infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Heyyy gencler dun hsg cektirdim acibadem de. Bi korktum,stres oldum gerildim,karnima agrilar girdi hastaneye girince.Agri kesici de almadim. Neyse iceri aldilar beni. Anestezi,agri kesici var mi dedim. Nie anestezi aliosun yazik degilmi bosuna kimyasal madde alcan, gunboyu sersem gibi olcaksin dediler:KK66: esim de ewet gerek yok dedi. Dedim ben goz icin lazer oldum bayildim,kan aldirirken bayilirim,koloniskopi olmustum bayildim ben fenalasirim dedim. Dr dedi ki zaten 2 dk surcek ,suphe ettigimiz bisey varsa 5 dk surer dedi. Cihaz girisinde acıdi cok az,balon sisisio suan dediginde hafif gozum karardi ve tam 2 dk surdu. Kanama vs de olmadi,agri baski da olmadi. Cok rahatti. Ben bayilmadiysam,agri kesici anestezi almadiysam herkes yaptirabilir diye dusunuyorum. Korkan hanimlarin dikkatinee.. :KK66:

Canim ya icimi rahatlattin bir gun sonra bende cekilecem sali gunu. Bende cok korkuyorum stres oluyorum. Bende ozel hastanede cektirecem benimde doktorum anestezi onermedi. İns. Seninki gibi kolay gecer canim ya. Sonucun nasıldi.

Heyyy gencler dun hsg cektirdim acibadem de. Bi korktum,stres oldum gerildim,karnima agrilar girdi hastaneye girince.Agri kesici de almadim. Neyse iceri aldilar beni. Anestezi,agri kesici var mi dedim. Nie anestezi aliosun yazik degilmi bosuna kimyasal madde alcan, gunboyu sersem gibi olcaksin dediler:KK66: esim de ewet gerek yok dedi. Dedim ben goz icin lazer oldum bayildim,kan aldirirken bayilirim,koloniskopi olmustum bayildim ben fenalasirim dedim. Dr dedi ki zaten 2 dk surcek ,suphe ettigimiz bisey varsa 5 dk surer dedi. Cihaz girisinde acıdi cok az,balon sisisio suan dediginde hafif gozum karardi ve tam 2 dk surdu. Kanama vs de olmadi,agri baski da olmadi. Cok rahatti. Ben bayilmadiysam,agri kesici anestezi almadiysam herkes yaptirabilir diye dusunuyorum. Korkan hanimlarin dikkatinee.. :KK66:
merhaba canım hangi acıbadem de çektirdin ve fiyatı ne kadar ? benim de çektirmem lazım ama korkuyorum bir de kaç personel oluyor ortam nasıl ?beni öyle şeyler çok geriyor kalabalıksa ve personel çoksa hele hele de erkekse çok gerilim yaşarım fazla soru sordum ama biraz ayrıntılı bilgi verir misin ? inşallah sonucun güzel çıkmıştır senin de

hadi yaaa beni acayip rahatlattın canım inşallah yaacuma günü tekrar gidecem
Inşallah canım benim ben artık umidimi kesmistim hsg ye gitcektim o 11 mm yum hamiş kalmışım meğer ve adet söktürücü bile içtim sen gönlünü ferah tut ki oda sağlıkla tutunsun sana:KK37:

iyim hamdolsun canım senin nasıl gidiyor :KK36:,halsizlik var sürekl yatmak istiyorum uykum çok geliyor birazda bulantı işte ,çubuk krakere dayanıyorum :KK51: kuzenimin bebeğine patik ördüm onu dikicem çook zevkli minicik ayakların gireceği bişey yapmak yaaa :KK69:normalde hiç örgü sevmem ama :KK15::KK19: senn karnın belli olmaya başladımı canım

Allaha Şükür bende iyiyim canim evet gobegim epey belli oluyor ama cinsiyeti bilmek istemiyorum eşim israr ediyor bu ay da sormadım doktora :KK48:cumartesi eşim çok ısrar ettiği için cinsiyeti ogrenmek icin bir daha doktora gidecez sağlıklı olsun da hic fark etmez Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaallah sanada nasip etiigi icin binlerce şükürler olsun cok sevindim canım benim:KK15: Hissetmene daha var canim belki bir iki pit pit diye bir his olabilir onun dışında ben şuan 3.5 aylik hamileyim zar zor anliyorum hareketlerini :KK39:

çok saol yazdığın için canım bende adetten sonra çektircem içim rahatladı biraz :)

selam kızçeleerim... birşey soracağım...
Sat: 15 Kasım...
ve hala gelen giden yok :KK43:
dün böyle nokta kadar hatta daha da minik 1-2 leke geldi 1 damla bile yok. kırmızı desem değiil turuncu desem hiç değil..
Bu ay ovulasyon kiti kullanmıştım laboquick.. Yanında gebelik testi de hediye ediyordu. Ctesi yaptım negatifti..
Ama göğüslerim hala acıyor ve ilk defa ben bu kadar geciktim..
Ayrıca geçen hafta grip olmuştum antibiyotik burun damlası fln kullandım.
Bu gecikmem neden.. Aklıma hamiş olduğumu getirmiyorum evdeki test dediğim gibi negatifti..
Sizce??? Acele cevaaapp

selam kızçeleerim... birşey soracağım...
Sat: 15 Kasım...
ve hala gelen giden yok :KK43:
dün böyle nokta kadar hatta daha da minik 1-2 leke geldi 1 damla bile yok. kırmızı desem değiil turuncu desem hiç değil..
Bu ay ovulasyon kiti kullanmıştım laboquick.. Yanında gebelik testi de hediye ediyordu. Ctesi yaptım negatifti..
Ama göğüslerim hala acıyor ve ilk defa ben bu kadar geciktim..
Ayrıca geçen hafta grip olmuştum antibiyotik burun damlası fln kullandım.
Bu gecikmem neden.. Aklıma hamiş olduğumu getirmiyorum evdeki test dediğim gibi negatifti..
Sizce??? Acele cevaaapp
merhaba canım hoşgeldin antibiyotik etkilemiş olabilir adetini yinede yarına kadar olmazsan doktora git istersen

merhaba canım hoşgeldin antibiyotik etkilemiş olabilir adetini yinede yarına kadar olmazsan doktora git istersen
antibiyotiği sali günü geçen hafta bırakmıştım ben abla ilk defa başıma geliyor. daha önceleri de kullandım etkilemedi.. acaba diyorum..:emir_bebek::anneadayı:

X