infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yok tüm gebeliklerde doğal yoldan olsa dahi ilk 3 ay bu risk zaten var. ama gebelik oluşuyorsa ve tutunmuyosa kan ile ilgili mutlaka testini yaptır derim ben. bendede pıhtılaşma sebebiyle tutunmuyodu. kan sulandırıcı iğne kullandırdılar transferin ilk gününden beri ondan çok şükür tuttu. 2 kez tüp bebek tutmayınca bana genetik testi yapılmıştı onun sonucunda çıktı.doğumdan sonrada kullanıcam iğneyi. bide tanı amaçlı histereskopi yapılmıştı. rahimde problem varmı diye kamerayla bakılıyo sorun varsa müdahale ediliyo. bende sıkıntı yoktu sadece rahim güçlensin diye kesi atıldı yeni hücreler oluşsun ve tutunma sağlam olsun diye

Yaş 22 izmir canım pco luyum bende peki sen
ay yasimiz ayni cnm ben de izmirde dogup buyudum eskicamliktaydim 4 yilldir fransadayim buraya gelin geldim gurbet kusuyum bizde sorun pasalardan kaynakli cnm sen izmirin neresindesin?

benimde asilamamda 6 yumurta olusmustu ondan sordum iyimi diye cnm bende gonal f 75 ml den bir hafta kullanmistim

selam canım rahim filmi anestezili olursa kolay oluyo ben öyle çekilmiştim

bende hsg film çekildim rahim sola deviye çıktı ama doktor kesinlikle problem teşkiledeck bir durm değil dedi şu tetsler yapılsın inşaallah herşey normal çıkar canım ya bakalım gelecek ay start veririz tedaviye aşılama için
aşılaması tutanlarda 5 6 keze kadar denenebilyrmuş aşılama

yani sonu yok ...ama fazla denemeye gerek yok çünkü başarı şansı az. tüp bebekte şansın daha fazla.doktorum 1kez denemişsin tutmamış gerek yok, tutsa tutardı dedi tekrar denettirmedi. tüpe geçtik. hayırlısı olsun senin için bakalım nasıl olacak seninki. güzel haberlerini alırım burdan inş.

sağol canım hani benm ilk aşılamam tuttu ama düştü ya oyüzden aşılamamın tutma ihtimali var ama düşmesinden korkuyorum o açıdn dedim eğer hiç tutmasa tekrar denmezdm cnım yani tüpte olsa aşıda olsa sonuçta gebelik düştükten sonra bir anlamıyok masraf etmenin oanlamda söyledim canım

kızlar ben çıkıyorum ..
namazımı kılayımmm ..
aksama annecim hamsi tava yapcak bize ..
anneme gitcem öpüyorum sizi görüşürüz ..
ayyyyyy annen yaninda ne guzel bendeeeeeee ozledim annemin yemeklerini yaaaaaaaa anammmm cnm anam kokusunu ozledim ben hangi birine yanam cocuk hasreti memleket hasreti ana baba hasreti vallah siz sukredin halinize kizlar ben fransadayim gelemiyorum izmir burnumda tutuyor ahhh ahhhh esra cok sanslisin

eyer aşılamada gebelik oluştuysa o zaman tabiii tekrar deneyebilirsin ama bu kezde doktora şunu sorcaksın tutunmada sorun varsa bunu etkileyen ne onu araştırıp bulmalı ona göre tedavi vermeli bu sorunu çözersen senin tüp bebeğe ihtiyacın kalmayabilir. aşılama ile gebelik oluştuğunda tutunma sorunu çözüldüğü taktirde allahın izniyle mutlu sona varırsın

tweety23 Yazilarini okuyorum bence gebelik olusuyorsa asilamayi tekrar dene derim.asilama tutma olasiligi yuzde 20 olduguna gore ve sende hamile kaliyorsan olucaktir kan pihtilasmasi falan vaardir yada rahim duvarinda bi degisiklik olunca bebegin dusuyordur bunlar cozumu kolay seyler . olucak dene sen umudini yitirmeden

Benim 2 tane doğal yolla gebeliğim var canım düşükle sonuçlanan patoloji sonucuna görede bebeklerin sağlıksız olduğunu ve benden beslenmediği için düştüğünü söylediler daha sonra 1 sene hamile kalamadim bizde tupe karar verdik 2 tane düşugum olduğu için doktorum embriyo kromozom una göndermemizi tavsiye etti 1 tane sağlıklı geldi onu koydular hamile de kaldım ama bebeğim gelişmedi ve düştü

inşallah canım eve bende sorucam doktora oyüzdne öncelikle genetiğe gideyim otestlerle giderim doktora ona göre bir yol çizeriz inş
çok geçmişolsun canım allah birdaha aynı acıları yaşatmasın kaç haftalıktı düşüklerin

Amin canım hic kimseye yaşatmasın ilki kimyasal 4 -5 haftalik ancaydi ikincisi 7 haftalikti kesesiyle beraber ellerime düştü yavrum üçüncüsü de 7+4 haftalikti ama olmasi gereken haftada değildi gelişmedi Allahimin sınavı biter zamanı gelmiş olurda inş bidahakinde Bebeğimi kucağıma alırım Allahın izniyle isteyen herkes gibi

allah yardımcın olsun canım testlerde bir sorun çıkmadı değilmi eşindede sendede canım rahim yapında bir sorun varmı film çekildinmi uterus normal pozizyondamı çıktı testte allahım biran önce nasipeder inşallah

Yapilabilecek bütün testler yapıldı doktoruma göre bütün kan tahlilleri rahim filmi şeker yüklemesi esime de bana da genetik testHistereskopi ama yok hiçbi şey çıkmıyor çıksa en azından ona göre tedavimi olurum Allah büyük halimi çabalarımi görüyo bigün muhakkak mukafatlandiracaktir beni fazlasıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…