infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Uuhuhuuuu ben sana demiştim kuzzuuu hadi hayirli olsun bakalım hamiş arkadaşım var darısı tüm bekleyenlereeee :KK19::KK36::KK36::KK36:
Eveeeet sen dedin ve beni test icin cesaretlendrdin hic konduramadim kendime Rabbime hamd olsun ..Allahim isteyen tum herkese saglikli sihatli eli ayagi duzgun bebekler nasip etsin

Eveeeet sen dedin ve beni test icin cesaretlendrdin hic konduramadim kendime Rabbime hamd olsun ..Allahim isteyen tum herkese saglikli sihatli eli ayagi duzgun bebekler nasip etsin
Aminnn inşallah kuşum rabbim kimseyi bekletmesin icimden bi ses eses07 dende mujde gelicek bu ay diyor kendini yorma tatlım benim. Ben bulantiyla bogusuyorum ama bebem sağlıklı olsun önemli değil. :KK73::KK73::KK73::KK73:

Sende gonlunu ferah tut bedenini beynini raht azcik ara ver ve iyi bi dr arastir canim duamdasin Rabbim tez zamnda hayrli sekilde nasip etsim inslh..
Inşallah canım benim sende benim duamdasin beklemedeyim şu anda zaten ara vereceğim için bu ay olmasada sanırım kendimi hazırladım sonuca

Amin Canım Aminnnn
Gerçekten bizim gibi yaşayan bilemez
Onların teselli lafları falan bana hiç teselli vermiyor
Aklıma kalbime söz geçiremiyorum artik
Dua sadece dilimde dua kalbimde hüzün boynum bükük bekliyorum
İmtihan işte elimizden bişey gelmemesi çok zor inan
aynı durumdayım bende o kadar kötüyüm ki tam takmiyorum diyordum ki dün bizden sonra evlenmiş eşimin yeğeninin de hamile olduğunu öğrendim gece 3 w kadar uyuyamadim atamadim aklimdan kıskandım ben olmalıydım o dedim. allah herkese nasip etsin ama bizede nasip etsin dünden beri aklimdan atamiyorum 9 aylık bir eziyet daha başladı bizim için gördükçe kahrolucam rabbim onu da bebeğini de korusun ama içim yanıyor resmen. nasil başa cikiyorsunuz. kizlarrr ya ne yapmalıyız?

Mrb arkadaşlar. Ilk inşallah hamileyimdir diye konuyu Temmuz 2012 de açmışım buraya fakat hala o duyguyu yaşayamazdım hala .... Forumlara girmiyordum ama bugün ilk aşılama sonucum negatif çıkınca ancak beni anlayacak birileriyle dertleşmek iyi gelir diye düşündüm ... Dilerim herkesin yavrucuklarına kucağına alacağı zaman gelecek . Ama şuan bu çok zor bi süreç ve etrafımdaki herkes telkin edip öğüt vermekle uğraştığı için onlarla Konuşmak istemiyorum ...
bende aynı durumdayım canım geçen ay tup bebek sonucu once sevinip sonra yikildik şimdi tam toparlanmaya başladım bizden sonra evlenmiş bir yakının haberiyle yıkıldı m onu korusun rabbim ama bizede nasip etsin çok yoruldum artık ne yapmalıyım bilmiyorum bende yazmiyordum uzun süredir ama o kadar fena yim ki beni anlayan birilerine ihtiyacım var

aynı durumdayım bende o kadar kötüyüm ki tam takmiyorum diyordum ki dün bizden sonra evlenmiş eşimin yeğeninin de hamile olduğunu öğrendim gece 3 w kadar uyuyamadim atamadim aklimdan kıskandım ben olmalıydım o dedim. allah herkese nasip etsin ama bizede nasip etsin dünden beri aklimdan atamiyorum 9 aylık bir eziyet daha başladı bizim için gördükçe kahrolucam rabbim onu da bebeğini de korusun ama içim yanıyor resmen. nasil başa cikiyorsunuz. kizlarrr ya ne yapmalıyız?
Canım dua ile ancak kalbimin yangınını söndürüyorum.
Her anım dua zikir Rabbim sabrımızı sınıyor isyan etmeyecem inşallahhh Rabbim mucizemi gönderecek
Canım benim msj geçmişime bak baya dua sayfalarındayım bazılarında bebek için dua ediyoruz
Bu bizi rahatlıyor sende gel istersen

Nedense bende öyle hissediyorum bende bugün ağladım yine
Eltim 2 . çocuğuna hamile bugün öğrendim.
Cinsiyeti erkek miş şimdiye kadar saklıyorlar bide
benimde eltim biz istemeye başladığımız da hamile kaldı. o doğdu üzerine 2. yi de doğurdu. gördükçe o bebek benim olmalıydı diyorum içim acıyor. rabbim herkese nasip etsin. ellermiz boş kalmasın artık ilk istedigimde olsaydı 1 yaşını çoktan geçmiş olacaktı bebegim. gelsin artık beklemek çok zor

Canım dua ile ancak kalbimin yangınını söndürüyorum.
Her anım dua zikir Rabbim sabrımızı sınıyor isyan etmeyecem inşallahhh Rabbim mucizemi gönderecek
Canım benim msj geçmişime bak baya dua sayfalarındayım bazılarında bebek için dua ediyoruz
Bu bizi rahatlıyor sende gel istersen
yarın bilgisayar dan girince katılayim canım ihtiyacım var gerçekten dünden beri çok kötüyüm

cok zor biliyorum bnde cok seyler yasadim ama esimde yaz dedi sitede stress..kafaya takmak... bu ikisi bizim dusmanimiz.. biz artik umutsuzluga dusmustuk.. kendimi olmamasi uzerine avutuyordum yapck biseyimiz yok dedim dr u herseyi kesmistim kafami dagiticam dr gittkce daha cok takiliyorum demistim farkindaysaniz buraya bile konusmamak kafami daitmk icin nadir girmeye baslamistim..
mayis ta tup deneriz dedim rahatlik coktu uzerime .. adetim cok duzenliydi biliyorsunuz..gecmeye baslayinca sasirdim ama kondurmadim hic beklemedigimiz bir andi..
esinizi guzel besleyin badem ve cekirdekli siyah kuru uzum cok yedi esim aksamlari keci boynuzu ozude kullnmisti cok duzenli olmasada.. zinco kullnmisti
ve adet aksamasi duzenliyken duzenin bozulmasi bi haberci olabiliyor bnm hep duzenliydi son adetimde gununde gelmisti ama bi onceki 32. Gunumde gelmisti hamileyim herlde demistim..
ve sunu hep merak ediyordum gerckten adet agrisi gibi cekilio ben bi gece uff oldum diyip ped koydugmu biliyorum sabh cikardin :) heh oldum die wc gitmeler.. gogusde aci sizi adet oluncaina yakin kesilio bunda kesilmedi ve sol bacaga dogru bi cekme kasilma gibi degisik bi batma duygusu yorgunluk uykulu balik gibi dalgin bakislar.. cok sukur hic midem bulanmadi .. birde test yapicagim zaman ilk idrarla yaptim kapta idrarimin turuncuya yakin o kdr koyu oldugnu farkettim.. 33. Gun test yaptim...
hayrli guzel haberlerinizi bekliuorum
hepinizden Allah bin kere razi olsun.
sizi cook seviyorum..

Kızlar kendimle sabahtan beri dalga geçiyorum.. 2 gündür deli gibi ekşi ekşi şeyler yiyorum böyle ağzım sulaniyo böyle sulu sulu portakal limon yiyesim var.. :KK72:normalde dün olmam gerekiyordu adet. Ama bugün kesin olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok beyaz beyaz akıntım var :oops:bu ay boyunca hep vardı hala var bu akıntı :oops: hani yatınca yatağa göğüs ağrısından yatamamak varya ben 1 haftadır bunu yaşıyorum aynen:KK22: öyle çok bu adet belirtim yok ama bazen adet belirtisi bazen Hamileyken yaşadığım batmalar oluyo.. :KK54: ama işin en komik tarafi bunlar çatlama iğnesinin yan etkileride olabilir adetim de her an gelebilir Bunlarida tedavi boyunca öğrendim.. bilmiyorum içimde bi heyecan var sanki çok komik duygular içindeyim..:-) Bu içimdeki duyguları sizle paylaşmak istedim.. :oops::KK73::KK73::KK73:
ay cnm ya inş. güzel haberler verirsin bekliyoruz :KK6::KK6::KK6:

kizceler.. Canlar biz Rabbimin mucizesini yasadiikk.. bu mucize sizede umut heycan sevinc getirsin inslh...hep aklimda duamdasiniz.. banada dua edin sag saglim eli ayagi beyni duzgun hayrli bir evlat olarsk aliyim kucagima bebegimi..
biliyorsunuz ekim kasim ayinda asilamalarim tutmamisti..mayista tup bebek dusunuyorduk.. dsli gun adet olmadim..pazar test yaptik evde cok cok net cift cizgiydi..pzt dun dr gittim keseyi gordum sukur :anneadayı::emir_bebek::nazar:
aa canım hamilemisin çok sevindim yaa bak tüp bebeğe falan gerek kalmadı çok şükür :KK6::KK6::KK6::-):-)

Esescim bide benide listeye eklermisin..:oops::anneadayı::nazar::emir_bebek:
ayyy cnm cok sevindim ben bayadr girmiyodum topige asilaMalarin tutmamisti cok uzulmustum... ama Rabbim beklmedgn anda vermis.kucagina almayi nasip etsin.bizlerede dua et.catlatma ignesi oldum bu ay ama malesf sabh pembe pembe gelmeye basladi bile :KK43: msjini okuyunca umut oldn tekrar bana

Merhaba benide aranıza alırmısınız :KK57:
2 yıl olacak neredeyse hiç korunmadık eşimn sonuçları çok iyi benim biara prolaktin yüksekti onu düşürdük buay da ilkdefa klomen ve çatlama iğnesi kullandım doktor bile çok güzel büyüor yumurrtların diyordu ama bu sabah tam günümde regli oldum :KK61:
şimdi ne yapsam bilemiyorum çok yoruldum artık biraz dinleneyim diyorum kimi yerde klomen ve iğneye devaö etmek gerektiğini okuyorum aklım karıştı
varmı bana önerileriniz ?

X