infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yavaş yavaş hallettim işlerimi şükür, kimseye muhtaç olmayı sevmiyorum ,evim azcık eve benzedi yaa..oh ne güzel maşallah canım ,şimden sonra olmazzaten artık sende bndede hafif geçer diye umutluyum bulantılar bakalım...bnm göğüslerim merdivenden inerken yada gece yanlış la yatağa fln değince ççoook sızlıyo çok hassas ve acıyor ama hamdolsun şikayetçi değilim hiçbirinden ..Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bi duygu

ÖYLE TABİİİ CANIMM ne güzelll çok örnek var tabi böyle ama işte genede insan sabredemiyor bazen BENDE PKO var

canım genetik test için hangi bölüme başvurdun acaba hemetolojide yapılmazmı bu test pıhtılaşma testi yani
benim tüp bebekle ilgili bi poliklinikti ama doğru sen hematolojide yapıcaksın çünkü genetik testi yapılacaksa kanserden tutta kanla ilgi tüm testler orda yapılır. bana genetik testi yapıldığında pıhtılaşma sorunum olduğunu o testten sonra öğrendik bunun için iğne kullanıyorum hala ve hatta doğumdan sonrada kullanılacakmış

Yaa bn donuk bi haldeyim canim duygusuz bombos..

Benim kocisim problem yapmiyo ama yorgunum diyo bazen 2 is te calisiyo ama bazen o günlerde olmayınca insan kırılıyor dediğin gibi ama ovulasyon testı baya ise yariycak
Benimkide aynen yorgunum diyip geçince ben kirilip aliniyorum

Yaa bn donuk bi haldeyim canim duygusuz bombos..
Canım benim hiç üzülme biliyorum şok olmuş vaziyettesin ama ben inanıyorum gerek kalmayacak asilamaya da tüp bebeğe de. Allahim sabır versin geçecek bu günler bebisine sarilinca hepsini unutacaksin inşaallah

bnde hic sevmiyorum ya o yüzden hep kendim yapıyorum ii cnm ellerine saglık inş kolay atlatırsın kuzumm bende sikayetci deilm cnm ya RABBİM bana nasip etti ya bebeğimi daha ne isterim

Canim bu bnm 2. Asilamamdi.. olmuyor ya
Olacak inancını kaybetme kuzum ne guzel sagliklisin cok şükür sadece allah sabrimizi siniyor bak dediydi dersin ennn geç 2 aya kdr doğal hamiiiis olcaksinn içimden öyle geçiyor cnnm umudunu kaybetme toparlan eşine de moral lazım. Temizlenince başla namazına bu ay olacak inşaallah de basla çalışmalara

i
Sagol cnm amin inslh...cok uzun cvp veremiyorum sonra yine konusuruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…