infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hayt suynu 3 aydr kullnyordm umarm umtlarm bosa ckmz hatda dun mdm blndi esimin ustne kustm noluyo hamile falanmsn ddi bna bende dalga gecme dglm tbi ddm allahma sbh eznlrnda uynpta etdgm dualr kalbmdn etdgm dualar kbul olmustr ins cok sukur smdlik bsey soylmycem netlssn rnra soylycem rbbm cok buyuk.
eğer pko luysan hayıt suyu Rabbimin pko lular için büyük bir ikramı diyebilirim kesinlikle hormonları ve adetleri düzenleyip akabinde de yumurtlamaya katkı sağlıyor ben biiznillah kullandığım ilk ay faydasını gördüm herkese de tavsiye ederim

inşALLAH sağlıklı bir hamileliğin ve gebeliğin olur. kan testi yaptınmı canım? benim eşimde sorun vardı sperm değerleri bir kaç aydır düzgün. benim aldığım çakışır suyu mecit efendi değil. bende böyle sorup araştırıyorum bizimki sahtemi diye.. diyer kızlarda eşlerinin kullandığından bahs ettiler senin yazdığın gibi kokusunun çok ağır olduğundan ama kimse tadının acımı yoksa tatlımı olduğundan bahs etmediler.ben olsaydım meraktan şimdiye çoktan tadına bakmıştım meraktayım işte bizimki sahteyse boşuna içirmeyeyim eşime diye. çünkü kürü çok acı.. bizde keçi boynuzu suyu loksit üretirmiş doktor izin vermedi

Eevet tatlımkan testi dün yaptırdım beta hcg sonucum 26,05 adet günüm yarın bakalım Rabbim inş. Değerleri yükseltir ve sağlıklı gebelik olur,
Çakşir kökü kürünün çok acı olduğunu yazanlardan okumuştum ama ben mecidefendi hazır çakşir kökü suyunu almamdaki neden yine topiklerde birisi kullanmiş ve hamile kalmiş o yüzden bende direk suyunu almıştım

eğer pko luysan hayıt suyu Rabbimin pko lular için büyük bir ikramı diyebilirim kesinlikle hormonları ve adetleri düzenleyip akabinde de yumurtlamaya katkı sağlıyor ben biiznillah kullandığım ilk ay faydasını gördüm herkese de tavsiye ederim
galba bende gordm bugun yaptgm test poztf ckti

hemde nasıl ablacım tarifi mümkün değil duygusal ama durgun, heyecanlı ve mutlu, panikli ama umutlu.. Rabbim devam ettirsin inşallahda sağlıkla alayım kucağıma inşaallah.. Karmakarışık heyecanlıyım :KK69::anneadayı::nazar:

Cnm gozun aydın keseyı gormussun ınsallah kalp atısınıda duyarsın

hayt suynu 3 aydr kullnyordm umarm umtlarm bosa ckmz hatda dun mdm blndi esimin ustne kustm noluyo hamile falanmsn ddi bna bende dalga gecme dglm tbi ddm allahma sbh eznlrnda uynpta etdgm dualr kalbmdn etdgm dualar kbul olmustr ins cok sukur smdlik bsey soylmycem netlssn rnra soylycem rbbm cok buyuk.

merhaba tatlım çift çizgi görmüşsün sanada hayırlı olsun adete 1 hafta kala çift çizgiyi görmek çok zor bi kan testi yaptır istersen erken döllenmedir belki

Eevet tatlımkan testi dün yaptırdım beta hcg sonucum 26,05 adet günüm yarın bakalım Rabbim inş. Değerleri yükseltir ve sağlıklı gebelik olur,
Çakşir kökü kürünün çok acı olduğunu yazanlardan okumuştum ama ben mecidefendi hazır çakşir kökü suyunu almamdaki neden yine topiklerde birisi kullanmiş ve hamile kalmiş o yüzden bende direk suyunu almıştım

tatlım gozun aydın kucagına almakta nasip olsun ınsllahhh..bızler içinde dua edın

Cnm gozun aydın keseyı gormussun ınsallah kalp atısınıda duyarsın

merhaba tatlım çift çizgi görmüşsün sanada hayırlı olsun adete 1 hafta kala çift çizgiyi görmek çok zor bi kan testi yaptır istersen erken döllenmedir belki
blmyormki hersyn hayrlsi ben her ihtmale karsi adtmin gcmsni bklycm bosuna umtlnpta uzlmek istmyorum korkuyorum ackcsi negtf olck dye.

Çok sagl allah razi olsun dur bkym ben once bnkaya snra bi aktara gdym bat a 9 gun var adtm btdktn snra bi dnym bunlari 3 aydr hayt suyu icyorm adtm falan duzne grdi gogurlrmdki sutte azlr gbi oldu

cnm bat ne zmn ? senide listeye ekliyeyim ..
insallah rabbim nasip edr bizlerede :)

blmyormki hersyn hayrlsi ben her ihtmale karsi adtmin gcmsni bklycm bosuna umtlnpta uzlmek istmyorum korkuyorum ackcsi negtf olck dye.
cnm bat ne zmn ? senide listeye ekliyeyim ..
insallah rabbim nasip edr bizlerede :)
1 mart bat gnum ama ben cok ktym mde blntsndn olcm kasklrm cok agryo adt sncsndn beter test poztf ckti ama korkuyorm kmyaslmi dye nolur dua edn bna. Yemek bkmdd yapmdm yrmdn kalkmyorum.

Volhat ************* :KK39:******** 18 Şubat beklemede :KK36:
birsenimmm ******** :KK39: ******* 21 subat beklemede:KK68:

kızlar naptınız batları . . . :KK31::KK31::KK31:

benimde geldi gelmek üzere .. :KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

Listeye eklenmek isteyenler batları yazarlarsa eklerim kızlar .. :KK52:

Artik eskisi kadar gelemiyorum esim tarafindanda biraz yasakliyim bu konulari konusmaya :) hic bir degisiklik yok hazrn gibi tup aklimdydi baktim ramzn denk gelio ole olunce temmuz olabilir die dusundum tabi adet duzenimde bi aksaklik yasamazsam... tup bebekde zor gelio ya erteliyorum surekli kafmda..bu hafta sonu zaten esim egitime gidio 15 gun yok..
inslh hepiniz iyisinuzdir... opuyorum guzel haberlerinizi bekliyorum..

insallah rabbim kendiliginden yollar bebislerimizi kıscem ..:KK36::KK36::KK36:
sende güzel haberlerle gel ins. öpüyorum balımmmmmm.. :KK15::KK15::KK15:

X