infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

8+6 etmeye calisiyorum..
Kalp atışlarını duydun dimi ayy Rabbim bizede nasip etsin o pıt pıt ları :oops: inşlh bi kez daha anne olma şansı versin bana Rabbim ve isteyen herkese kürtajımın 6. Ayındayız kızlar daha olmadı bakalım ne zman tutacak :KK51:

Eses kıscem sende mi pco sun senin problem neydi ben zman geçince unutuyorum ?

Perşembe günü hem doğum günüm hem yumurtlama günüm .inşallah hayirlisiyla bebisim tutunur en büyük hediyem olur inşallah.

Kalp atışlarını duydun dimi ayy Rabbim bizede nasip etsin o pıt pıt ları :oops: inşlh bi kez daha anne olma şansı versin bana Rabbim ve isteyen herkese kürtajımın 6. Ayındayız kızlar daha olmadı bakalım ne zman tutacak :KK51:
Sukur duydum canim.. her zaman diyorum Rabbim aratmasin 2 bucuk yil ugrastik.. nasipse 9 ekimde 4 yili geride birakicaz.. kasimdada Allah nasip ederse kucagimiza aliriz.. 5. Yilimiza kuzumuzla baslariz..
Rabbim tez zamanda yasatsin sanada saglikla sihatle hayirli bi evlat versin .. isteyen herkese.. her hayrli olsun dediklerinde.. hep diyorum Rabbim aratmasin isteyen herkese versib..

Sukur duydum canim.. her zaman diyorum Rabbim aratmasin 2 bucuk yil ugrastik.. nasipse 9 ekimde 4 yili geride birakicaz.. kasimdada Allah nasip ederse kucagimiza aliriz.. 5. Yilimiza kuzumuzla baslariz..
Rabbim tez zamanda yasatsin sanada saglikla sihatle hayirli bi evlat versin .. isteyen herkese.. her hayrli olsun dediklerinde.. hep diyorum Rabbim aratmasin isteyen herkese versib..
Betulcum nslsn cnm hatirliyormusun asilamalarini üst üste yaptırmıştın.biraz rahat bırak gerek yok üst üste olmasın diyorduk sen hic bizleri dinlemedin.bak Rabbim tedavisiz nasip etti çok şükür.

Masallahh cnm ..
Sağsalim al inşallah. .
Darısı başımıza inşallah. .

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:******* 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ******* 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ************ 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ************ 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ********** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ************ 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: *********** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ************ 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
36)vigoroso *********** :rolleyes:*************36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
******** :rolleyes:********* 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC ************** :rolleyes:************** 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

semus06 ************ :KK39: *********** 6 Nisan beklemede :KK68:
Elmasekerim01 ******** :KK39: ******** 6 Nisan beklemede :KK68:

Gloryrose ************ :KK39: ********* 8 Nisan beklemede :KK68:
jelibonibon ********* :KK39: ********* 8 Nisan beklemede:KK68:
Black_Hayit **********:KK39:************ 8 Nisan beklemede:KK68:
zeynephatun *********:KK39:***** 10 nisan beklemede :KK68:
buketbuket ************** :KK39:********* 12 nisan beklemede :KK36:
Halemoon
************ :KK39:******* 12 nisan beklemede :KK36:
Hijyenik ********* :KK39:********* 13 nisan beklemede :KK36:
kanaryamm ********** :KK39:
********** 14 nisan beklemede:KK68:

Zeynep0682 ********* :KK39: ********** 20 nisan beklemede :KK68:

Masculin ************ :KK39: ********* 25 Nisan beklemede :KK68:
Eses07 ************** :KK39: ********* 31 nisan beklemede:KK68:
birsenimmm ******** :KK39: ************ 31 nisan beklemede:KK68:
Uyaa38 ******** :KK39: ************ 1 mayıs beklemede:KK68:
ebe88 ***********:KK39: ************ umutla beklemede:KK68:
Krizantem ********** :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
anotomi ********** :KK39: ******** umutla beklemede:KK68:
Sevva7 ********** :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:
papatyamm_3474 ****** :KK39: ****** umutla beklemede:KK68:
zeyepxx ******** :KK39: ************ umutla beklemede :KK68:
yasmin5846 ******** :KK39:********* umutla beklemede:KK68:
Nihal3575 ********:KK39: *********** umutla beklemede :KK68:
zahidem70 ********* :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

:KK31:Eses benide ekler misin listeye bu ara eskisi gibi sık giremiyorum foruma ama hep dualarımdasınız cyclo prognova kullanıyomm allah izin verirse bu ay ki adetimde tüp bebek tedavisiine başlanacak dua edin ne olur rabbim hiç kimseyi evlat hasretiyle sınamasın isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallahhhhh..... BAT:17 nisan

Âmin canım bende 2 senedir uğraşıyorum hemen hemen bi düşüğüm var biliyosun 6 ay oldu Rabbim aratmasın hiçbirimize inşallah seninde Rabbim inşlh sağ salim almayı nasip etsin inşallah hepinize dua ediyorum namazımda sizlerdende dua bekliyorum

Kızlar kutlu doğum haftası sebebiyle peygamberimize hatim baslattim.son 4 cüz kaldı katılmak isteyen yazsin

30 günde bir adet oluyorum ..
Doktor pko dedi ama adetlerim düzenli anlamadım. .
Eşimde ileri hızı düşük cnm ..
Kuzum pco demek sadece adet düZensizliği demek değil yumurtlama bozukluğu demek bende pcoluyum adetlerimde düzensiz bazen 1 ayda bazen iki ayda oluyorum bazen Ortası benim eşimin Hızı iyi ama hala beklemedeyiz nasip kısmet bir düşüğüm var diye dk bi kere oldu gene olur Hepimizin hakkında iyi hayırlı ve hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah

X