infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

oyyyyyyyy oyyyyyy yerımm senı ne guzel şeyler yazmışsın fıstıgım pek gırmez oldun özletıyorsun kendını bızlerı ıhmal etme kardesım bacım benım...
iyiyim tatlım adetı beklıyorum karnım ağrıyor heran gelebılır kuzum sende durumlar ne alemde

normal cnm rahım buyudukçe olur muhtemel..sağol cnm benım dualarınızda unutmayın bızlerıde ayağınızı sürüün hepimiz peş peşe gelelim...

missisuga ne oldu acaba oda dün gıdıcektı doktora hersey yolundadır ınsallah
Evet cnm dinlenince de geçiyor malum çalışıyorum ama buralarda hava çok karlı yollarda yürümek bile zor. Rabbimin izniyle inşaallah canim benim çok zor bir süreç yaşamayan bilmez tez vakitte nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar beni hatırlarmısınız bilmem ben hamile kalmak isteyenler listesine adımı yazdırdıgım ilk ay hamile kalmiştim çok şukur. Burası ugurlu gelmişti . Şimdi henuz bir aylık bi dunyalar tatlısı oglum var. Allahım bu guzel duyguyu herkese tattrsın . İlk oncede bu topikteki arkadaslarıma innnşallahh.. Bazen takipçisiyim bu topigin arada bi girip bakıyorum . Ha bu arada eses cim napıyorsun profilinde bilgilerne baktımda aşilam filan yaptrmişin canım nasip olmamiş inşllh birgun kavuşursun sende. Canım bence aşilamayla filan ugrasma tutma oranı az aşilamanın fazla vakit kaybetmeden tup bebek yaptrsan biliyorsun tup bebek asamasıda zor aşilamayla fazla vakit kaybetme bnce . Yanliş bşy dediysem affola optum hepinizi...

kuzum:):) gittim doktora kesemizi gördük ama öyle küçüktüki nokta gibibişey:) inşallah devamıda gelir dua edin olurmu.. sizde benm dualarımdasınız... saol sordugun için.. öptüm kcaman

canımm çok sevındım bak korkuların boşunaymış keseyı gormussun dış gebelik değilmiş..inşallahh kalp atışınıda duyucaksın bende öptüm strese sokma kendını tmm :KK60:

Evet cnm dinlenince de geçiyor malum çalışıyorum ama buralarda hava çok karlı yollarda yürümek bile zor. Rabbimin izniyle inşaallah canim benim çok zor bir süreç yaşamayan bilmez tez vakitte nasip etsin inşallah

istanbulda öyle cnm çok soğuk karlı bugun gunes var bıraz karlar erıyor..çok dikkt et kendine cnm öptüm

cnm benim hayırlısı ile insallah olur gene ..
en azından hamile kalabiliyorsun bak sevin ..
ben hic hamile de kalmadım .. insallah bebisimiz de olur ..
23 subat ekliyorum o zaman cnm ..
Amin inşallah canım evlat hasretimz biter insall ah bi gün. Sizde sorun ne tedavi oldun mu hiç cnm

Son düzenleme:
canim esescim merhaba ben geldim.nasilsin guzel arkadasim ozledim seni. tubbebek yapdim ikinciyi transferden sonra beklemedeyim. 23 subat test gunum merakla bekliyorum . sen neyapiyorsun gorusmeyeli canim benim.

Merhaba tatlım hoşgeldin nasılsın çok özledim ben seni. . Hayırlı olsun inşallah bebeğin seninledir . Eşim tedavi görüyor ilaç ve takviye kullanıyor .. dualarını bekliyorum ♡ ♥ ♡ ♥

oyyyyyyyy oyyyyyy yerımm senı ne guzel şeyler yazmışsın fıstıgım pek gırmez oldun özletıyorsun kendını bızlerı ıhmal etme kardesım bacım benım...
iyiyim tatlım adetı beklıyorum karnım ağrıyor heran gelebılır kuzum sende durumlar ne alemde

normal cnm rahım buyudukçe olur muhtemel..sağol cnm benım dualarınızda unutmayın bızlerıde ayağınızı sürüün hepimiz peş peşe gelelim...

missisuga ne oldu acaba oda dün gıdıcektı doktora hersey yolundadır ınsallah

Canım kısçemm bebeğim bitanem benim .. inşallah bebeklerimiz gelsin artık .. bende adet olcam :/

kuzummm Allah razı olsun.. tez zamnda hayırlısıyla darısı başına.. kese göründü canım şimdi sırada başka şeyler bekliyo stres bitmiyo hayırlısı inşallah.. hamişlikte iyi gidio midem hiç bulanmıyo:) ben garibim kanımca:):):) sen nasılsın kuzucum? iyimisin?

Masallahh kıscem sağsalim al inşallah bebeğin i ♡♥♡♥

yas 20 knyalym ankrada glnim 2 sneye yakndr evlym o kadar cok cektmki esimin ailsndn hayatdan bezdrdler tdviyi yarda brakmak zornda kaldm esm hastnye gndrmyo bende alterntf tpa yneldm.

Eşin neden bencil ..
İstemiyor mu ..
Onda yoksa sende ugrasma..
Offf anlayışsız koca tipi..

canımm çok sevındım bak korkuların boşunaymış keseyı gormussun dış gebelik değilmiş..inşallahh kalp atışınıda duyucaksın bende öptüm strese sokma kendını tmm :KK60:

istanbulda öyle cnm çok soğuk karlı bugun gunes var bıraz karlar erıyor..çok dikkt et kendine cnm öptüm
inşallah....saol kuzummm darısı tez zamandaq hayırlısıyla sana olsun ve tum isteyenlere:KK19: evet dış degilmiş çok şükür.. rabbm kmseye vermesin.. iyi haberler verrsn inş.. bu ayyy:KK49::KK55::nazar:

Merhaba kızlar beni hatırlarmısınız bilmem ben hamile kalmak isteyenler listesine adımı yazdırdıgım ilk ay hamile kalmiştim çok şukur. Burası ugurlu gelmişti . Şimdi henuz bir aylık bi dunyalar tatlısı oglum var. Allahım bu guzel duyguyu herkese tattrsın . İlk oncede bu topikteki arkadaslarıma innnşallahh.. Bazen takipçisiyim bu topigin arada bi girip bakıyorum . Ha bu arada eses cim napıyorsun profilinde bilgilerne baktımda aşilam filan yaptrmişin canım nasip olmamiş inşllh birgun kavuşursun sende. Canım bence aşilamayla filan ugrasma tutma oranı az aşilamanın fazla vakit kaybetmeden tup bebek yaptrsan biliyorsun tup bebek asamasıda zor aşilamayla fazla vakit kaybetme bnce . Yanliş bşy dediysem affola optum hepinizi...

Merhaba tatlım hoşgeldin maşallah kıscem Güle güle büyüt minnoşunu .. dua beklerim .. hayırlısı olsun bakalım eşim ilaç ve takviye kullanıyor ..

X