infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

haklısın cnm bende bazen hıc konuşmak ıstemıyorum gırmıorum bı sure ama sızlerı merak edıp gelıyorum yıne..inşallah rabbım bızede nasip eder normal yolla süpriz yapar bebıslerımız

hmm üzülme cnm olur bır gun ınsallah sen adetıme bı hafta var dıyınce ben şaşırmıştım çünkü adete bı hafta kala ıdrar testınde cıkması mümkün değil..hayırlısı olsun ınsallah clısmalara devam

cnm nbr nerelerdesın özledim seni mşalallahh baya az kalmış doğuma senı gorunce kendı hamılelıgım gelıor aklıma senınle aramızda 2.3 gun vardı :KK43:

iyyiyim ablacım saol senın mutlulugun banada yansıdı maaşallahh allah bıdaha boyle acılar yaşatmasın inşallahh :KK60:

amin birsencim mutluluk ne demek uçuyorum hemde :KK72::KK72::KK72: 23 yaşında oğlum 3 aydır yatıyodu çok üzülüyodum çok şükür bu günümüze

Sağol canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin 4 yıllık evliyim evlendiğim günden belli istiyodum hç sorun yok denilmişti bana rahim filmi cekindim rahimim şekilsizdi yani cift rahım gibiydi 2 yıl önce histeroskopi ameliyatı odum ve hemen ardından tüp bebek yaptırdım hamile kalmıştım am erken doğumla kaybettim daha sonra hamile kalamamıştım tüp bebek tedavisinide istemedim doğal yolla hamile kalabileceğimide hssettim sorunumuz kalmamıştı ama bir yıl hamile kalamadım hiç boşdurmadı. Sürekli araştırdım nette ve karar vermiştim bir kürü en az altı ay deneyecektim Allahın şifalı bitkilerinden şifa arıycam dedim sonucta Rabbim ol demedikten sonra normal yollada olur dedim ve tevekkül ettim başladım kürlere
En son adet olduğum gün Eşime keciboynuzu kürü uygulamaya başladım Yumurtlama gününe kadar eşime kullandırıp spermleri daha çok hareketlensin güçlensin diye keciboynuzu artı Mecidefendinin Çakşir kökü suyunu içti sabah ve akşam ve bende adetin 2. Günü bal tarcın çörek otu kürü kullandım ( ben bal yemek istemediğim için sadece çörwk otu ve tarcın karıştırdım çörek otunu öğütmedim dişlerimle ciğneyerek her sabah ac karnına bir tatlı kaşığı çiğneyerek zorda olsa yuttum artı günde 8-9 adet incir yedm her ağzına alışında şu duayida oku İSFİ YA ŞAFİ, adetim bitince gün aşırı beraber oldum ve yumurtlama günü gündüz ve akşamı artı 3-4 gün peş peşe beraber oldum sabaha kadar yattım, peş peşe beraber oldm çünkü eşim keciboynuzu kürü ve çakşir kökü suyu içiyodu spermleri çok güçlndirdiği için kaliteli olacağına inandim, herşeyden öncede tüm nanazlarımda Rabbimden istedim hacet namazı kılarak dualar yaptım Rabbim dilerse olur dilemesse olmaz dedim buna inandım intahanımsa yapacak bile yok diye düşünüm ama asla ümidimi kesmedim çok ağladığım yıprandiğim zamanlar oldu ama pes etmedim sende pes etme canım, Allahtan ğmidini kesme sakın kesme verecek olan Rabbimizdir tevekkül et sen sana düşeni yap bizim kürlerle cabalarımızda fiili duadır inşallah istediğin şekilde yazmışımdır biraz uzun olduysa sen kusura bakma olurmu ve sende ban dua et hayırlısıyla doğum edip bebeğimi kucağıma alayım ve burdaki herkes için duaesiyorum
Lütfen pes etme olurmu :))
Canim benim cook açıklayıcı çok sağol. Ben de 4.5 yıldır evliyim ben de sebepsizim bi çok tedavi gördüm çatlama iğneleri aşılamalar en son geçen ay negatif sonuçlanan tüp bebek. Zaman zaman umutsuzluga dussemde Umudum var olacak inşallah inanıyorum. Okadar yiprandim ki Artık tıbbi hiçbişey yaptırmak istemiyorum. Allah ima sığındı. Rabbim yazmissa alnima anne olmayi elbet olur. Sadece zamani degil imtihan..kurlere devam ediyorum. Bu ay yine olmadı yarın adet olcam. Corekotu çok acı ama adetimle başlayacağım yemeye. Kuru eşim yapıyo zaman zaman ama ona da devam. Yumurtlama gününü tam denk getirmek için LH testi mi kullandın sen. Ben eskiden anlayabiliyordum akıntı vücut ısısı falanla ama bu tüp bebek ilaçlarındanmidir nedir anlayamıyorum artık. Tamam bitti bitti kestim Uzun oldu u :)) Rabbim sorunsuz bir hamilelik süreci ve sonunda yavrucugunu sağlıkla kucağına almanı nasip etsin

Canim benim cook açıklayıcı çok sağol. Ben de 4.5 yıldır evliyim ben de sebepsizim bi çok tedavi gördüm çatlama iğneleri aşılamalar en son geçen ay negatif sonuçlanan tüp bebek. Zaman zaman umutsuzluga dussemde Umudum var olacak inşallah inanıyorum. Okadar yiprandim ki Artık tıbbi hiçbişey yaptırmak istemiyorum. Allah ima sığındı. Rabbim yazmissa alnima anne olmayi elbet olur. Sadece zamani degil imtihan..kurlere devam ediyorum. Bu ay yine olmadı yarın adet olcam. Corekotu çok acı ama adetimle başlayacağım yemeye. Kuru eşim yapıyo zaman zaman ama ona da devam. Yumurtlama gününü tam denk getirmek için LH testi mi kullandın sen. Ben eskiden anlayabiliyordum akıntı vücut ısısı falanla ama bu tüp bebek ilaçlarındanmidir nedir anlayamıyorum artık. Tamam bitti bitti kestim Uzun oldu u :)) Rabbim sorunsuz bir hamilelik süreci ve sonunda yavrucugunu sağlıkla kucağına almanı nasip etsin

Canım benim ben LH testi kullanmadım netten yumurtlama tarihi hesapladım ilginc olan bu ay yumurtlamadım sanmıştım akıntım azdı hayırlısı bu ay olmassa öbür ay olur küre devam ederim diye düşünmüştüm, bende klomen çatlatma iğneleri hepsini olmuştum aa sonuc alamamıştım doktorlara gitmekten yorulmuştum inanarak ve aksatmadan kürleri uygula sende eşinde inş. Dah fazla yıpranmadan güzel haber alırsın :)))

İNŞALLAH İSTEYEN HERKES ANNE OLSUN. TÜP BEBEĞİM TUTMADI.DEĞERLERİME BAKTIRDIM BİRAZ KÖTÜ.YİNEDE AKTARA GİTTİM.BİTKİLER ALDIM.ALLAH TAN HİÇ BİR ZAMAN UMUT KESİLMEZ.İNŞALLAH ŞU FSHIM DÜZELİRDE TEKRAR KOYDURURUZ.HAMİLE OLANLARA DA ALLAH HEM KENDİLERİNE HEM BEBİŞLERİNE SAĞLIK VERSİN.

amin insallah cnm :KK51:

CANİM geçmiş olsun. Benim eşim keciboynuzu kuru yapıyo bi kaç takviye daha kullandı a+b normalde %55 di, kürleri kullanınca %75 olmuştu. Deneyin isterseniz faydası oluyo gercekten

saol bitanem , 1 ay icti icmem dedii ..
keciboynuzlı bi kür yiyor,bi vitamin takviye birde ileri hız için ilac kullanıyo
bakalım 3 ay kullanacak .. umarım artar ..

Slm kızlar inşallah hepinizde jyisnizdir sizleri cok özlemiş tim maşallah epey cogalmis taze annisler darısı isteyen herkese ınsaallah

as.hosgeldin bitanem nasılsın ..
evet artttıkca umudum artıyo insallah darısı basımıza ..
dua bekleriz öpüyorum,arada yaz girdikce..

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağıın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK31::KK31::KK37::KK37::KK31::KK31:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:******* 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ********* :rolleyes: ******* 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

23)nurbanuu *********** :rolleyes: ************ 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ************ 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ******** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ************ 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: *********** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

28)nea **************** :rolleyes: ************ 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ******** :rolleyes: ********* 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim ************ :rolleyes:********* 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

Eses07 ********* :KK39: ******** 22 subat beklemede :KK68:
ssgg ************* :KK39:******** 23 şubat beklemede :KK36:
feyzanur_ecrin ******* :KK39: ****** 25 şubat beklemede :KK68:
chatlak_cadu ************* :KK39:************ 1 mart beklemede :KK36:
Elaaaam ********* :KK39: ********** 3 mart beklemede:KK68:
masculin *************** :KK39:************* 5 mart beklemede :KK36:

ikibinoniki **************** :KK39:*********** 9 mart beklemede :KK36:
buketbuket *************** :KK39:************ 13 mart beklemede :KK36:
ECEM8736 *********** :KK39: *********** 15 mart beklemede :KK68:
mrtly ************** :KK39: ************* 20 mart beklemede :KK68:
birsenimmm ************ :KK39: ************ 21 mart beklemede:KK68:
fidan111 ************ :KK39: ***************** 22 mart beklemede:KK68:
kanaryamm ************ :KK39: ************ 24 mart beklemede:KK68:
ebe88 ***********:KK39: ************ umutla beklemede:KK68:
Krizantem ********** :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
anotomi ********** :KK39: ******** umutla beklemede:KK68:
Sevva7 ********** :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:
twety23 ******** :KK39: ********** umutla beklemede :KK68:
kardelennn ********* :KK39: ******** umutla beklemede:KK68:
aclya *********** :KK39: *********** umutla beklemede:KK68:
deniz1988 ********* :KK39: ********** umutla beklemede:KK68:
2020 ********** :KK39:************ umutla beklemede:KK68:
cananu **********:KK39: ********** umutla beklemede :KK68:

papatyamm_3474 ****** :KK39: ****** umutla beklemede:KK68:
zeyepxx ******** :KK39: ************ umutla beklemede :KK68:
DREAMGIRL******** :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
yasmin5846 ******** :KK39:******* umutla beklemede:KK68:
gulucukgs ********* :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:
zeynephatun *********:KK39:******** umutla beklemede:KK68:
nymph26 ********** :KK39:********* umutla beklemede:KK68:
pamuksekerim23 *******:KK39:******** umutla beklemede:KK68:

Nihal3575 *********:KK39: ************ umutla beklemede :KK68:
istanbulunsultani *******:KK39:******** umutla beklemede:KK68:
zahidem70 ********* :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:
kanaryamm ********** :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir, bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilirler :KK31:

X