infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kocimle biraz duzelttik :KK66: dun geceyide degerlendirdik..:KK22: Yalnz biz cok bogulmusuz bu ay 2. Di :oops:
Herneyse tup bebek egitimi alan kuzenune esimden izinsiz gizli ulastim sonrada dedim senin istemedign biseyi yaptim diye.. sabah kuzeni yazdi telimi verdim aradi beni.. sacma sapan yerlerde vakit harcamayin bnm niye bu zamana kadar haberim yok dedi..esimin amcasinin ogluda 5 yilk evliydi bak onlara tup bebek yzptik bebisleri olucak dedi..sen gel ben bi muayne edim bakim dedi..esimlede telde konustuk sicak bakti.. sanirim Adetimin 1-2 gunu yada temizlenince artik ist gidicez :) ayy azcik moralim geldi
ayy canım çok sevindin ne güzel haber bu istanbulun neresinde yaptırcaksınız inş. en kısa zamanda sonuç alırsınız :KK6::KK6::-):KK55::KK55:

Kocimle biraz duzelttik :KK66: dun geceyide degerlendirdik..:KK22: Yalnz biz cok bogulmusuz bu ay 2. Di :oops:
Herneyse tup bebek egitimi alan kuzenune esimden izinsiz gizli ulastim sonrada dedim senin istemedign biseyi yaptim diye.. sabah kuzeni yazdi telimi verdim aradi beni.. sacma sapan yerlerde vakit harcamayin bnm niye bu zamana kadar haberim yok dedi..esimin amcasinin ogluda 5 yilk evliydi bak onlara tup bebek yzptik bebisleri olucak dedi..sen gel ben bi muayne edim bakim dedi..esimlede telde konustuk sicak bakti.. sanirim Adetimin 1-2 gunu yada temizlenince artik ist gidicez :) ayy azcik moralim geldi
canımmm inşallah gönlünüze göre olur istanbulda nerede

iiyim canım sağol sen nasılsın :KK68::KK68::KK68:

iyiyim bende abla sancılarım var adet olmayı beklıyorum :KK43:

cnm bak ne güzel haber sen ıcını ferah tut herşey ıyı olucak ınsallh..çok doğru söylemiş oyle her doktora gıdılmez bebek ıcın arastırıp en ıyısıne gıdıceksınkı vaktıne yazık olmasın..gel bakalım ıstanbula..hangı hstahanede istanbulda

Benim dr uma bn dedim o tahlili tekrarlayin dedi..canim morjoliji sayi degil... spermin boyu kuyrugu iste cift baslimi kamcili mi kamcisiz mi daha ayrintili bir tahlil

Canim bizim tahlilde
SPERM YAPISI:
1- normal sperm . %80
2- patolojik sperm . %20
a) bas anomali . %8
b) boyun anomali . %7
c) kuyruk anomali . %5
Yaziyor
Doktor bu bölüm morfoloji anlamina geliyor sonuc iyi dedi. Kağidin altindada kruger kriterlerine gore degerlendirilmistir yaziyor. Baska eksik varmi bunlara ek olarak

Canim bizim tahlilde
SPERM YAPISI:
1- normal sperm . %80
2- patolojik sperm . %20
a) bas anomali . %8
b) boyun anomali . %7
c) kuyruk anomali . %5
Yaziyor
Doktor bu bölüm morfoloji anlamina geliyor sonuc iyi dedi. Kağidin altindada kruger kriterlerine gore degerlendirilmistir yaziyor. Baska eksik varmi bunlara ek olarak
Evet sizde varmis bunlar morflji bunlar bizde yok canim

iyiyim bende abla sancılarım var adet olmayı beklıyorum :KK43:

cnm bak ne güzel haber sen ıcını ferah tut herşey ıyı olucak ınsallh..çok doğru söylemiş oyle her doktora gıdılmez bebek ıcın arastırıp en ıyısıne gıdıceksınkı vaktıne yazık olmasın..gel bakalım ıstanbula..hangı hstahanede istanbulda
Sagol canim bakalim hayrlisi ile inslh memorial

Hemen tup bebek yapalim dermi bilmiorum cnm ama atasehir de memorial hast de dr
hayırlısı olsun canım senin iki tane aşılaman olduğu için belki direk tüp bebeğe geçerler hem onda daha yüksek olma şansı

Allah ın izniyle inş.seninde olur cnm geçen sene görümcem yaptırdı tüp bebek 18 sene çocukları olmadı şimdi ikizleri var 10 aylık oldular benim üst katımda oturuyo :KK37::KK37::KK37:

Onemliyse sizde tekrar yaptirin canim biz yaptiracaktik doktora gostereyimde oyle dedim gosterdim doktor tekrar yapmaya gerek yok dedi yapmadik bizde. Adetlerimiz ayni gun ins bu ay gelir mucizemiz
Ahh keske ya supriz olur..kuzeni burda bakariz dedi morfoljiye inslh esim cekiniyodu sorun cikarsa diye baklm canim

hayırlısı olsun canım senin iki tane aşılaman olduğu için belki direk tüp bebeğe geçerler hem onda daha yüksek olma şansı

Allah ın izniyle inş.seninde olur cnm geçen sene görümcem yaptırdı tüp bebek 18 sene çocukları olmadı şimdi ikizleri var 10 aylık oldular benim üst katımda oturuyo :KK37::KK37::KK37:
Allah bagislasin..Rabbim herkese versin bizlerde inslh..burda guzel haberlerimizi paylasalim

Canim benim nasılsın ? Benim minigim in cinsiyeti belli oldu kızım olacakmış inşaallah :KK5: :KK49:
Abbbuuu :) prensesin mi olcak hadi hayirli olsun Caniiiıimmmmm♥ saglikla kucagina al pembiş pembiş ciciler giydir insallahhh .♥ RAbbim hayirli ömür versin ...:anneadayı::KK50:Bizde hamdolsun iyiyz bulanti ve herseyin kokmasiyla yasayip gidiyoruz .♥:) yarin gidyrz bebisimizi görmeye ck heyecanliyiz .♥:)

X