infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aynen ya çok sinir bozucu ya acaba kendi çocuklarının başına gelse öyle pişkin pişkin sorarlarmi millete bide o zman görmek istiyorum o surat ifadelerini sanki başını onlar tutuyo:KK34:
O zaman sormazlaaaarr alemin derdi onları geriyor kuzucuum hiç sallamiyorum onlari işlerine baksınlar keyif benim şey benim nihahahahaha stabi olmuyo da neyyysee:KK14::KK76::KK1:

Niye küstün çok bağırıyor ya sanki gollerini suçlusu biziz
Beni kide hasta fenerli sen git gol yiyoz diyo sanki top bende hahhahah bide maç sonunda 2 saat yorum dinler diyorum siz kıtsınız anlamiyosunuzda ondan tekraar izliyosunuz tamaaam fln deli ediyorummm:KK76::KK67:

O zaman sormazlaaaarr alemin derdi onları geriyor kuzucuum hiç sallamiyorum onlari işlerine baksınlar keyif benim şey benim nihahahahaha stabi olmuyo da neyyysee:KK14::KK76::KK1:
Aynen ya insan o lafları ağzına tikiyasi geliyo ama ondan sonra da saygısız oluyorsun:KK14:

aynen öyle ..
evlenen herkes 2 aya hamile ..
offf offffffffffff ..
her ay eşimize hamileyiiiiz diyeceğimiz o anı hayal ediyoruz sonu hep hüsraaaaaaaaaaaaan oluyo insana çok koyuyo ya sanki hiç olmayacak gibi geliyo bu sfer devlet hastahanesine gidicem bakalım hep özele gittim yarında devleti deniycem

X