infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kizceler.. Canlar biz Rabbimin mucizesini yasadiikk.. bu mucize sizede umut heycan sevinc getirsin inslh...hep aklimda duamdasiniz.. banada dua edin sag saglim eli ayagi beyni duzgun hayrli bir evlat olarsk aliyim kucagima bebegimi..
biliyorsunuz ekim kasim ayinda asilamalarim tutmamisti..mayista tup bebek dusunuyorduk.. dsli gun adet olmadim..pazar test yaptik evde cok cok net cift cizgiydi..pzt dun dr gittim keseyi gordum sukur :anneadayı::emir_bebek::nazar:

Hoşbulduk cnm . Evet iyi olacak inşallah hepimiz için. Bu arada adaşız ve 35 izmir i temsil ediyorsa hemşoyuz
Aaaa çok sevindim canım benim suan nasıl mutlu oldum anlatamam evet 35 izmir o zman hoş geldin nihalimmmm çok çok çok memnun oldum:KK74:

Canım inşallah hepsi bebişinin belirtileridir. Ben progestron kullandım ve gebelikte aynı belirtileri yarattığını bile bile kendimi şartlandırdım hamileyim diye negatif çıktı regl olmadım hala hamileyim gibi geliyor bu duygulara engel olmak elde değil.
Evet canım zaten bunun farkındayım çünki bu belirtileri dönem dönem yaşıyoruz ama ne bileyim garip duygular ve komik duygular 3 4 gün snra hala gecikirsem test yapcam inşallah dediğin gibi olur hayatım inşallah hepimiz bi an once kavusuruz bebislerkmize

kizceler.. Canlar biz Rabbimin mucizesini yasadiikk.. bu mucize sizede umut heycan sevinc getirsin inslh...hep aklimda duamdasiniz.. banada dua edin sag saglim eli ayagi beyni duzgun hayrli bir evlat olarsk aliyim kucagima bebegimi..
biliyorsunuz ekim kasim ayinda asilamalarim tutmamisti..mayista tup bebek dusunuyorduk.. dsli gun adet olmadim..pazar test yaptik evde cok cok net cift cizgiydi..pzt dun dr gittim keseyi gordum sukur :anneadayı::emir_bebek::nazar:
Canım benim çok sevindim Rabbim inşallah sağlık la kucağına aldirsin bizede dua et :KK68:

Canım doğru söylüyorsun ama bazen güçsüz kalıyor insan işte.. zaten Rabbim isyan zanneder diye ağlamak bile istemiyorum ki haşa baş kaldırayım inşallah inşallah yüzümüz gülerim canım saol desteğin için :KK68::KK68:
Ne demek bitanem benim her zman Rabbim yüzümüzü guldursun :KK74::KK71::KK71:

Canım benim çok sevindim Rabbim inşallah sağlık la kucağına aldirsin bizede dua et :KK68:
amin canim inslh hep duamdasiniz butun evlat hasreti cekip isteyenler.. Rabbim dualarimizi kabul etsin hepinize tez zamnda hayrlisi ile yasatsin.. 3 bucuk yillk evliyim 2bucuk yil bitmisti bekliyorduk hic beklemedigimz anda geldi.. artik tup bebek derken

Canim ya kendiliginden mi hamile kaldin ... Allah sag saglim kucahina almayi nasip etsin insallah...

amin canim inslh hep duamdasiniz butun evlat hasreti cekip isteyenler.. Rabbim dualarimizi kabul etsin hepinize tez zamnda hayrlisi ile yasatsin.. 3 bucuk yillk evliyim 2bucuk yil bitmisti bekliyorduk hic beklemedigimz anda geldi.. artik tup bebek derken
Mucizeler hep böyle beklenmedik zman da gelir canım benim ben ilk hamisligimde aşılama ya gidecektim adet beklerken öğrendim hemde tedavi kapsamında tahlil verirken şok olmuştuk eşimle ama yasayamadi yavrum su anda dusugumun 5 Ayindayim 6 ay olcak bu ay beklemedeyim adet olmadim daha inslh tutmuştur su anda o heyecanını çok iyi anlıyorum Rabbim yüzünü guldursun canım

Mucizeler hep böyle beklenmedik zman da gelir canım benim ben ilk hamisligimde aşılama ya gidecektim adet beklerken öğrendim hemde tedavi kapsamında tahlil verirken şok olmuştuk eşimle ama yasayamadi yavrum su anda dusugumun 5 Ayindayim 6 ay olcak bu ay beklemedeyim adet olmadim daha inslh tutmuştur su anda o heyecanını çok iyi anlıyorum Rabbim yüzünü guldursun canım
Saol canim amin inslh bnde cok korkuyorum ne yalan solim.. inslh en kisa zamnda tekrar guzel hbni aliriz cnm

Mevlana Ne Söylemiş
Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanarsın!
Ekmek almak için bir fırına gidersin
Beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek..

Hazreti Mevlâna Celaleddin-i Rûmi

Saol canim amin inslh bnde cok korkuyorum ne yalan solim.. inslh en kisa zamnda tekrar guzel hbni aliriz cnm
Amin canim benim sakin korkma içini ferah tut Rabbim yanında olur duanı et hiç merak etme doya doya yasa hamisligin keyfini çıkar bende bu ay olmazsa 1 ay ara vercem ve Dr değişcem şimdi iyi bi hekim ve hastane araştırıyorum çünki bi dusugumun olduğu için tekrar ani şeyleri Yaşamak istemiyorum yoluma iyi bi hekimle devam etmek istiyorum Rabbim hepimizin yüzünü guldursun ınsalllahhh hamis lerin duası kabul olurmus dua et bizlere :nazar::anneadayı::emir_bebek:

Amin canim Allah razi olsun Rabbim hepinize herkese versin inslh..aynen hapsiz ilacsiz tedavileri biraktim artik tup bebel yapck bise yok dedim o rahtlikla oldu
Vigorosom çok sevindim canım ya, hayırlı uğurlu olsun canım, inşallah sağ selamet kucağına alırsın :) nasıl sevindim anlatamam, Rabbim ne kadar büyük. bende bebeğime artık takıntılarimdan kurtulup tevekkül etmeye başladıgimda kavuşmuştum. Allah buradaki tüm arkadaşlarada tez zamanda hayırlısı ile nasip etsin bu zor imtihanda yardımcısi olsun, hayatta imtihan bitmiyor, hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

Vigorosom çok sevindim canım ya, hayırlı uğurlu olsun canım, inşallah sağ selamet kucağına alırsın :) nasıl sevindim anlatamam, Rabbim ne kadar büyük. bende bebeğime artık takıntılarimdan kurtulup tevekkül etmeye başladıgimda kavuşmuştum. Allah buradaki tüm arkadaşlarada tez zamanda hayırlısı ile nasip etsin bu zor imtihanda yardımcısi olsun, hayatta imtihan bitmiyor, hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.
Amin canim amin Rabbim kimseyi mahrum etmesin burdaki heryerdeki arkadslarada nasip etsin bu bizim buyuk supriz mucizemiz .. Rabbim hamilelere saglikla kucagina almayi nasip etsin ve kimseye evlat acisi gostermesin

Canım tebrik ederim:nazar::nazar: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sen de bizden duanı esirgeme:KK68::KK68:

Uuhuhuuuu ben sana demiştim kuzzuuu hadi hayirli olsun bakalım hamiş arkadaşım var darısı tüm bekleyenlereeee :KK19::KK36::KK36::KK36:

Amin canim benim sakin korkma içini ferah tut Rabbim yanında olur duanı et hiç merak etme doya doya yasa hamisligin keyfini çıkar bende bu ay olmazsa 1 ay ara vercem ve Dr değişcem şimdi iyi bi hekim ve hastane araştırıyorum çünki bi dusugumun olduğu için tekrar ani şeyleri Yaşamak istemiyorum yoluma iyi bi hekimle devam etmek istiyorum Rabbim hepimizin yüzünü guldursun ınsalllahhh hamis lerin duası kabul olurmus dua et bizlere :nazar::anneadayı::emir_bebek:
Sende gonlunu ferah tut bedenini beynini raht azcik ara ver ve iyi bi dr arastir canim duamdasin Rabbim tez zamnda hayrli sekilde nasip etsim inslh..

X