMADIGIMIZ TEK SEY TUP BEBEK ODA HEP AKLIMIZDA YAPALIM DIYORUZ AMA ISTE BURDA BIRAZ FARKLI ISLIYOR SUREC.BEKLE DUR.
RABBIM INSALLAH BU AY SENI SEVINDIRSIN CNM.BENIM BU AY UMUDUM YOK COK YORULDUM MISAFIRLERIM VARDI YINE BU HAFTA SONU DOLACAK EV.YANI CALISSAMDA BOS GORUNUYOR.NASIP

Hiç öyle Düşünme ayşem ikimizde inşallah bu ay seviniriz beraber sen gene Çalışmalara devam et biz elimizden geleni yapalım taktir Allah'ın kan pıhtılaşma testini yaptır canım mutlaka benimde bitek bu test yapılmadı Kafamı karıştırıyor olmamasına sebeb olabilir canım bende yaptırcam müsait bi zamanda .. Benimde bu ay umudum yok çünki testler negatif olsa illaki çıkardı herhalde. 10 nisanda tam 2 ay olcak bakalım ne zman gelecek adet

Allah razi olsun canim.. Rabbim tez zamanda hayirlisi ile saglikli sihatli hayirli evlatlar nasip etsin sizlerede canim dunyanin her yerinde tum isteyenlerede..evlat acisi ile sinamasin .. aratmasin kimseye..

İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin canım benim

Slm kızlar Ben dün çatlatma iğnesi oldum. Ama yumurtam 25mm olmuştu. Fazla büyük değilmi sizce sorun olurmu lütfen cvp

Kizlar bir yardim edin ne olur... 2 yillik evliyim. Klomen denefim olmadi. Tum testleri yaptirdim hersey normal. En son 1 nisanda hsg cektirdim. Hsgden sonra hamile kalanlari okumustum. Sonra da ctesi bel agrisi basladi. Hala gecmedi. Ctesi is falan da yapmistim. Acaba hamileligin ilk haftasinda bir belirti olur mu ki ? Yoksa bn kendimi mi kandiriyorum.... doktor asilama yapicaz hastalaninca gel dedi. Asilama yaptiranlar, nerede yaptirdiniz, nasil gecti, onerileriniz var mı???

yasy sen ne kadarlık oldun, nasıl gidiyor?
Inşaallah doktor sorun bulmaz içinizi rahatlatirsiniz giderek. Ben nasıl olsun elhamdulillah iyiyiz canım benim 12 hafta bitti bugün 2li testimizi yaptirdik iyi çıktı sorun yok bin şükür. Biraz soguk alginligi var onunla ugrasiyorum. Rabbim herkese her isteyene nasip etsin evlatlarimizla sınamasın rabbim cnmmm.

Aminnnnnn inşallah annişimm dua bekleriz. .

Hayır cnm hiç bir sorun yok deniyor ama bi buçuk yıldır Anne olamıyorum

Anladım canım hayırlısı ile inşallah bizlerinde olur ..

Merhaba cnm ben bir kere asılama oldum tutmadı

Canım adet günü gecti mi.
Bi test yapsana o zmn. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…