infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ah cnm seni cok iyi anliyorum ayni dert bizde de var malesef. Ben evlendigimden beri eltilerim toplam 11 kez bu duyguyu gozumun onunde yasiyorlar.bende esim de cok uzuluyoruz her hamilelik haberi her dogum haberi bize aci veriyor onlara belli ettirmiyoruz mutluluklarini paylasiyor gibi yapiyoruz ama eve gelince beni aglama tutuyor esim cok uzuluyor yapcak bisey yok onlari goren rabbim bizide goruyor elbet bizede gulecek
Amiiinnn âmin inşallah inşallah canım en zoru da güçlü görünmek zaten gecenin şu vakti Rabbim dualarımızı duysun, gözyaşlarımızı görsün inşallah dediğin gibi..

I
kızlar eğer ben hamileysem pazartesigünü yada salı belliolur inşallah bir dua var burada çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaptığım onu vesile göreceğim birde soğankürünü
oduayı sizlerle paylaşacağım
benim dileiğim gerçekleşirse bu duayı herkesle paylaşacağm
dua hepimizn bildiği bir dua sadece yöntem farklı
Insallah hamilesindir cnm yaptiklarinida paylsirsan seviniriz vesile olur hele s'en sonucunu al hayirlisiyla

bazne anlam vermeyrm enküçük kaynım 23 yaşında eşi 17 daha 3 aylık evliyken çocuğum olmuyor diye kıvrandılar ben hamile kaldım 3.yılıma yakın hayırlıolsun bile demedi kaynım kıskanç kıskanç haraketlerde bulundu çok üzüldüm ben düşük yaptım şimdi karısı 4 aylık hamile kader işte ama ben yinede kötü düşünmyrm allah herkesin kalbine göre versin
Ayy ne kadar gençler canım cahilliklerine ver kalbini bozma aynen

kızlar eğer ben hamileysem pazartesigünü yada salı belliolur inşallah bir dua var burada çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaptığım onu vesile göreceğim birde soğankürünü
oduayı sizlerle paylaşacağım
benim dileiğim gerçekleşirse bu duayı herkesle paylaşacağm
dua hepimizn bildiği bir dua sadece yöntem farklı
Bnde bat pzt bekliyorummm cnm inslh hzmile olsakkk

Ayy ne kadar gençler canım cahilliklerine ver kalbini bozma aynen
hayır canım cahillikle değil yaptığı düşükoldu geçmişolsun dmediler eşim 36 yaşında hemen gelmiş abisine söylemiş eşinn hamileolduğunu bizim çocuğumuz yeni düştü acı içinde olduğumuzu bile bile gözümze soktu

Ah ah kizlar ben napayim o zaman kafayi nereye vurayim benim annem bile dogum etti iki yil once kiz kardesim oldu suan dillenmis bana diyor bebek getir bana teyze desin ben 5 yili bitirecem daha birsey yok hic hamile kalamadim o duyguyu cok merak ediyorum eltilerimi gorunce eriiiyyoooruuumm
senn sorunun neydi gülüm

allah sana ve isteyen herkese biran önce yaşatsın inşallah buduyguyu banada tabi
canım ben hamile kaldım ama düşük acısıda çok zor önce mutluluktan göklere çıktım sonra düşkle beraber hızla yere çakıldım sanki piskolojim çok etkilendi hamile kalamdan önce düşükte olsa hamiel kalabildiğimi bileiym diye düşünyrdm ama düşünce çok zor oldu eksik dilek dilemeyn aklınızdan geçirmeyin
Dogru diyorsun cnm haklisin rabbim kimseyi boyle sinamasinda sunu demek istedim cevremde gordugum kadariyla bir kez hamilelik yasayinca devami muhakkak geliyor en azindan bileydim hamile kalabiliyormuyum birde dusuktede ayrintili arastirma yapilabiliyor Sorun anlasiliyor neden dusuktede oluyorsa

Ah ah kizlar ben napayim o zaman kafayi nereye vurayim benim annem bile dogum etti iki yil once kiz kardesim oldu suan dillenmis bana diyor bebek getir bana teyze desin ben 5 yili bitirecem daha birsey yok hic hamile kalamadim o duyguyu cok merak ediyorum eltilerimi gorunce eriiiyyoooruuumm
Valla Ayşecim arkadaşlarla bile zor eltiler daha fenadır Allah sabır versin:emir_bebek:görümcemin 9 yaşında bir kızı var o da benimle yarışıyor ama ikimizde yapamıyoruz:KK48::KK48:

Dogru diyorsun cnm haklisin rabbim kimseyi boyle sinamasinda sunu demek istedim cevremde gordugum kadariyla bir kez hamilelik yasayinca devami muhakkak geliyor en azindan bileydim hamile kalabiliyormuyum birde dusuktede ayrintili arastirma yapilabiliyor Sorun anlasiliyor neden dusuktede oluyorsa
seni anlyrm canım bende hamile kalmadn önce öyle düşünyrdm inşalalh send ehamile kalırsın sorunuz neydi tedavioldunmu hiç tüp aşılama vs

anlıyorum canım seni inşallah benm kadar beklemzsn sen alırsın yavrunu kucağına ben 3 yıldır buay artık yorulduğumu değil bittiğimi hissediyorum rabbim umudumu boşa çıkarmazda inşalalh hamileymdir eğer hamile değilsem aşılama olacağım 2.kez gebeliği 2 3 haftada olsa taddım ama kaybetmek çok zor inşallah ol der ve olur fazla bekletmeden yormadan inşallah sizde sorun nedir
Âmin, hepimizin duaları için âmin canım.. Bizim, ikimizde de hiçbir problem yok çok şükür. Yaptırmadığım rahim filmi kaldı, bu ay da olmazsa çektircem.. Güçlü olalım yine de zor ama, pes etmeyelim canım..

Âmin, hepimizin duaları için âmin canım.. Bizim, ikimizde de hiçbir problem yok çok şükür. Yaptırmadığım rahim filmi kaldı, bu ay da olmazsa çektircem.. Güçlü olalım yine de zor ama, pes etmeyelim canım..
çok şükür ozmaan vaktini beklidr canım herhangi bir tedaviolmadan umudnu yitirme ilacı var iğnesi var aşılaması var tüpü var allah muhtaçetmeden verisnde umutluol ya ben hamileolmazsam tekrar aşılama deneycm olmazsa tüp yolu görnr daha beterlerini düşün ve umutluol ben kendmden kötülerini düşünp kendime geliyrm

X