infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cnim ne oldu bilyomsmw aktra gtdm ddklrni aldm ecznenin onundn gcerkn kurt dstu icime kaç gndur mde blntsi ckyordm test aldm belli belrsw iknci cizgı ckti rabbm dualrmi kbul etdi cok sukur bi kaç gne tekrarlycm testi ayy heycnlndm mucize bu bir mucize

hadi yaa gerçekten mi çok güzel bi haber inş. güzel haberler verirsin cnm testide seni üzenlerin gözüne sokarsın hatta hiç söyleme çatlasınlar

iiyim canım sgl sen nasılsın bebiş nasıl bizde seni özledik oğlumun ayağında demirler vardı onları aldılar salı günü tekrar bakıcaklar ona göre yürü meye başlatacaklar inş.
inşallahh ablamm Rabbim acil şifalar versin. nasıl olsun ablacım şükür dün ilk defa keseyi gördüm :) 6,5 mm dedi doktor haftaya gel dedi ama bi sonraki hafta gideyim diyorum heyecanlı panikliyim anlayacağın
:) Rabbim isteyen tüm kullarına nasip etsin inşallah

amin canım çok güzel bi duygu dimi

amin canım çok güzel bi duygu dimi
hemde nasıl ablacım tarifi mümkün değil duygusal ama durgun, heyecanlı ve mutlu, panikli ama umutlu.. Rabbim devam ettirsin inşallahda sağlıkla alayım kucağıma inşaallah.. Karmakarışık heyecanlıyım

hadi yaa gerçekten mi çok güzel bi haber inş. güzel haberler verirsin cnm testide seni üzenlerin gözüne sokarsın hatta hiç söyleme çatlasınlar
hayt suynu 3 aydr kullnyordm umarm umtlarm bosa ckmz hatda dun mdm blndi esimin ustne kustm noluyo hamile falanmsn ddi bna bende dalga gecme dglm tbi ddm allahma sbh eznlrnda uynpta etdgm dualr kalbmdn etdgm dualar kbul olmustr ins cok sukur smdlik bsey soylmycem netlssn rnra soylycem rbbm cok buyuk.

Canımm inşallah adetinekac gün var ? Kan testide yaptırsaydın keşke ayyy inan çok sevindim Allhım inş. Sağlıklı hamilelik geciririz, adetine kac gün var çok merak ettim inan sen adınada çok sevindimmmm

Şakınlığını çok iyi anlıyorum canım :) inşallah beklediği sonucu alırsın
Çok haklymssn cok thaf oldm otrdgm yrdn kalkamadm mucize resmen ins umtlrm ykilmz eger adtm gcrse kan tsti yaptrcm ooh cnima dysn aksm naslda kustm ustne aksam bosanlm dyodu .d.d.d.d

merhaba canım, bende eşime çakışır kökü suyu aldım forumdan biraz araştırdım çakışır kökünün suyunun acı olduğundan bahsediyorlar bizimki tam tersi hiç acı değil canım sizinki nasıl artı hazırmı aldınız suyunu yoksa çakışır kökünü kendinizmi kaynatıyorsunuz?

Çok haklymssn cok thaf oldm otrdgm yrdn kalkamadm mucize resmen ins umtlrm ykilmz eger adtm gcrse kan tsti yaptrcm ooh cnima dysn aksm naslda kustm ustne aksam bosanlm dyodu .d.d.d.d
CNM NEDEN HER FIRSATTA BOSANALIM DIYORSUNUZ KI.BOYLE YURUMEZ DAHA COK YENI EVLILIGINIZ.
KENDINIZIDE EVLILIGINIZIDE YIPRATMAYIN.BIRAZ SABREDIN.BAK BELKIDE HAMILESINDIR BU STRESLE BEBISIN TUTUNAMAZSA UZULURSUN.SEN ONUN SEVGISIYLE AILENI BILE SILIP GELMISSIN ODA BIRAZ ALTTAN ALMALI .IMZA ATARKEN HASTALIKTA SAGLIKTA DEMEDINIZMI???????

Gozumu korktmaya clsyo o istsde ben bosan mam artk bosanmamz rabbmin iznyle imknsz :-*

Merhaba tatlım ben hazır şişede Mecidefendi çakşir kökü suyu aldım hazır yanı kokusu ağır geldi bana ben hiç tatmadım eşim içti ilk şişe bitti ikinciye başlamıştı bakalım inşallah hamileliğim kesinleşir nergizcim aynı zamanda ben eşime keciboynuzu kürünü günlük taze yapıp içirdim aklı da olsun inş. Sende güzel haberşer verirsin

inşALLAH sağlıklı bir hamileliğin ve gebeliğin olur. kan testi yaptınmı canım? benim eşimde sorun vardı sperm değerleri bir kaç aydır düzgün. benim aldığım çakışır suyu mecit efendi değil. bende böyle sorup araştırıyorum bizimki sahtemi diye.. diyer kızlarda eşlerinin kullandığından bahs ettiler senin yazdığın gibi kokusunun çok ağır olduğundan ama kimse tadının acımı yoksa tatlımı olduğundan bahs etmediler.ben olsaydım meraktan şimdiye çoktan tadına bakmıştım meraktayım işte bizimki sahteyse boşuna içirmeyeyim eşime diye. çünkü kürü çok acı.. bizde keçi boynuzu suyu loksit üretirmiş doktor izin vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…