infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

DUALARIN KABULU İÇİN;
Allahumme salli ve sellim ve barik alla seyidina muhammedil fatihi lima sebeke nesiril hakk-ı vel hadiyi illa sıratekel
mustekimi ve alla alihi ve eshabihi hakka kadrihi ve mikderihi azim ....
Ardından 1000 tane ya latif okunur
100 tane fatiha Suresi okunur
perşembeyi cumaya bağlayan gece
Ve pazarı pazartesiye bağlayan gece okunur sonra ne duanız varsa allah tan dilenir allah
kabul etsin benim içinde dua etmeyi unutmayiniz inşallahhh

DUALARIN KABULU İÇİN;
Allahumme salli ve sellim ve barik alla seyidina muhammedil fatihi lima sebeke nesiril hakk-ı vel hadiyi illa sıratekel
mustekimi ve alla alihi ve eshabihi hakka kadrihi ve mikderihi azim ....
Ardından 1000 tane ya latif okunur
100 tane fatiha Suresi okunur
perşembeyi cumaya bağlayan gece
Ve pazarı pazartesiye bağlayan gece okunur sonra ne duanız varsa allah tan dilenir allah
kabul etsin benim içinde dua etmeyi unutmayiniz inşallahhh

İnşallah kısçemsende bizlere dua et inşallah allah razı olsun

Hormonlarım yine delirdi galiba ağlamak istiyorum durduk yere.. Kırmızılar yolda anlaşılan bunlar onun delaleti bazen hiç hamile olamayacakmışım gibi hissediyorum :KK42:

Hormonlarım yine delirdi galiba ağlamak istiyorum durduk yere.. Kırmızılar yolda anlaşılan bunlar onun delaleti bazen hiç hamile olamayacakmışım gibi hissediyorum :KK42:
Nedense bende öyle hissediyorum bende bugün ağladım yine
Eltim 2 . çocuğuna hamile bugün öğrendim.
Cinsiyeti erkek miş şimdiye kadar saklıyorlar bide

Belki üzmemek için saklıyorlar ama vallahi daha yıpratıcı böyle olması Yasemin kardeşim bizim yüzümüz ne zaman gülecek..Rabbim isyan zanneder diye ağlamak bile istemiyorum ama boşalıyor insan elimde değil her ay sar başa...ilaç yok tedavi yok :KK61:

Belki üzmemek için saklıyorlar ama vallahi daha yıpratıcı böyle olması Yasemin kardeşim bizim yüzümüz ne zaman gülecek..Rabbim isyan zanneder diye ağlamak bile istemiyorum ama boşalıyor insan elimde değil her ay sar başa...
Evet canım nereye kadar sağlayacaklar ki. Doğunca me diyecekler yoldamı bulduk diyecekler
Valla saklamaları daha üzücü.
Bende ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
Namaza duruyorum aklıma gelince ağlaya ağlaya namaz kılıyorum elimde değil gözümde durmuyor yaş süzülüyor hemen.
Allah ın gönder mucizeni ne olur Rabbim

Evet canım nereye kadar sağlayacaklar ki. Doğunca me diyecekler yoldamı bulduk diyecekler
Valla saklamaları daha üzücü.
Bende ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
Namaza duruyorum aklıma gelince ağlaya ağlaya namaz kılıyorum elimde değil gözümde durmuyor yaş süzülüyor hemen.
Allah ın gönder mucizeni ne olur Rabbim
İşte onlarda üzmemiş oluyor lafta.. Artık hamile haberi duymaktan yoruldum, akrabalardan birisi evlendi adam 40, kadın 38 yaşında o da hamile kalırsa psikolojimi düşünemiyorum artık. Bi de hava atmayı seven bi tip..
Aman ne bileyim kardeşim bizim sınavımız da bu galiba Rabbim duysun dualarını kalpten gönülden Amiiiinnn....

İşte onlarda üzmemiş oluyor lafta.. Artık hamile haberi duymaktan yoruldum, akrabalardan birisi evlendi adam 40, kadın 38 yaşında o da hamile kalırsa psikolojimi düşünemiyorum artık. Bi de hava atmayı seven bi tip..
Aman ne bileyim kardeşim bizim sınavımız da bu galiba Rabbim duysun dualarını kalpten gönülden Amiiiinnn....
Amin Canım Aminnnn
Gerçekten bizim gibi yaşayan bilemez
Onların teselli lafları falan bana hiç teselli vermiyor
Aklıma kalbime söz geçiremiyorum artik
Dua sadece dilimde dua kalbimde hüzün boynum bükük bekliyorum
İmtihan işte elimizden bişey gelmemesi çok zor inan

Amin Canım Aminnnn
Gerçekten bizim gibi yaşayan bilemez
Onların teselli lafları falan bana hiç teselli vermiyor
Aklıma kalbime söz geçiremiyorum artik
Dua sadece dilimde dua kalbimde hüzün boynum bükük bekliyorum
İmtihan işte elimizden bişey gelmemesi çok zor inan
Aynen ööle, yüzüne teselli veren senin olmadığın yerde üzülmüş olup laf ediyor, insan bunu hissediyor duyuyor bi de bunlar yıpratıyor yetmez gibi..
Gerçi takmıyorum bunları herkes her şeyi konuşuyor zaten..
Canım öyle yazmışın ki içimde bi yer acıdı resmen daha uzun bekleyenlere Rabbim daha büyük sabır versin
Az kaldı inşallah sabır biraz daha sabır..

Mrb arkadaşlar. Ilk inşallah hamileyimdir diye konuyu Temmuz 2012 de açmışım buraya fakat hala o duyguyu yaşayamazdım hala .... Forumlara girmiyordum ama bugün ilk aşılama sonucum negatif çıkınca ancak beni anlayacak birileriyle dertleşmek iyi gelir diye düşündüm ... Dilerim herkesin yavrucuklarına kucağına alacağı zaman gelecek . Ama şuan bu çok zor bi süreç ve etrafımdaki herkes telkin edip öğüt vermekle uğraştığı için onlarla Konuşmak istemiyorum ...

Belki üzmemek için saklıyorlar ama vallahi daha yıpratıcı böyle olması Yasemin kardeşim bizim yüzümüz ne zaman gülecek..Rabbim isyan zanneder diye ağlamak bile istemiyorum ama boşalıyor insan elimde değil her ay sar başa...ilaç yok tedavi yok :KK61:
BITECEK INSALLAH BU GUNLERIMIZ GERIDE KALICAK UMUT OLUCAZ BIZIM GIBI OLANLARA.KARDESLERIM BENIM SABIR SABIR CANLAR:KK68::KK68:

Mrb arkadaşlar. Ilk inşallah hamileyimdir diye konuyu Temmuz 2012 de açmışım buraya fakat hala o duyguyu yaşayamazdım hala .... Forumlara girmiyordum ama bugün ilk aşılama sonucum negatif çıkınca ancak beni anlayacak birileriyle dertleşmek iyi gelir diye düşündüm ... Dilerim herkesin yavrucuklarına kucağına alacağı zaman gelecek . Ama şuan bu çok zor bi süreç ve etrafımdaki herkes telkin edip öğüt vermekle uğraştığı için onlarla Konuşmak istemiyorum ...
MRB CNM YAS KAC ??
KAC YILLIK EVLISIN ???
KAC YILDIR BEBIS ISTIYOSUN??

En azından incelik yapmış canım ya ben aşılama sonucunu beklerken görümcem müjdeledi ay ben korunurken hamile kaldım diye .... Ilk çocuğuda biz bebek düşünüyoruz dediğimizde yapmıştı . Bunda aşılamanın olacağı ay başardı. Tabi hapı kullamadan birlikte olmak sürpriz olmamalı ama neyseee... Bu konuda dertliyim sizde bunaltmayayım şimdiden

X