infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

selam kızçeleerim... birşey soracağım...
Sat: 15 Kasım...
ve hala gelen giden yok :KK43:
dün böyle nokta kadar hatta daha da minik 1-2 leke geldi 1 damla bile yok. kırmızı desem değiil turuncu desem hiç değil..
Bu ay ovulasyon kiti kullanmıştım laboquick.. Yanında gebelik testi de hediye ediyordu. Ctesi yaptım negatifti..
Ama göğüslerim hala acıyor ve ilk defa ben bu kadar geciktim..
Ayrıca geçen hafta grip olmuştum antibiyotik burun damlası fln kullandım.
Bu gecikmem neden.. Aklıma hamiş olduğumu getirmiyorum evdeki test dediğim gibi negatifti..
Sizce??? Acele cevaaapp
Ayyyy hadi bakalım inşallah bitanem mm test yapsanaaaaa :anneadayı::nazar::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

dün böyle nokta kadar hatta daha da minik 1-2 leke geldi 1 damla bile yok. kırmızı desem değiil turuncu desem hiç değil..
Bu ay ovulasyon kiti kullanmıştım laboquick.. Yanında gebelik testi de hediye ediyordu. Ctesi yaptım negatifti..
Bu gecikmem neden.. Aklıma hamiş olduğumu getirmiyorum evdeki test dediğim gibi negatifti..
Sizce??? Acele cevaaapp

Ayyyy hadi bakalım inşallah bitanem mm test yapsanaaaaa :anneadayı::nazar::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ruh öküzünü es geömemişsin yasy ... kafaya takmadın bak oldu ... hemen kan testi yap

Sizce??? Acele cevaaapp

ruh öküzünü es geömemişsin yasy ... kafaya takmadın bak oldu ... hemen kan testi yap

bayanlar mrb nasilsiniz

Iyim canım benim be de kan testi verdim yarın çıkacak bende hem umutlu hem umutsuz .....:KK12:

hoşgeldiniz kızlar nasılsınız bakalım :KK37::KK37:

Slm kizlar yarin hsg cekilcek. Cok korkuyorum. Sizlerden dua istiyorum. Ins. Kötü bir sonuc çıkmaz sonuclarimin temiz cikmasi icin. Rabbim ins. Bu ay hsg yi vesile kilarda hamile olurum. Psikolojim cok bozuk. Rabbim kimseyi evlatsizlikla imtihan etmesin. Dua eder dua beklerim. Ismim yasemin

Slm kizlar yarin hsg cekilcek. Cok korkuyorum. Sizlerden dua istiyorum. Ins. Kötü bir sonuc çıkmaz sonuclarimin temiz cikmasi icin. Rabbim ins. Bu ay hsg yi vesile kilarda hamile olurum. Psikolojim cok bozuk. Rabbim kimseyi evlatsizlikla imtihan etmesin. Dua eder dua beklerim. Ismim yasemin
yasemincim inş. güzel sonuçlar alırsın cnm :KK36::KK36::KK36:

Allaha Şükür bende iyiyim canim evet gobegim epey belli oluyor ama cinsiyeti bilmek istemiyorum eşim israr ediyor bu ay da sormadım doktora :KK48:cumartesi eşim çok ısrar ettiği için cinsiyeti ogrenmek icin bir daha doktora gidecez sağlıklı olsun da hic fark etmez Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaallah sanada nasip etiigi icin binlerce şükürler olsun cok sevindim canım benim:KK15: Hissetmene daha var canim belki bir iki pit pit diye bir his olabilir onun dışında ben şuan 3.5 aylik hamileyim zar zor anliyorum hareketlerini :KK39:
öyle canım sağlıklı olsunda cinsiyeti önemlideğil :KK36: :anneadayı::nazar: bizimde cumartesi kontrolümüz var inşallah, bn o pıt pıtı hissettim sanırım:KK54::emir_bebek::nazar:

X