infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlar gobek kaymasini dydunuzmu?elinizi gobek deliginize bastirin orda bisey atmiyosa kaymistr gobeginz.o zmanda cocuk olmuyo diolar.ovalayarak yanlardan ortaya gtiriliyo gobek.bastirinca aciyosa ozellikle kayms dmektir.
AY EWET ONU BILIYORUM KIZKEN COK MIDEM BULANIYORDU ANNEMDE BENI BIR KADINA GOTURDU GOBEK KAYMASI DEDILER VE CEKTI SONRA IYI OLDUM

CNM BAK SOGAN SUYU IC ICIN TEMIZLENSIN KIST VARSA HEMEN DUSER ADET BITIMINE KADAR SABAH AKSAM YAP IC. SONRA ADETIN BITINCE 3 GUN FALAN GECSIN YAKI YAPISTIR BELINE.BUNLARLA FAYDA GOREN COK YA DENE NE KAYBEDERSINKI BELKI SIFAN KUCUK SEYLERDE SAKLIDIR
Cnm adetm btince icmeym mi?zten kist oldgnu dsunuyorm 2gndur adet agrkm keslmedi agdi kesicilere ragmen.cok farkli bu ay agrilarm sddetlendi.ayiptr soylemesi tuvaletmi yapmaya calsrken kasiklarma agri saplaniio bicak gbi..ama baslicam yarn sogan suyuna.adetn btince ic dio kimisi..

BEN BU AY ADETIMIN IKINCI GUNU KONTROLE GITTIM KUCUK BIR KIST VAR ASILAMAYI YAPAMAYIZ DEDI ADETIN BITINCE GEL BAKALIM DUSERSE ASILAMA YAPARIZ DEDI BEN 5 GUN SOGAN SUYU ICTIM SONRAKI KONTROLUMDE GORUNMEDI DUSMUSTU SUKUR DENEDIK ASILAMAYI INSALLAH TUTAR

YOK BENCE HEMEN YAPIP IC SABAH AKSAM YAP KUCUK KISTLERI DUSURUYOR DKTRLAR BILE SASIRIYOR. NORMALDE ADETLIYKEN DUSMESSE BUYUME IHTIMALI VAR.COKTA KAFANA TAKMAMAYA CALIS SOYLEMESI KOLAY AMA RAHAT OL ILAC GIBI DEGILDE CAY GIBI IC ISTE ZAMANLA SEVERSIN KOKUSU VE TADI TUHAFTIR.

UF CARESIZLIK NE ZORDUR HERKESI COK IYI ANLIYORUM NE DERLERSE YAPIYORUZ SIFA ALLAHTANDIR AMA VESILE OLUCAK SEYLERI BIZ ARAYIP BULMALIYIZ MAALESEF ZOR BIR SUREC .SONUCU MINIK BIR KALPSE HERSEYI DENEMEYE DEGER

CNM AGRIMASI IYI DIYOR DKTRA SORDUM BENDE YUMURTAM CATLADIGI GUN RESMEN ANLIYORUM AGRININ SIDDETINI.SORDUM IYI DIYOR YUMURTANIN CALISTIGI ANLAMINA GELIYORMUS

kızlar ablam 5 hftalık hamıle banada dun ılla test yap dye zorladı yarın adet gunum cok ama cok ısıkkta gorunen bı hayalet czgı varrr ablamda grdu ısıga tutunca esıme demedm rabbm bu sefer yuzumu guldursun nolur dua edın 2.5 sene dıle kolay allahım yardmcımz olsun

Benm anlamında başta öyleydi test yapmış ışığa tutunca azıcık belli olan çizgi varmış gitti kan testi yaptrdı hamileymiş

Benm anlamında başta öyleydi test yapmış ışığa tutunca azıcık belli olan çizgi varmış gitti kan testi yaptrdı hamileymiş
yaaa gercekmı cnmm ya tam t nın altın da dgl c ye braz yakınn suan okadar aglıyorum sastım kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…