infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Valla sorma suandada odada bıraktım mutfaga geçtim gece gece tartışmak istemiyom gsnin macımı varmış nee bide benimki güya bjk li top olsun yeter hepsini izler
Aynen canım benimkide fenerli ama her maça bakar ne varsa planını dahi maçlara göre yapar ona göre misafir cagirabilirim allahtan bu gece nobette de mactan kurtuldumm:oops:

Kızlar yarın saat 11gibi aşılmamam yapılacak yine stres tavan yapmış durumda geçen aşılamadan sonra bi jel vermişlerdi ister kullan ister kulanma dediler bende kullanmadım acaba bu aşılamadan sonra kullansammı daha önce kullanan varmı dua edin kızlar banaallahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Kızlar yarın saat 11gibi aşılmamam yapılacak yine stres tavan yapmış durumda geçen aşılamadan sonra bi jel vermişlerdi ister kullan ister kulanma dediler bende kullanmadım acaba bu aşılamadan sonra kullansammı daha önce kullanan varmı dua edin kızlar banaallahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

progestan bebegin tutunmasını saglar ..
sakin ol cnm insalllah bebisin tutunur sana :)

iyyim kıscem,sen gözükmüosun asıl ..
napaım aynı kıscem,seni sormalı nerelerdesn :)

Battım değiştikten sonra bir hafta netim bitiyordu daha yeni net aldık eve artık giriyorum ama bir haftadır düzenli ... Arkadaşlara baktım buldum burayı öyle işte önceden daha güzeldi daha rahat forumlar bulunuyordu şimdi zor buluyorum o yüzden bende aynı canım bir değişiklik yok bende de

X