infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Takibimdesin hayirli haberlerini bekliyorum Rabbim bebek dualarini jabul eylesin... Amin

Hacet namazi kilip baskasinin bebişi icin dua etmekten bahsediyorum... hani Rabbim kulunun kuluna duasini sevimli bulur ya ondan...

ne güzel canım inşallah hamiş kalırsın :) benim daha yok bugun 13,cü günü 11,ci gündende silik çıktı kıl gibi dewam ediyorum henüz göremedim yani

cnm benım de ılk başlarda2. hafıf sılık cıkıyrdu devam et daha senın çok erken..dün damlattığım gıbı ıkı çizgide çok koyu çıktı devam et bakalım

kadın doğum... bana orda yapıldı test. -gerçi benim genetik testinin içinde bu testte vardı ordan aldım sonucu
canım genetik test için hangi bölüme başvurdun acaba hemetolojide yapılmazmı bu test pıhtılaşma testi yani

Valla bende anlamadım fransadayım hiç bi etkisi yok hamileliğe diyor kist olması yumurtalarınız Çalışıyor demek diyor bu arada sağdakinde kist yokmuş yumurtaymış bugün gittim kontrole pazartesi Günü'nden buyana büyümüş oldu için yumurtaymiş nasıl anlamadılar anlamdım

Evet canım iğnelerden banada oldu aynısı doktorumu aradımda iğnelerden dedi östrojen olduğu için hormon verdikleri için yani

anladım cnm .. yani doktorum bende kist gördüğü zaman direk tahlil yapardı eger zararlıysa hic baslamycaz derdi tedaviye ama elh hic zararlı kistle karsılasmadık .. inş sende hayırlısıyla bebişini kucagına alırsın ..

kötüyüm canım gene adet oldum bat 4 ocak gittikçe ümidim kırılıyo buda beni herseyden uzaklaştırıyo
Moral bozmak yok kizlar... bnm bir arkadasim hicbir problemi yokken 4 sene tedavi gordukten sonra en son tup bebekle hamile kalmis... 120den fazla kortizon ignesi yemis... ama mutlu son ikizleri vaaar ilkokula gidiyorlar... Rabbim herseyin vaktini belirlemis. Sabir ve dua ile devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…