infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Slm kızlar bugün adet oldum moralim cok bozuk. Dokorumu aradi hafataya salı günü rahim filmim cekilecek. Yani bir hafta sonra offf cok heyacanliyim korkuyorum ins. Kotu birsey cikmaz. Bir türlü eses07 e denk gelemedim ben geldigimde hep cikmiş oluyor.
Eses ben kurdalecik listeden ismimi degistirirmisin diyecektim.

aylık 1500 ilaç+5000tl tüp / 6/7 gibi tuttu her seferinde
anladım canım ilaçlar raporluyudu değilmi raporlu fiyatı yani eğer gelecek ay aşılama olmazsa direk tüpe geçmeyi düşünüourm biraz maddi anlamda toparladnıktan sonra 7 bini gözden çıkarmak lazım yani hangi merkezde ve hangi şehirde yaptrıysn canım

hayatım benim özel hastane raporum yoktu
eyer öyle şansın varsa tabii raporu kullan ilaçlar daha ucuza gelir. asıl pahalı olan iğneler zaten onlar fazla tutuyo diğerleri o kadar değil tabii.

hayatım benim özel hastane raporum yoktu
eyer öyle şansın varsa tabii raporu kullan ilaçlar daha ucuza gelir. asıl pahalı olan iğneler zaten onlar fazla tutuyo diğerleri o kadar değil tabii.
tüp bebek merkezleri rapor çıkartmıyormu

aynen:) ruh öküzü gitti şimdi geri geldi

tüp bebek merkezleri rapor çıkartmıyormu
özel hastanede herşey paralı yada özel sağlık sigortan varsa kullanabiliyosun.
devlet hastanesinde raporluysan bu ücret tabi daha az oluyor. bu konuyu araştır istersen.benim devlet hastaneleriyle alakalı bilgim yok gitmediğimden dolayı. biz bir an önce sonuca gidebilmek ve en iyi şekilde araştırma yapılabilsin diye özele gittik. fulya bahçeci ama çok memnun kaldık. hiçbir tedavi aynı ,birbirini tekrar eder şekide değildi ve çok çok iyi bi labratuarı var.başlamadan önce iyi araştırma yapmanı hem bütçe olarak kendine uygununu hemde başarı oranı yüksek olan bir yeri tercih edersin.

özel sağlık sigortası derken canım biz bağkurluyuz sennde kafanı şişirdim sorulardan canım neyse olmazsa zamnı gelinc egeniş çaplı araştırma yaparım ben ben aşılama olduğumda özelde oldum doktor rapor çıkartmıştı ozaman problem olmamıştı iğneleri raporlu almıştım 4 kutu

ya yok olurmu sor bildiğim ne varsa yardımcı olurum. elimemi yapışıyo. doktor rapor çıkardıysa aynı şekilde ilaçları alırsın sorun olmaz sadece hastaneye kendin karar vereceğin için kendine göre dikkat etmen gereken şeyleri söylüyorum. özel hastanede ya para ödüyosun yada özel salık sigortan varsa dışarıdan kendi ödediğin ondan yararlanabiliyosun. ama anladığım kadarıyla yok ki önemli değil sen zaten devlet hastanesine gideceksin sanırım aşağı yukarı tüp bebek fiyatları aynı sonuçta yapılan işlem belli pahalı bi tedavi

sağol canım ben özel tüp bebek merkezinde yaptırmayı düşünüyorum canım önceden isteğe bağlı sigortaydı şimdi bağkura geçtik inşallah gerek kalmazda tüpe falan kendiliğindne olur gelecek ay aşılama olacağım buay şu genetik tetsleri yaptırayım önce kafam rahatlasın sonuçta 2 kez hamile kalabildim zorlada olsa ama düşükoluyor işte şimdi aşılamam belki tutar ama düşerse diye korkuyorm tüp bebekte düşük riski dahamı fazla ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…