infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ozel hastanede cektircem anestesisiz olcak. Doktor oyle dedi. Aneztezili bazi vakalar yasandi buna engel olmak icin dedi. 4 dk surecek bir islem ddi. Yaa anestezili cekilince ne oluyor acaba
canım ben de çektirdim anestezisiz evet ağrısı oluyo doğru ama anestezi almaya değmez çünkü kısa sürüyo ağrının şiddeti 10 sn ancak sonra azalıyo bence boşuna anestezi alma rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

Geldii. 30. Ay 2. Asilamada yine husran yine negatif tahlil yapmama yine gerek kalmadi .. kendimi tuaf hissediyorum..dondum kaldim
allahım hayırlısını nasip etsin inşallah tez zamanda canım benim bende çarşamba günü yaptırıcam 2. aşılamayı sana üzme kendini diyecem ama biliyorum ki kim ne söylerse söylesin hissettikleri değişmiyor insanın ama 3 .aşılamayı düşünüyorsanhemen yaptırın doktorum üstüaste yapılınca daha etliki olabiliyor demişti.

Bende oyle istiyorum ama esim 2 husrandan sonra hemen istemiyor canim maleseff ona gore ara vermek gerek cok bilio yaa.. uff uyuz bide onla urasiyorum

evet teste uydum ama adet olcak gibiyim cnm ya

çift çizgiyi gördünmü testte cnm..biz elimizden gelenı yapalımda gerısı allaha kalmış

Kızlarrr ben şimdi 11 aralığı bekliyorum ya adeti eğer bu ay olmassa ovulasyon testi alcam deniycem nerden alıyorsunuz ne zaman başlıyorsunuz bide ne zmana kadar yapıyorsunuz testi detaylı anlatirmisin iz

cnm gıttıgıdıyordan alıyorum ben googleye ovulasyon testı yazınca cıkıyor ben 30 test 5 gebelık testını 29 tl ye aldım...laboquık benımkıde...benım adeetım 1 hafta suruyor bıttıkten 1-2 gun sonra başlıyorum testı yapmaya..çift çizgiye kadar devam sonrasında 3 gun ust uste ılıskı oluyo bende..

sağol cnm ınsallah hayırlısı allahtann

geçmiş olsun canım deprem olmuş

cnm nasılsın..oğlun nasıl oldu amelıyat olmuş yıne

Geldii. 30. Ay 2. Asilamada yine husran yine negatif tahlil yapmama yine gerek kalmadi .. kendimi tuaf hissediyorum..dondum kaldim

cnm çok üzüldüm yaaa daha vaktı gelmemiş demekki..rabbım en yakın zamanda nasip etsin inşallahhh

selam kızlarrrrrrrr

bugün benım doğumgünümmmmmm bu ay hamıle kalırsam doğumgünü bebişi olucak

merhaba canım hoşgeldin doğum günün kutlu olsun nice senelere sağlıkla,huzurla,bebişlerle inş. evet canım oğlum son ameliyatınıda oldu çok şükür şimdi iyileşme süreci bakalım bu hafta içi taburcu edebilirz dedi doktor 3 günde bir pansumana getirirsiniz diyo

sağol cnm benım çok teşekkür ederimm
hadii gözünüz aydın cnm geçen gunde yazmıstım gormedın sanırım bol bol süt ürünleri yesin kalsıyum olsun kemıklerıne cok ıyı en yakın zamanda ayağa kalksın inşallah

evet canım her zaman giremiyorum görmemiş olabilirim süt,yoğurt,yumurta ve kemik suyuna çorba yemesine uğraşıyorum canım Allahdan yemek seçmiyo şimdi eve bi tane tekerlekli sandalye almamız gerekiyo wc ye falan giderken lazım olcak

ewt cnm bol bol yesin şifa olsun inşallah..alırsınız cnm rahat olur

canım dünden sonra artık umut etmemeyi acı bir şekilde öğrendim şimdi tedaviolacak gücü görmeiyorum kendimde oyüzden ara veriyorum buay gelecek ay allah ömür verirse aşılama olurum ama ozmana bile umutlanıp kendimi kasmayacağım herşeyin hayırlısı allah nezaman nasipederse ozaman olur kimse ölmedi olmadı diye ilk olmayanda ben değilim zira rabbim herşeyin iiyisini bilir artık diretmeyeceğim rabbime olsun olsun diye hayırlısıyla olursa olsun diyip rabbime sığınacağım o herşeyin iyisini bilir ol derse olur ol demzse neyaparsak yapalım boş

üzülme canım ben artık üzülmüyorum rabbime sığındım layık görüp verecekte o vermeyecekte buay tedaviye başlayacaktım ama ne piskolojik olarak nede beden olarak hazır hissetmiyorum 1 aydaha erteledim aşılama işini aşılama olduğumdada umut etmeyeceğim buay umutlarım dibe vurdu hayırlısı diyorum artık herşeyin kısmette varsa hertürlü olur ama mücadeetmekte gerekiyor farkındayım gücümü topladığımda mücadelemi eder gerisini allahın takdirine bırakırım duada diretmekte iyi olmuyor sanırım umut etmek yoruyor üzüyor insanı

amin canım çok sağol haşa isyan etmiyorum ne haddime bana nefes almayı yaşamayı bağışeden rabbim elbet birgün
bir canın bedenimde hayat bulmasınıda nasipedecektir vakti geldiğinde artık umutetmekten yoruldum hayallerimden asla vazgeçmiyorum ama artık yorulduğumun farkına vardım duadada fazla diretmemek gerek farkına vardım çünkü çok dua demek çok umut demek umut demek benim için sonu hüzünlü bittiğinde dibe vuruş yıkılış depresyon demek
hayırlısı diyip gücümü topladığımda kaldığım yerden yola devam etmekten başka çarem yok sendemi kimyasal gebelik yaşadın yada düşük çok geçmişolsun rabbim birdaha yaşatmasın neden oluyormuş araştırldımı

evet canım düşükten sonra rahimduvarım incelmişti bende bunu ona bağladım ama daha önceki aşılama olduğumda rahimduvarım gayet iyi durumdaydı yine düşükoldu bence kanpıhtılaşma yada progestoron eksikliği var ben öyle düşünüyorum onları araştıracağım hayırlısı artıkkk

Allah razi olsun inslh hepimize nasip etsin

Kızlarrr ben şimdi 11 aralığı bekliyorum ya adeti eğer bu ay olmassa ovulasyon testi alcam deniycem nerden alıyorsunuz ne zaman başlıyorsunuz bide ne zmana kadar yapıyorsunuz testi detaylı anlatirmisin iz
Cnmm ben n11.com dan almıştım laboquick diye. 20 test+6 hassas gebelik testi kargo bedava 19,90 ve ertesi gün elinde.
adetinin kaç gün sürdüğüne bağlı olarak orada başlaman gereken gün yazıyor. ben mesela hergün 15ten sonra sıvı alımını durdurum 18 de yapıyordum ve neticesinde 18.gün yumurtladığımı öğrendim. sıvı almazsan 3 saat test gayet güzel çalışıyor kuzucuuummm bu ay bende teste devam kocacığa söylemeden strese sokmadan nihahahah artık kadınlığımı kullanayım diyorumm

selam kızlarrrrrrrr

bugün benım doğumgünümmmmmm bu ay hamıle kalırsam doğumgünü bebişi olucak
selam cnmmm Doğum günün kutlu olsunn yeni yaşın sana ve bizlere bebişcikler getirsinn... yuvanda eşin ve çocuklarında birlikte sağlıklı mutlu bereketli nice yıllara inşallaahhh

elimde değil içimdeki bu hisse engel olamıyorum bebek meselesine bile üzülmeyi braktım genç yaşta ölüp gidip ailemi kocamı nasıl yasa boğup gideceiğim onlardan nasıl ayrılacağım diye üzülmekten nefesim kesiliyor

üzülme canım allah korusun senn rüyaların hayra çıkar inşallah bilinçaltıdır senn rüyalrın canım
kendi rüylarım 2haftadır devam ediyor hadi piskoloijk dedim rüyalarım ölümle ilgili değil ama ölüme işaret eden şeyler ya arkadaşımın gördüğü rüya benim ölmüş bir abimin olduğunu bile bilmeyen arkadaşım ölmüş abimin ismini söyledi neyse rüyaya girmek istemiyorum içimden bir his geliyor herkesle helalleşip vedalaşmak geliyor içimden

yok canım ben ölümle ilgili şeyler görmüyorum ölmüş insnalar gibi uçurum gibi yolculuk kalabalık gibi vs vs korkunç şeyler görüyorum ayrıntılı anlatmak istemyrum arkadaşımın gördüğü rüya okadar ilginçki şoka girdim anlattığında ondan daha çok etkilendim zaten kendi rüyalarımdan etkilenyrdum oda anlatınca çok tuaf oldum ölüm hissi geliyor heran ölecekmişim gibi korku gelyor sevdiklerimden ayrılacağım diye bütüngün ağlıyorum

Ne diyorsun cnm arkadasim yapma boyle imtihan dunyasindayiz inanki gececek bu gunleri atlatacagiz .sen daha bize hamisligini aciklayacaksin bebislerinin boyunu kilosu soyleyeceksin topikte bebis fotolari dolacak insallah

inşallah canım..... ama bu his beni çok kötü ediyor herann ölüm korkusu var çok kötüyüm bebiş meselesini bile unutturdu bu korku diyorum kendime bebeğim olsa ölüp gitsem bebeim kimin eline kalacak vs gibi şeyler düşünmeye başladım

canım doktor araştırsın ama ya neden kimyasal oluyo bi sebebi vardır

canım doktora gidince söyleyecğim ama şimdilik askıya aldım bebek meslesini çok yorgunum

sağol canım hayırlara çıkar inşalallah herkes ölecek farkındayım ama bu hisle burn buruna yaşamak çok kötüüüü hiç halim olmadığı halde evimi toparlıyorum aman kirli çamaşır kalmasın aman ortalık pis olmasın kıyafetlerim düzgün olsun kanamam dursun biran önce ağda yapayım ya aniden ölrsem mahremimi kimse bilmesin diyorm korkudan ölüyorum

şimdi benim eşimn aileside yok syaılır hayırsız kardeşlerinden başka kimsesi yok onlarda zaten ha varlığı ha yokluğu canım kocam tek başınamı kalcak budünyada diyorum annem babam kardeşlerim nsıl dayanır diyorum yıllar sonra yerimi başkasımı alacak diyorum eşimi başkasımı sevecek diyorum ağla ağla içim dışıma çıkıyor çok kötüyüm ruh gbiyim nefesim daralıyor mideme ağrılar giriyor allahım sevdiklerimizden erken ayırmasın hepimizi

buduygu çok kötü neredeyse nefret ettiğim bana kötülük yapan insnaları bile arayacağım oderece oldum

tövbe ediyorum sürekli isteyerek yada istemeden yaptığım günahlar için

Selam kızlar..bugün adetin 29. günü ve nihayet ovülasyon testinde çift çizgiyi gördüm :) çok geç kaldı ama neden böyle oldu anlamadım..neyse değerlendireceğiz bakalım bu akşamı..siz çft çizgiyi gördükten sonra hergün mü birliktelik yapıyosunuz? yoksa yine gün aşırı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…