infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

:KK42:Geldii. 30. Ay 2. Asilamada yine husran yine negatif tahlil yapmama yine gerek kalmadi .. kendimi tuaf hissediyorum..dondum kaldim
allahım hayırlısını nasip etsin inşallah tez zamanda canım benim bende çarşamba günü yaptırıcam 2. aşılamayı sana üzme kendini diyecem ama biliyorum ki kim ne söylerse söylesin hissettikleri değişmiyor insanın ama 3 .aşılamayı düşünüyorsanhemen yaptırın doktorum üstüaste yapılınca daha etliki olabiliyor demişti.
Bende oyle istiyorum ama esim 2 husrandan sonra hemen istemiyor canim maleseff ona gore ara vermek gerek cok bilio yaa.. uff uyuz bide onla urasiyorum
Erkek milleti işte canım doktoruydu iğnesiydi sık sık muayenesiydi hepisini biz çekiyoz onlar sıkıntıya giriyo:KK12:

evettttttttttttttttttttttttt :rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71::KK71:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71::KK71:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71::KK71::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71::KK71:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71::KK71:
20141209_231834.jpg çalışmaya devam bacilaaaaarrrr nihahahahaha:KK31:

Beni kide hasta fenerli sen git gol yiyoz diyo sanki top bende hahhahah bide maç sonunda 2 saat yorum dinler diyorum siz kıtsınız anlamiyosunuzda ondan tekraar izliyosunuz tamaaam fln deli ediyorummm:KK76::KK67:
Bi tek benimki arıza diyodum ama varmış benzerleri allahım ne anlıyorlar bu maçlardan hiç anlamıyom sanki biz oynuyoz arkadaş bana niye kızıyon :)

benimkide beni kırıyor .. o_Oo_O
sanki mac degil,savas mübarek .. :KK57:
mac dısında sorunmuz olmaz .. :110:
asırı gs hastası,kırık mı ne koca ..
:eek:
Kırıklar bunlar kıscem ay benimki çok heycanlaniyo şu an onlar gol kacirdikca o kadar komik ki cok yaşasın lar emi :KK37:

X