infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım dediğim gibi ağrılar çok normal bebiş kendine yer açmaya çalışıyor rahmin genişliyorbunlar normal sadece leke ve kanama olursa endişelenmen lazım ki inş. o da olmaz... dış gebelik gibi ihtimalleri de aklına getirme bence onu lutfeyleyen Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirecektir muhakkak...
ilk zamanlar bende çok evhamlandım ama sonra 'Rabbim bana en umutsuz olduğum zamanda lutfettin koruyacak olan da sensin' diyerek kendimi teskin etmeye çalıştım sende kendini strese sokma bebiş etkilenmesin annesi...
ayrıca değerin gayet güzel benim adetten 2 gün sonra değerim 421 çıkmıştı ve 5+4 e gelene kadar doktora gitmedim gittiğimde keseyi gördük sonra da 7+6 da gittim ve kalp atışlarını gördük ama daha önce de gitsem görülürdü ben gidemedim..
sana nacizane tavsiyem ne olur ne olmaz diyerek ilk zamanlar ilişkiden kaçınman ayrıca değer artışların güzel giderse de keseyi görmek için alttan muayane olmaman.. doktorlar dikkat ediyorlar ama zaman zaman aksilikler yaşanabiliyo o yüzden birkaç gün daha sabredip karından muayene olmak en güzeli...

haklısın canım... Rabbim öyle bir zamanda lütfettiki ona hamd olsun binlerce kez... Rabbimden gelen baş göz üstüne ..
ilişki konusunda 9 ay olmasada olur:) yeterki miniğim iyi olsun ilişki olmasın. doktor iyi anlayışlı biri bende dikkat ederim sağol canım uyardıgın için alttan baktırmam.. ben 15 aydır istiyordum bu süreçte 2 kez hsg çekmişlerdi,4 klomen 1 aşılama negatifti.. rabbim böyle nasip etti şükürler olsun her isteyene tez zamanda hayırlısıyla inşallah.. tavsiyelerin için çok teşekkürlerr

canım çok geçmiş olsun .. rabbim sağlıkla tez zamanda nasip etsin inşallah.. da o ağrılardan sonra düşük olmuş Allahım hayırlısını ver herkes için...

sağol cnm ınsallah dualarınızda bizide unutmayın..yok cnm doktor o ağrılar normal demıstı benım düşecegi bellıydı 3 gunde anca ıkı kat artıyordu kan değerim çok yavaş attı bebısım tutunmakta zorluk çekti keseyı gördüğümüz gün düşük başladı boylesı hayırlı imiş...ama bende senın gıbı hep stres yaptım hep düşücek dıye dıye düşürdüm lütfen olumlu düşün olumlu olsun

Canım gittim şükür 135.76 olmuşum kısmet artık haftaya gidicez heyecan ve panikle beklemeye devam. Sen nasılsın

çok güzel maşallahh canım haftaya keseyıde görürsünüz inşllahh..bende ıyıyım tatlım sağol

prolaktin yüksekliği ve yumurta kalitesi konusunda bilgisi olan var mı . dostinex kullanıyorum.
bende kullaniyorum hormon duzenleyici cnm haftada bir gun aliyorum.sut hormonu yukselirse gebelik olusmaz o yuzden veriliyor.yuksekse incir yeme cnm dikkat et ben incir kurunden sonra hormonuma baktirdim yukseldi.ondan beri dostinex aliyorum malesef bana yaramadi kurler.

AMİNNNNN İNŞALLAH CANIMMM

inşllah cnm hoşgeldın aramıza senınle tanışmmıştık galıba

seninde mubarek olsun canım hoşgeldin nasılsın

hoşbuldum ablam iyiyim sağol sen nasılsın..tuhaf ruyalar goruyorum bu aralar annemı 3 sene önce kaybettım ruyamda babamda ölüyordu eşimlede tartışıp boşanıyormusum şu hayatta yapayalnız kalıyorum dıyorum ruyamda ağlıyorum başımada beyaz başörtü örtüp cenazeye gıdıcekmısım hayırlara gıtsın bugun bu ruyanın etkısınde kaldım

Balım kuzummm benim nasılsın birtanem hayırlı cumalar

sağol kuzum adet yaklaştıkca ve belırtıler cıktıkca moralım bozuk oluyor düşükten sonra hemen hamıle kalırsın dedıler yok olmuyor yıneeeeeeee (((((((((((((8

prolaktin yüksekliği ve yumurta kalitesi konusunda bilgisi olan var mı . dostinex kullanıyorum.

canım prolaktin süt hormonu ve gebeliği engellıyor artı adet düzensizliği yapıyor adet düzensiz olduğu için yumurtalarda kalitesiz oluyor..benımde 2 ay önce 37 cıkmıstı prolaktınım ve o ay yumurtam kalıtesız buuyumustu bende dostinex kullandım haftada 2 kez yarım yarım ve düştü stres yapma senınde düşer

canım Rabbim rüyalarını hayırlara çıkarsın yaşayan birini ölmüş görmek ömü uzar derler rüyada beyaz görmekde iyidir sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…