infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet canım bide düşünmüyorduk demeleri saçma. Sen korunmıyorsan afedersin ama o işide yapıyorsan nasıl düşünmüyorsun hiç anlamıyorum canım
Bende çok dertliyim ama ne desek boş canım

Evet canım bide düşünmüyorduk demeleri saçma. Sen korunmıyorsan afedersin ama o işide yapıyorsan nasıl düşünmüyorsun hiç anlamıyorum canım
Bende çok dertliyim ama ne desek boş canım
Evet cnm ya en azından dürüst olsa ama bak sen uğraşıyorsun olmuyor ben koruna koruna hamile kalıyorum der gibi. Ben Rabbime havale ediyorum . Verende Allah vermeyende elbet zamanı gelecek eğer hiç olmasada iyisini ben değil Allah bilir deyip kaderime Razı Olacağım.

Hoş geldin hayatım.. çok iyi dusunmussun inşallah sende, bizde en kisa zamanda mucizelerimize kavusuruz.. zaten hele o insanların konuşmaları varya insanı cildirtiyo ve bişey diyememek o kadar can yakıyor ki hepimizi en iyi biz anlarız biraz daha sabır bi zamanı var gelicek ben inanıyorum canım benim..

Hormonlarım yine delirdi galiba ağlamak istiyorum durduk yere.. Kırmızılar yolda anlaşılan bunlar onun delaleti bazen hiç hamile olamayacakmışım gibi hissediyorum
şiiiiii sakin canım benim böyle düşünme isyan yok Rabbim bizi sınıyor canım benim sen böyle yaparsan Allahın zoruna gider bizim sinavimizda bu biz bu sınavı basarcaz inşallah

ne
Bu ayda aşılama yapılacak cnm ... Bakalım ne olacak ...
"Sonra o su damlasını bir alak (hücre topluluğu) olarak yarattık; ardından o alak'ı bir çiğnem et parçası olarak yarattık; daha sonra o çiğnem et parçasını kemik olarak yarattık; böylece kemiklere de et giydirdik; sonra bir başka yaratışla onu inşa ettik. Yaratıcıların en güzeli olan Allah, ne yücedir. " (Müminun Suresi, 14)
Allahım yardım etsin... tüm bebek isteyenlere ki ondan başka kimsenin buna gücü yetmez.

Ahh canım ya benim görmcemin de 10 yaşında kızı var o da yıllar sonra çocuk istiyo ne hikmetse, ama olmuyor bi yarış oluyor görümce îşte adı :))) înşallah senin de yüzün güler hoşgeldin ...

Kızlar kendimle sabahtan beri dalga geçiyorum.. 2 gündür deli gibi ekşi ekşi şeyler yiyorum böyle ağzım sulaniyo böyle sulu sulu portakal limon yiyesim var.. normalde dün olmam gerekiyordu adet. Ama bugün kesin olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok beyaz beyaz akıntım var bu ay boyunca hep vardı hala var bu akıntı hani yatınca yatağa göğüs ağrısından yatamamak varya ben 1 haftadır bunu yaşıyorum aynen öyle çok bu adet belirtim yok ama bazen adet belirtisi bazen Hamileyken yaşadığım batmalar oluyo.. ama işin en komik tarafi bunlar çatlama iğnesinin yan etkileride olabilir adetim de her an gelebilir Bunlarida tedavi boyunca öğrendim.. bilmiyorum içimde bi heyecan var sanki çok komik duygular içindeyim.. Bu içimdeki duyguları sizle paylaşmak istedim..

Hoşbulduk cnm . Evet iyi olacak inşallah hepimiz için. Bu arada adaşız ve 35 izmir i temsil ediyorsa hemşoyuz

Aminnnn cnm

Birşey diyemiyorum ben Yaradan a sığınıyorum çünkü onlara benim gücüm yetmez .... Âmin bekleyen herkesin inşallah...

Canım inşallah hepsi bebişinin belirtileridir. Ben progestron kullandım ve gebelikte aynı belirtileri yarattığını bile bile kendimi şartlandırdım hamileyim diye negatif çıktı regl olmadım hala hamileyim gibi geliyor bu duygulara engel olmak elde değil.

şiiiiii sakin canım benim böyle düşünme isyan yok Rabbim bizi sınıyor canım benim sen böyle yaparsan Allahın zoruna gider bizim sinavimizda bu biz bu sınavı basarcaz inşallah
Canım doğru söylüyorsun ama bazen güçsüz kalıyor insan işte.. zaten Rabbim isyan zanneder diye ağlamak bile istemiyorum ki haşa baş kaldırayım inşallah inşallah yüzümüz gülerim canım saol desteğin için

Annelik sana çok yakışacak Nihal mesajın bile kıpır kıpır. içim neşeyle doldu canım hadi bekliyoruz iyi haberlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…