infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Cnmm ben n11.com dan almıştım laboquick diye. 20 test+6 hassas gebelik testi kargo bedava 19,90 ve ertesi gün elinde.
adetinin kaç gün sürdüğüne bağlı olarak orada başlaman gereken gün yazıyor. ben mesela hergün 15ten sonra sıvı alımını durdurum 18 de yapıyordum ve neticesinde 18.gün yumurtladığımı öğrendim. sıvı almazsan 3 saat test gayet güzel çalışıyor kuzucuuummm bu ay bende teste devam kocacığa söylemeden strese sokmadan nihahahah artık kadınlığımı kullanayım diyorumm :KK68::oops::KK23::KK22:
Benim kocisim problem yapmiyo ama yorgunum diyo bazen 2 is te calisiyo ama bazen o günlerde olmayınca insan kırılıyor dediğin gibi ama ovulasyon testı baya ise yariycak:oops::KK54:

Bende oyle istiyorum ama esim 2 husrandan sonra hemen istemiyor canim maleseff ona gore ara vermek gerek cok bilio yaa.. uff uyuz bide onla urasiyorum
yaaa tutmadımı.inanamıyorum ya senden umutluydum.:KK43: hayırlısı olsun artık canım yaaa senle aynıyız Allahım tüm isteyenlere nasip etsin bebişlerini bizlere de inşallah.şuanda seni çok iyi anlayabiliyorum aynısını geçen pazartesi bende yaşadım:KK43::KK43:

Selam kızlar..bugün adetin 29. günü ve nihayet ovülasyon testinde çift çizgiyi gördüm :) çok geç kaldı ama neden böyle oldu anlamadım..neyse değerlendireceğiz bakalım bu akşamı..siz çft çizgiyi gördükten sonra hergün mü birliktelik yapıyosunuz? yoksa yine gün aşırı mı?

iyi dileklerin için çok teşekkürler canım:nazar: amin inşallah :emir_bebek::nazar: her akşam dualarımdasınız canım rabbim isteyen herkeze yaşatsın evlat sevgisini doldursun evlat hasretiyle yanan tüm anne baba kucaklarını :nazar:bize verdiği yavrularımızıda hayırlısıyla gününde sağlıklı üzün ömurlu nasip etsin bizlere
Amin canim sağol Allah razi olsun

çok halsiz ve yorgun oluyorum,baş dönmem oluyor ,ayakta duramıycak şekilde ve yavaş ça bulantılarım başladı hele sabah bulantısı kraker yemezsem kahvaltı hazırlamaya mutfağa giremyrm ama hamdolsun bebişim için katlanırım ,eşimde hiçbişey yaptırmyıo ama tabi o da yapamıyr işlri yoğun ev fln temizleyemdm,bugün yavaş yavaş temizleyeyim diyorum yoksa bu iş nere gitcek böle:anneadayı::nazar::KK19::KK19: sende neler var canım
Bnde de aşırı derecede halsizlik ve yorgunluk var ha bide göğüslerimde hassasiyet halen devam ediyo özellikle uçları acayip ağrıyo dokunamiyrm bole çatlamis gbi :KK43: bnde mide bulantısı hiç olmadı diyebilirim elhamdulillah :KK73: bas dönmelerimide ben yumurtlama dan sonra yaşamıştım hamileliğimi ogrendigimden beri hiç dönmesi diyebilirim elhamdulillah :KK73::KK36: sen yinede çok yorma kendni bu zamanlar önemli çünkü ..

evet canım her zaman giremiyorum görmemiş olabilirim süt,yoğurt,yumurta ve kemik suyuna çorba yemesine uğraşıyorum canım Allahdan yemek seçmiyo şimdi eve bi tane tekerlekli sandalye almamız gerekiyo wc ye falan giderken lazım olcak
gecmis olsun allah beterinden korusun cnm kasabindan kemik ilik falan iste kelle paca corbasi falan yap icir kemikleri cabuk toparar ins

canım dünden sonra artık umut etmemeyi acı bir şekilde öğrendim şimdi tedaviolacak gücü görmeiyorum kendimde oyüzden ara veriyorum buay gelecek ay allah ömür verirse aşılama olurum ama ozmana bile umutlanıp kendimi kasmayacağım herşeyin hayırlısı allah nezaman nasipederse ozaman olur kimse ölmedi olmadı diye ilk olmayanda ben değilim zira rabbim herşeyin iiyisini bilir artık diretmeyeceğim rabbime olsun olsun diye hayırlısıyla olursa olsun diyip rabbime sığınacağım o herşeyin iyisini bilir ol derse olur ol demzse neyaparsak yapalım boş

üzülme canım ben artık üzülmüyorum rabbime sığındım layık görüp verecekte o vermeyecekte buay tedaviye başlayacaktım ama ne piskolojik olarak nede beden olarak hazır hissetmiyorum 1 aydaha erteledim aşılama işini aşılama olduğumdada umut etmeyeceğim buay umutlarım dibe vurdu hayırlısı diyorum artık herşeyin kısmette varsa hertürlü olur ama mücadeetmekte gerekiyor farkındayım gücümü topladığımda mücadelemi eder gerisini allahın takdirine bırakırım duada diretmekte iyi olmuyor sanırım umut etmek yoruyor üzüyor insanı

amin canım çok sağol haşa isyan etmiyorum ne haddime bana nefes almayı yaşamayı bağışeden rabbim elbet birgün
bir canın bedenimde hayat bulmasınıda nasipedecektir vakti geldiğinde artık umutetmekten yoruldum hayallerimden asla vazgeçmiyorum ama artık yorulduğumun farkına vardım duadada fazla diretmemek gerek farkına vardım çünkü çok dua demek çok umut demek umut demek benim için sonu hüzünlü bittiğinde dibe vuruş yıkılış depresyon demek
hayırlısı diyip gücümü topladığımda kaldığım yerden yola devam etmekten başka çarem yok sendemi kimyasal gebelik yaşadın yada düşük çok geçmişolsun rabbim birdaha yaşatmasın neden oluyormuş araştırldımı

evet canım düşükten sonra rahimduvarım incelmişti bende bunu ona bağladım ama daha önceki aşılama olduğumda rahimduvarım gayet iyi durumdaydı yine düşükoldu bence kanpıhtılaşma yada progestoron eksikliği var ben öyle düşünüyorum onları araştıracağım hayırlısı artıkkk
Yok canım kimyasal değil gelişmedi bu sefer embriyo kromozom araştırmasına da gönderildi ama olmadı yine de bidaha olucak bebeğim benimle kalır umarım

Bu ay cok umutluyum kizlar hep birlikte dua edelim...hacet bamazi icin bir grup olussturalim herkes birbiri icin kilsin...ne dersiniz kimler katilir...

Slm canim baskasinin adina namaz kilamayiz. Sadece hac ibadetinde vekil olarak bizim yerimize baskasi hacca gidebilir ama bizim yerimize baskasi namaz kilamaz. Oruc tutamaz. Kendi adimiza namaz kilip butun arkadaslarimiza kardeslerimize dua edebiliriz ancak. Umudumuzu kaybetmeyelim ins. Cok cok dua edelim.

yine bir hastane aksaminda sizlerleyim canlar rabbim öyle büyükki umudumuzu hic yitirmeyelimm 14 kasimda basladim lucrineee günler geldi gecti gelistirici igneye gectikk 8 günümdeyim:KK43: düne kadar 2 toz bir su olarak vuruluyordum ve yumurta gelisimi yavas oldugu icin bugun 4 toz iki suya cikti rabbim hepmimizn hakkindaki hayirli olani eylesinn bir gün o müjdeli haber allahin izniyle hepimizin evine gircek ben buna cani gönülden inanaiyorum yoldaslarimm carsamba yine kontroll allahim yar ve ve yardimcimiz olsun kalbimize gönlümüze razi olani eylesin:KK43:

Canim iyiki dogmussun dogum gunun kutlu olsun hediyen inslh bebisin olsun tatlim:emir_bebek::KK75::KK5::KK68:

selam cnmmm Doğum günün kutlu olsunn yeni yaşın sana ve bizlere bebişcikler getirsinn... yuvanda eşin ve çocuklarında birlikte sağlıklı mutlu bereketli nice yıllara inşallaahhh :KK19::KK5:

sağolunnn kızlarr çok teşekkürr ederimmmm...rabbım hepımıze bu sene annelık duygusunu yaşatsın ınsallhhh :KK68::KK68::KK68:

ne olduki niye doktordasın yarın gitmem gerekiyo diyodun
Ya sabah 7 gibi leke geldi sonra hep silerken peceteye pedde hic bise yoktu saat 2 oldu fln ole olunca acaba mi oldum dr aradim gel dedi muayne etti he bu arada muayneye hazirlanirkn kanamam basladi :KK43: fsh e2 istedi simdi bekliyorum sonuclari hast canim

X