infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Valla bende anlamadım fransadayım hiç bi etkisi yok hamileliğe diyor kist olması yumurtalarınız Çalışıyor demek diyor bu arada sağdakinde kist yokmuş yumurtaymış bugün gittim kontrole pazartesi Günü'nden buyana büyümüş oldu için yumurtaymiş nasıl anlamadılar anlamdım
Cnm bende fransadayım sen neredesin hangi doktora gidiyosun

Vigoroso ; cnm senin adına üzüldüm biraz ara ver eşin haklı. Bak gecen ay birlikte aşılama yapmıştık ben gitmedim bu ay ara verdim yeni yıl yeni umutlar getirsin cnm bekle iki regl süresi iyi geliyor rahatla için temizlensin bu iğneler kist yapıyor .

Yaa bn donuk bi haldeyim canim duygusuz bombos..
Oyle demeyin kizlar umutsuz olmayin duayi eksik etmeyin yeter... Rabbim hepimize verir... O nun hazinesi tukenmez ki çok şükür... Hayat cok kisa cocuk olunca hepimiz keske daha gec yapsaydik diye hayiflanma sirasina giricez... :KK39: biraz sabir...

Oufff az once cok sacma bsey oldu kizlar iyice kayayi yedim fala mala sardim. Bebek martda nisandaymis guyaaa :KK42: asilamam tutmadi die umutsuzlandim iyice

Selam canım kocisi işe gönderdim yatsiyi kıldım televizyonda mayişip bu ay bat beklememenin keyfindeyimm sen napiyorsunn
Bend iyim cnm eşin gececimi? Bizimkide yeni yatağa yolladım hahaha yumurtlamam bitince diğer günler adamı takmıyormuş gıcık oluyor

Bend iyim cnm eşin gececimi? Bizimkide yeni yatağa yolladım hahaha yumurtlamam bitince diğer günler adamı takmıyormuş gıcık oluyor
Hahahah aynen valla bende öyle yapıyorum. Eşim sağlık memuru bazı geceler bazı gunduzler işte acil serviste 2 gün daha akşam 9 sabah 9 caliscak. Iyidir iyidir kafa dinleyelim azcikk eee yumurtlama zamanı da onlar nazlaniyor :oops:

X