infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bu arada canm hazir adet olmusken mutlaka git doktora adetin 2. Ya da 3.günü yapılyor hormon testleri baska zman olmuyor bir ay daha bekleme için rahat eder bayanlar daha cok kafaya takıyorz düşünüyorz erkekler bizim gibi değil çok kolay zannediyorlar bu işi valla millet ilk ay nasıl hamile kalıyor şaşıyorum aylardr uğraşınca anladım bu iş mucize rabbm hepimize nasip etsin..AMİN
Cnm evt gtmem lazm ama sgorta sorunu cikti obur aya aksayabilir.napcam suan blmiyorm.bnde sasiriyorm arkdasm ilk gece kaldi dogrcak bende hala bisey yok nasl skiliyorm anlatamam.

Merhaba kızlar tatîl olduğu îçin ailemîn yanına geldim bu ayı da es geçiyoruz anlıcanız. Burada da sorular aynı tahmin edersiniz. Millet yüzümden önce karnıma bakıyor..

Pazar günü eğer kabul ederse bir tane yaşlı ebe varmış ona gidcez, yıllar önce halam onun sayesinde hamile kalmış. Gelininin çocuğu olmuyordu onu götürdüler 2 hafta sonra doğumu var. Belinde bir yere bakıyormuş çıtlatıyormuş falan.. Bunlar bahane tabi Rabbim veriyor istedikten sonra ama denemeye değer sanki, bilmiyorum ben inandım anlıcanız.
Peki deneyen var mı içinizde bu yolları??????
Cnm duydum bende onu izmirde de yapanlar var.ama bnde niyet yok.belde havan vuruyolar bzim burda.kac kisi hamile kalmis ona gdicem ctesi gunu.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr bi yardım edin gariiii
en son bu sabah saat 09.30 da ilişki oldu.. eşimde varikosel var spermler çok dayanıklı değil onuda hesaba katarak bana bi akıl verin sonraki ilişkim ne zaman olmalı)????? bi el atın bacınıza:KK31:

Eklentiler

• DSC_0246.jpg
    DSC_0246.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 55
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr bi yardım edin gariiii
en son bu sabah saat 09.30 da ilişki oldu.. eşimde varikosel var spermler çok dayanıklı değil onuda hesaba katarak bana bi akıl verin sonraki ilişkim ne zaman olmalı)????? bi el atın bacınıza:KK31:
tamda gununu yakalamissin cnm ben derim aksamida degerlendirin catlamis yumurtan simdi 24 saat icinde yasiyormus vucutta.sen calis aksam .tabiiii performasa bagliiiiiiii:KK23:

tamda gununu yakalamissin cnm ben derim aksamida degerlendirin catlamis yumurtan simdi 24 saat icinde yasiyormus vucutta.sen calis aksam .tabiiii performasa bagliiiiiiii:KK23:
canım benim yaaaaaa:KK49: ben bu gecede çalışayım değil mi??*:KK23::KK23::KK23::KK23: ayyy inşallah tutar ne olur dua et :KK17::KK17::KK17: şimdi havuc filan soydum yediriyom :) sen napıosun canım

insallah olur cnm sen biraz rahat ol bu verimli gunlerde sadece calis...OLUCAK INSALLAH
iyim cnm bol bol dua ediyorum tesbih cekiyorum asilamanin 7 inci gunu bugun. insallah haftaya sevinirim ve sizle paylasirim.....

insallah olur cnm sen biraz rahat ol bu verimli gunlerde sadece calis...OLUCAK INSALLAH
iyim cnm bol bol dua ediyorum tesbih cekiyorum asilamanin 7 inci gunu bugun. insallah haftaya sevinirim ve sizle paylasirim.....
İnşallah gülümm inşallahhhhhhhhhh.... bize birkafta sonra iyi haberler verirsin.. Rabbim dularını kabul etsinnn inaşşalhh.. tez zamanda bebişini sana sağlıkla versin.. inşallahhh göbüşündedir canımm....

Cnm duydum bende onu izmirde de yapanlar var.ama bnde niyet yok.belde havan vuruyolar bzim burda.kac kisi hamile kalmis ona gdicem ctesi gunu.
Ben de yarın gitcem inşallah canım hastalandıktan bir hafta sonra gelsin demiş 2 hafta oldu benim ama tekrar gelemem o yüzden hızlandırdım bakalım nolcak biraz korku biraz heyecan karmaşığım

Kimisi de bardak çekiyormuş bele veya yakı yapıştırıyormuş. TV'de görmüştüm ağrıyordu sanki.. Alternatif tıpa başvurcaz artık ams ağrısa da napalım
YOK ACIMIYOR CNM ....YAKIYI DENE AMA ADET BITTIKTEN SONRA YUMURTLAMAYA YAKIN GUNLERDE YAKIYI YAPISTIR TAM KALCA ILE BEL ARASINA VE DAHA SONRA ILISKI OLSUN YUMOSLARLA PASALAR SICAKTA DOLLENIRMIS INSALLAH FAYDASINI GORURSUN YAPAN COK VAR BENDE DENEDIM AMA OLMADI BENDE.NASIP HERKESIN SIFASI BASKA YERDE

Kizlar gobek kaymasini dydunuzmu?elinizi gobek deliginize bastirin orda bisey atmiyosa kaymistr gobeginz.o zmanda cocuk olmuyo diolar.ovalayarak yanlardan ortaya gtiriliyo gobek.bastirinca aciyosa ozellikle kayms dmektir.

X