infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kanaryamm çok sagl i nytn icn 20 yasndym daha erkn ama kcmin tqgafi 15 16 yasnda evlnip dogruylarms halalari babsi hep boyle dyolar belki sorun esimddr dye dusnuyorm ama ona soylymyorum gururu kirlmasn dye

canım benim napıyosunn maşallah az kalmış bebişine kavuşmaya darısı başımıza inşAllah:anneadayı::nazar:

canım ne söyledi doktorlar saçma sapan sen bakma onlara bizimde 3.5 sene oldu il 2 senede genelde oluyo bnm arkadaşlarımın oldu 2.senelerinde yaş kaç canım inşAllah en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşuruz meleklerimize bide milletin lafına bakma belkide oğullarında bi sorun bu bi insanlık hali yani görümcemin 10 sene olmamış eşindeymiş sorun 3 tüp yapılmış ama görümcem hep sorun bende demiş yıllarca sonra varikosel ameliyatı oluyo sonra peş peşe 3 kızı oluyo maşallah:nazar:tabi ameliyatta herkes öğreniyo eşinde bi sorun olduğunu Allahın hikmeti ameliyattan 1 ay sonra ilk hamilleiğini yaşıyo o yüzden sıkma canını streste en büyük etken bnmde kayınvalidemler sürekli bizdeler ama kızlarındada yaşadılar bu stresi bişe diyemiyolar ama hergün bizde oldukları için ben çok bunaldım inşallah eşindede sendede ciddi sorunlar yoktur Rabbim gönlüne göre versin:KK19::KK19:
canım idrar yolu enfeksiyonuda olabilir en kısa zamanda bi doktora git üşütmüşsündür yada allah korusun kist falan olabilir
iyiyiz canım sagol bekliyorum kuzum.sen nasılsın.amin canım tüm isteyenlere insallah:21::21::21:

İns ddgn gbi olr .evmz ayri ama evde pisen yemektn atln cope kadar hersyi blyolar surekli esmi doldurylar kayn bbm su ftrmzi gormus oglni yprtyn su kusu oldu cip cip sdn ckmyo ftra yksk glyo braz ara vrn ddi bze utncmdn ne dycgmi sasrdm dusun artk yani esimi kullanylar
arkadaşım yazdıklarını okudum, allahcc sabr versin, eşin seviyorsa seni bu evliiliğe devam et, ama ailesine tabi oluyorsa işin çok zor ve üzülen emek veren hep sen olursun , ne yapsan yaranamazsın, ne yapsan onların gözlerindne kurtulamazsın, eğer eşin seni ssevıyrsa ve ailesine dur diyebiliyorsa evliliğe devam et, ama öyle değilse inan ilerleyen yaşlarda bu streslerin acısı hastalık olarka çıkıyor.

zaten allahtan bska sgnck hc kmsm yok cnım ilk hastnye gtdgm zmanlar esm egr sende bi sknti yoksa bende cgrirlarmi ddi bende yuksk bi ihtmal cgrlar ddm tm ddi cgrirlrsa glrmsn ddm tbiki glrm dmsti hastnye gtdgmi duyn kaynbbm gtmycksnz dye ttdurdu ramazn byrmi aksmi onca misfrm
icnde benim oglum cktni atsa hamile kalr tarla kurak ddi esmide bi guzel doldurmuslar cgrdklarnda hastnye glmdi.
kayınbaban tarla kurak deyince eşin seni korumadı mı ??????

kayınbaban tarla kurak deyince eşin seni korumadı mı ??????
orda bbsna bba agzndn ckni kulgn duysn ddi blki sorn benddr ddi . O anda dahada bglndm kocma cnim . Suanda ailsyle ben gorusmyorm esmi fitlyp eve gndryolar adam eve glyo ilk bi saat surat sallyo söryorm anltyo ben soylycgmi soylyorum bi opckle brisyorz artk bgsklik kazndm :-)

arkadaşım yazdıklarını okudum, allahcc sabr versin, eşin seviyorsa seni bu evliiliğe devam et, ama ailesine tabi oluyorsa işin çok zor ve üzülen emek veren hep sen olursun , ne yapsan yaranamazsın, ne yapsan onların gözlerindne kurtulamazsın, eğer eşin seni ssevıyrsa ve ailesine dur diyebiliyorsa evliliğe devam et, ama öyle değilse inan ilerleyen yaşlarda bu streslerin acısı hastalık olarka çıkıyor.
i nytn icn saol cnim . Bosvr alstm artk .

Esime anltmdm bu durmu soylme dyorum ama benim bbm vya halam dyo hrşyi anltyo kaynbbma hc saygszlik etmmstm taki 3 hafta oncsne kadar esimi alp pavyona gotrmus gce 3 te gldi esm korktk sarhs nerdydn dyorm sanane dyo bya tartstk sbha kadar bbsi gldi sbh snin ustne iftra atrz bi skilde gndrirz oglm istdgi kadnla gezer sen karismzsn flan bna vrmya kalkti benmde sbrm tkndi cenem açldi

Esime anltmdm bu durmu soylme dyorum ama benim bbm vya halam dyo hrşyi anltyo kaynbbma hc saygszlik etmmstm taki 3 hafta oncsne kadar esimi alp pavyona gotrmus gce 3 te gldi esm korktk sarhs nerdydn dyorm sanane dyo bya tartstk sbha kadar bbsi gldi sbh snin ustne iftra atrz bi skilde gndrirz oglm istdgi kadnla gezer sen karismzsn flan bna vrmya kalkti benmde sbrm tkndi cenem açldi

Merhaba hoşgeldin tatlım topiğime

Öncelikle teşekkür ederim canım h.b.bugün aklıma bişey geldi ben 22 -23 gün de bir adet oluyorum ve 29 ocakta adet oldum 2.adetim 21şşubatta olucaktı yani öyle bekliyordum ama 1 hafta erken oldu ben adet biter bitmez yumurtluyorum ve ocak 29 da adet oldum 2 şubatta eşimle birlikte olduk acaba yerleşme kanaması olabilir mi hesaplarıma göre döllenme ve yerleşme zamanı oluyor siz ne dersiniz acaba

Aramıza hoşgeldin canım benim :)

zaten allahtan bska sgnck hc kmsm yok cnım ilk hastnye gtdgm zmanlar esm egr sende bi sknti yoksa bende cgrirlarmi ddi bende yuksk bi ihtmal cgrlar ddm tm ddi cgrirlrsa glrmsn ddm tbiki glrm dmsti hastnye gtdgmi duyn kaynbbm gtmycksnz dye ttdurdu ramazn byrmi aksmi onca misfrm
icnde benim oglum cktni atsa hamile kalr tarla kurak ddi esmide bi guzel doldurmuslar cgrdklarnda hastnye glmdi.
Yuh artık nasil insanmmis o adam yaa allah ıslah etsin merhamet versin üzüldüm cnm allah yardimcin olsun . Kendini ezdirme . Keske Soylemeseymissinz

Günaydın kızlar dün başka rahatsızlığım için doktora gittim iğne yazdı dr. Hamileyseni vurulmayın dedi bende değilim dedim emin olmadan vurulma iğneyi dedi kan testi yap sonra vurulursun dedi bende kan testi yaptım bhcg sonuc 26,05 adet günüm yarın
Kızlarrr hamilemiyim lütfen cvp yazın kan testini dün yaptırdım yarın tekrarlıycam ama belki silerden biride bu durumu yaşamıştır yardımcı olursanız çok sevinirim,

Günaydın kızlar dün başka rahatsızlığım için doktora gittim iğne yazdı dr. Hamileyseni vurulmayın dedi bende değilim dedim emin olmadan vurulma iğneyi dedi kan testi yap sonra vurulursun dedi bende kan testi yaptım bhcg sonuc 26,05 adet günüm yarın
Kızlarrr hamilemiyim lütfen cvp yazın kan testini dün yaptırdım yarın tekrarlıycam ama belki silerden biride bu durumu yaşamıştır yardımcı olursanız çok sevinirim,
Gözun aydn hamilesin :-)

X