infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Dun regl oldum yine yine yine..:mad: uzulmuorum bile olagana bagladi alistik ya resmen..gecen ayki gecikmeden sonra belki demistik ama olmuo.. baharda bahrdan sonra dr tekrar gitmeyi dusunuyorum

SELAM KIZLAR RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEM AMA KORKUYORUM ÇOK ZOR MU ?:KK12::KK12:

ayşemmm hiç korkma korkulacak hıc bısey yok aynı alttan muayene olur gıbı oluyor toplam gıyınmen soyunman ıslem 5 dk suruyor.cok hafıf adet oluyor gıbı sancın oluor..sen kendını rahat bırak ve bır an önce çekil sonrasında hamıle kalan cok

EWET CNM MAALESEF IKINCI ASILAMAMDA HUSRANLA SONUCLANDI.COK UZGUNUM.BU SABAH MARKETE GITTIM PED ALMAYA. ESIMDE TEST YAPIP OLUMLU SONUCU GETIRECEM SANMIS.KAPIYI ACTIM GOZUME BAKTI O KADAR HEYECANLIYDI KI ANLATAMAM.ONU OYLE GORDUM DIREK ODAMA GIRDIM COK AGLADIM GOZLERINE BAKAMADIM. :KK61::KK61::KK61:
Kyamam yaa nolcak bu halimiz blmiyorumm..bende cok uzulutorm esimi uzdugum icin dahada uzuluyorm.allahmm bizide görr :KK43:

kızlar sizleri okurken gözlerim doldu içim sızladı yemin ederim.. çünkü anlattıklarınızı o kadar iyi anlıyorumki..aynı şeyleri tam beş yıl yaşadım ama sabredin ve inanın umudunuzu hiç kesmeden kesin olacakmış gibi inanın... OLACAKK

sonra kendiliğinden mioldu nasıl oldu bnmde 5 yıl olacak

canım sen tüp bebek tedavisine başlamıcakmıydın
Canim bunu konusmustuk die hayrliyorum ama yaniliyor olabilirim baskadinada yszmis olabilirim..
gecen ay reglm geciktigi icin planladigimz gibi bitimi cmt gelmedi oyle olunca gidrmedik ist kuzenine gidicektik onun yonlendirmesine gore asilama yada tup iste .. planladgmiz gibi gitmedi..simdide akisinda beklioz sevkim yok kirildi..esime havalar biraz duzelsin diyorum bikac ay gecsin o zamn bi caresine tekrar bakariz diye..zaten bu ayin sonu gibi esim is icin egitime gidicek 15 gun yok iside yeni daha izin fln sikntili.. yani yapcak bise yok bi nisani mayisi beklemeyi dusunuyoruz asilama yada direk tup dio esim bakalim kismet..

X