infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhaba cnm sükür iyiyim.
sen nasılsın , benimde tutmadı gecen yıl asılama oldum ..
suanda eşimtedavi görüyor bak
alım yeni basladı hayırlısı ile ins.olur .. sen nasılsın ?[
/QUOTE]

iyiyim canım çok şükür bizde tüp bebeğe başladık istanbulda aslına bakarsan halen sebepsiz infertilite martta inşallah dondurulmuş embriyolarım transfer olcak rabbim yeterki ol desin inşallah sevinç çığlıklarımızı bizde buraya basarız...

Bizde konusuoz canim haziranda bu duzenle gidersem ramazana denk gelio.. temmuzda belki bayram tatiline denk gelio ikisinide cikrdim oyle olunca aklimdan..mayista cok yakin gelio..hayrlisi bakalim Rabbim hakkimizda ne yazicak gelick gunlerde

cnm naber pek gelmez oldun nasılsın herşey yolunda inşallahh.. banada mayıs daha yakın gelıyor hazıran ramazan dediğin gibi..hakkımızda hayırlısı olsun ınsallahh o zamana kadar kendılıgınden hamıle kalırız...ben ekimde tüp bebek yaptırıcaktım eylulde hamıle oldugumu ögrendım inşallahh yine öyle olur :KK60:

cnm naber pek gelmez oldun nasılsın herşey yolunda inşallahh.. banada mayıs daha yakın gelıyor hazıran ramazan dediğin gibi..hakkımızda hayırlısı olsun ınsallahh o zamana kadar kendılıgınden hamıle kalırız...ben ekimde tüp bebek yaptırıcaktım eylulde hamıle oldugumu ögrendım inşallahh yine öyle olur :KK60:
Ay hadi insallh canim yaaa..bu konulari konusmak odaklanmak bi darlanma verio icime yani yazmk bile sadece burda degil bunalma var feci ondan nadir giriorum canm pskljim bozmim diorum :KK43: zaten bunaldik bekle bekle olr

Slm arkadaşlar
İki gün önce kan testi yaptırdım yani ayın
19 da sonucum 26,05
21 bügün 76,30 size yükseliş nasıl lütfen cvp yazın çok heycanlıyım
Hepinizede dua ediyorum hep duamda olucaksınız
yükselmiş hamilesin inşallah dua et bizlerede gözün aydın sağlıkla kucagına almak nasip olsun inşalllah

Cnm gozun aydın keseyı gormussun ınsallah kalp atısınıda duyarsın

merhaba tatlım çift çizgi görmüşsün sanada hayırlı olsun adete 1 hafta kala çift çizgiyi görmek çok zor bi kan testi yaptır istersen erken döllenmedir belki
Sanırim o test bozuktu bu gun tekrar yaptm ckmadi bundan sonrada umudum kalmadi. :-[

kızlar ben hamıleyım allaha sukur maşşalah supanallah rrabım kucagıma almayı naıp etsın ınşallah... sıze soyleyecegım bende2 yıldır normal yoldan olsun dıye cok ugrastım 4 kılomen tedvısı gordum hıc olmuycak gıbı duşundum hep ama bıtarm hep bı yolu daha var tub bebek dıyordum haklıydımda evet maddı manevı zor bı surec zor seyler yaşadım dogal yoldan elde edemedım bebegı ama bu yolda mucadle verdım cok çaba sarfettım pes etmedım evet yıprandım hıc kolay almadım bu sonucu sukur kavustum allaha sukur darısı ısteyen herkze sıze soyleyebılcegım dogal yolla olmuyorsada kenıdızı fazla uzmeyın hersey bır veısledır taktır rabbımın ama tedbır bızım elımızde allah herkezın kaderını kendı çabasına bıraktım dıyor ve kendınızı yıpratmayın unutmayın tıp cok ılerledı ve tub bebek tedvısı artık cok gelıstı...
canım gözünaydın çok sevindimm Rabbim kucağına almayıda nasip etsin :KK6::KK6::KK6::KK72::KK72::KK73::KK73::KK73:

Canim cok tebrikler ay cok sevindim..Allahin saglikla kucagina almayi nasip etsin

canım benım allah razı olsun :KK60::KK60::KK60::KK68:

canım benım hayırlı olsun cok sevındım rabbım tamamına erdırsın ınşallahh..bende mayıs haziran gibi düşünüyorum beklemek çok yıpratıcı

allah razı olsun canım hayırlı sonuçlar al inşallah inşallah guzel olur hersey:KK68::KK68::KK68:
canımm iiyiyim adet oldum yıne keyfım yok pek sen nasılsın minik fasulye nasıl maşallahhhh bayaa buyumus..allah razı olsun cnm :KK60:

hayırlı olsun kıscem,cok sevindim cnm ..
sagsalim al bebisini insallah darısı basımıza ..
dua eder,dua beklerim .. bizlere yazmayı unutma ..
cok öpüyorum ..
canlarıunm cok sagol canım amınnn darısı hepınıze olsun ınşllah rabbım poztıf sonuclar alamınızı nasıp eylesın amınn ecmaınn:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
canım gözünaydın çok sevindimm Rabbim kucağına almayıda nasip etsin :KK6::KK6::KK6::KK72::KK72::KK73::KK73::KK73:
amınnn bıtanem ınşallah rabbım kucagıma almayı nasıp eylesın darısı hepınıze ısteyen cumle herkeze oldun inşallah amın ecmaınnn :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Sağol canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin 4 yıllık evliyim evlendiğim günden belli istiyodum hç sorun yok denilmişti bana rahim filmi cekindim rahimim şekilsizdi yani cift rahım gibiydi 2 yıl önce histeroskopi ameliyatı odum ve hemen ardından tüp bebek yaptırdım hamile kalmıştım am erken doğumla kaybettim daha sonra hamile kalamamıştım tüp bebek tedavisinide istemedim doğal yolla hamile kalabileceğimide hssettim sorunumuz kalmamıştı ama bir yıl hamile kalamadım hiç boşdurmadı. Sürekli araştırdım nette ve karar vermiştim bir kürü en az altı ay deneyecektim Allahın şifalı bitkilerinden şifa arıycam dedim sonucta Rabbim ol demedikten sonra normal yollada olur dedim ve tevekkül ettim başladım kürlere
En son adet olduğum gün Eşime keciboynuzu kürü uygulamaya başladım Yumurtlama gününe kadar eşime kullandırıp spermleri daha çok hareketlensin güçlensin diye keciboynuzu artı Mecidefendinin Çakşir kökü suyunu içti sabah ve akşam ve bende adetin 2. Günü bal tarcın çörek otu kürü kullandım ( ben bal yemek istemediğim için sadece çörwk otu ve tarcın karıştırdım çörek otunu öğütmedim dişlerimle ciğneyerek her sabah ac karnına bir tatlı kaşığı çiğneyerek zorda olsa yuttum artı günde 8-9 adet incir yedm her ağzına alışında şu duayida oku İSFİ YA ŞAFİ, adetim bitince gün aşırı beraber oldum ve yumurtlama günü gündüz ve akşamı artı 3-4 gün peş peşe beraber oldum sabaha kadar yattım, peş peşe beraber oldm çünkü eşim keciboynuzu kürü ve çakşir kökü suyu içiyodu spermleri çok güçlndirdiği için kaliteli olacağına inandim, herşeyden öncede tüm nanazlarımda Rabbimden istedim hacet namazı kılarak dualar yaptım Rabbim dilerse olur dilemesse olmaz dedim buna inandım intahanımsa yapacak bile yok diye düşünüm ama asla ümidimi kesmedim çok ağladığım yıprandiğim zamanlar oldu ama pes etmedim sende pes etme canım, Allahtan ğmidini kesme sakın kesme verecek olan Rabbimizdir tevekkül et sen sana düşeni yap bizim kürlerle cabalarımızda fiili duadır inşallah istediğin şekilde yazmışımdır biraz uzun olduysa sen kusura bakma olurmu ve sende ban dua et hayırlısıyla doğum edip bebeğimi kucağıma alayım ve burdaki herkes için duaesiyorum
Lütfen pes etme olurmu :))

X