infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Slm arkadaşlar
İki gün önce kan testi yaptırdım yani ayın
19 da sonucum 26,05
21 bügün 76,30 size yükseliş nasıl lütfen cvp yazın çok heycanlıyım
Hepinizede dua ediyorum hep duamda olucaksınız

İnşallah güzel haberlerini alırız canım

Merhaba tatlım hoşgeldin maşallah kıscem Güle güle büyüt minnoşunu .. dua beklerim .. hayırlısı olsun bakalım eşim ilaç ve takviye kullanıyor ..
dualarım hp seninle sizinle canım inşallah bir an once kavuşursunuz meleklerinize. Bu arada esescim eşin ne ilaci kullanıyor problem ne ?

Eşin neden bencil ..
İstemiyor mu ..
Onda yoksa sende ugrasma..
Offf anlayışsız koca tipi..
Aksine cok istiyor isim bile koydu hatda allah nasip edrse kizim olsun diyor cok istiyor ama ailesi hastaneye gtmemi istmyo halasi kalabilysn kndn dogl yoldn hamle kal dyor ben inthr ble etdm hastnye gtdgmde bna iftra atdklari icin pskoljm cok bozulmustu. Yeni yeni duzeliyo keske ailem ankrda yaşasydi gdck kmsm yok kmsulrmda hep yasli insanlar glp gdnim yok. Bende burya grdkce rahatlyorum eger hamlysm esim bni ailsndn uzak ttcgna söz vrdi tavrmi ortya koyup seni ve bebegmizi alp gdcem burlrdn dyo bkalm hayrlsi.

Slm arkadaşlar
İki gün önce kan testi yaptırdım yani ayın
19 da sonucum 26,05
21 bügün 76,30 size yükseliş nasıl lütfen cvp yazın çok heycanlıyım
Hepinizede dua ediyorum hep duamda olucaksınız

canım gayet ıyı yukselmiş iki katından fazla hemde hamilesin canım doya doya sevin

Canım kısçemm bebeğim bitanem benim .. inşallah bebeklerimiz gelsin artık .. bende adet olcam :/

inşallahh kuzumm yaaa beklemek çok zor çok yıpratıcı artık anne olmak ıstıyorum içten içe üzülmekten yoruldum artık sevınmek bebegımı kucagıma almak ıstıorumm :KK61::KK61:

inşallah....saol kuzummm darısı tez zamandaq hayırlısıyla sana olsun ve tum isteyenlere:KK19: evet dış degilmiş çok şükür.. rabbm kmseye vermesin.. iyi haberler verrsn inş.. bu ayyy:KK49::KK55::nazar:

inşallahh cnm dua et bizim için .. maalesef bugun adet oldum :KK51:

Aksine cok istiyor isim bile koydu hatda allah nasip edrse kizim olsun diyor cok istiyor ama ailesi hastaneye gtmemi istmyo halasi kalabilysn kndn dogl yoldn hamle kal dyor ben inthr ble etdm hastnye gtdgmde bna iftra atdklari icin pskoljm cok bozulmustu. Yeni yeni duzeliyo keske ailem ankrda yaşasydi gdck kmsm yok kmsulrmda hep yasli insanlar glp gdnim yok. Bende burya grdkce rahatlyorum eger hamlysm esim bni ailsndn uzak ttcgna söz vrdi tavrmi ortya koyup seni ve bebegmizi alp gdcem burlrdn dyo bkalm hayrlsi.

Off cnm ya hep sıkıntı ..

canım gayet ıyı yukselmiş iki katından fazla hemde hamilesin canım doya doya sevin

inşallahh kuzumm yaaa beklemek çok zor çok yıpratıcı artık anne olmak ıstıyorum içten içe üzülmekten yoruldum artık sevınmek bebegımı kucagıma almak ıstıorumm :KK61::KK61:

İnşallah canım benim ya :KK43:(

İnşallah bizlerde anne oluruz ya ;((
Zaman geçtikçe umudum azalıyor canım.
Çünkü benimki sebepsiz biliyorsun.
Yani sorun yok ama bebek te yok.
Yine sorunsuz devam etcek böyle ve yine bebekte olmayacak.
Bir sorun olsa en azından onun çaresine bakardık. Veya su sorunum var ondan olmuyor derdim
Ama benim sebepsiz infertilitenin çaresi yok.
:KK42:

çok bekledim en iyi bende blirim bu duyguyu.. dualarım sizinle sanada dua ediyorum rabbim hayırlısıyla tez zamanda saglıklı evlat versin kuzum sana İNŞALLAHHHH AMİNNNNNNNNNNN:KK36::KK36::KK36::KK36:

kızlar ben hamıleyım allaha sukur maşşalah supanallah rrabım kucagıma almayı naıp etsın ınşallah... sıze soyleyecegım bende2 yıldır normal yoldan olsun dıye cok ugrastım 4 kılomen tedvısı gordum hıc olmuycak gıbı duşundum hep ama bıtarm hep bı yolu daha var tub bebek dıyordum haklıydımda evet maddı manevı zor bı surec zor seyler yaşadım dogal yoldan elde edemedım bebegı ama bu yolda mucadle verdım cok çaba sarfettım pes etmedım evet yıprandım hıc kolay almadım bu sonucu sukur kavustum allaha sukur darısı ısteyen herkze sıze soyleyebılcegım dogal yolla olmuyorsada kenıdızı fazla uzmeyın hersey bır veısledır taktır rabbımın ama tedbır bızım elımızde allah herkezın kaderını kendı çabasına bıraktım dıyor ve kendınızı yıpratmayın unutmayın tıp cok ılerledı ve tub bebek tedvısı artık cok gelıstı...

Merhaba tatlım hoşgeldin nasılsın çok özledim ben seni. . Hayırlı olsun inşallah bebeğin seninledir . Eşim tedavi görüyor ilaç ve takviye kullanıyor .. dualarını bekliyorum ♡ ♥ ♡ ♥
canim iyim dualarim seninle rabim yuzumuzu tez zamanda guldurur insallah.benim yarin test gunum cok heyacanliyim.

Canim benim bende seni çok özledim seviyorum bitanem nerelerdesin yaaa sennnn ♥♥♥♥♥♥
canim burdayim artik.bende seni cok seviyorum bitanem.canim senin esinde sperm dusuk sanirim.insalah duzelir benim esde en son sultan macunu kulandi.rabim tum isteyenlere evlat nasib etsin.bebeklerimiz gelsin yuzumuz gulsun.

X