infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kafam hic yerinde degilki bana hap verio serphne yine verdi ayin 10 unda baslicam mesela canim oyle diyim sana .. hayirlisi olsun cnm olur inslh
hayırlsı olsun canım ben iğneyle oluyorum tedaviyi ilaç kar etmyr bende zaten buuay vazgeçtik işyerimizle ilgili sıkıntılar çıktı :KK43::KK43::KK43::KK43:bütün aksilikler üst üste geliyorr offfffffff:KK43::KK61::KK61::KK61::KK61:

evt. bende 1 kez denedim aşılama bazılarında tutuyo.bende tutmamıştı biraz şansı düşük ama tüp öncesi birkezde olsa dene belki tüpe gerek kalmaz. genetiktede zaten yazdığım gibi önce kadın doğumun yönlendirmesi gerek.gerekli görülürse yapılır pıhtılaşma için sonuçta ordan çıkıyo. hayırlısı olsun senin için
sağol canım benm aşılamam tutmuştu 2.cede tutar ve sağlıklı olur bukez inşalalh sağol ilgin için gelecekaya başlayacağım aşılamaya buay genetiğe gideceğim bakalım hayırlısı artık

Merhaba Nihal kiscem nasılsın gorusmeyeli inşallah bebisin senledir canım duam senle CNm
Sağol kıscem mm ilk hamileligimde 2 gun kala kan testinde ogrenmistim gene iki gün var test yapcam ne olur dua edin inslh vardır ama çok korkuyorum

X